Sayfa 1 / 3 123 SonSon
Toplam 42 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    esgok Avatarı

Son Giriş
    07.06-2017
    Saat
    23:47
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba Starkey işitme cihazı kullanan arkadaşlara burdan yardım etmek istiyorum ,ben hep
    Yabancı forumlarda dolaşıyordum ve bende buradan yardımcı olmak istedim.
    Bu arada Starkey Teknik departmandayım

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    114
    Verilen Beğeniler
    168

hay cok yasiyasiniz esgok
    sitemize geldiginizden beri starkey mensubuyum dediniz
    bisuru cakma sagir numarasiyle biz saf sagirlara yalan soliyip bizdenmis gibi reklam yapanlar siritiyorda inanmis numarasiyle bizlerde bildiklerimizi soylemeye kalkiyoruz
    burda hakkini yemiyim resound derken samet ozyunsel
    oticoncuyum dersede bizlere biiisuru bilgi veren ceremicem
    odyolog doktor mehmet aksit bey sagolsunlar cok faydalandik en cokta dogru bilgileriyle aydinlaniyoruz sagolsunlar
    bu sizin starkeyi ovenler kadar yerin dibine batiranlarda var ama olur armudu olan agac taslanir misali diyorum
    bu starkeylerde telefonla uzaktan ayar cekilebiliyormus herne kadar bizlerin cogu telefon kullanamiyozya
    siz bunun nasil uzaktan ayarlandigi hakkinda bizleri aydinlatabilirmisiniz

Üye
    esgok Avatarı

Son Giriş
    07.06-2017
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba,
    Starkey' in bu teknolojisi 5 hz 1,5 khz ve 2 hz deki kazançları ayar yapmasını sağlıyor.Tamamen telefon tuş kombinasyonlarını kullanıyor yani ton seslerini.
    Her tuşun kombinasyonu farklı.Biz çok yaptık uzaktan ayar gerçekten yararlı olabiliyor.
    Ayrıca tüm kazancı düşürüp arttırabiliyoruz.

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    114
    Verilen Beğeniler
    168

gene tam anlamadim mazur gor esgok
    mesela biz odyocunun numarasini cevirmedenmi olucak bu ayar isi
    yoksa odyocuya telefon ediyoz odyocuda bunu hani biz yanindaykenki gibisine mi ayarliycak buna aciklik getirirmisiniz
    zaten konusma sesleri sizin yazdiginiz khz yani frekanslarla ilgili sesler
    eger tamda oyleyse ohhh isitme merkezine tasinmadan ayar isi valla buna oyle bi sevinilirki
    amma naparsinizki hic telefondan bisiy anlayamayan ben gibileri bundan faydalanamiyor odyocu eli opmeye mahkumsa gene biraz buruldum
    yanlis anlasilmasin odyocularla konusmayi cok severim ama ayar isinden iyice tirstim
    kimse gormeden uzaktan ayar isi beni cezbediyor

Üye
    satlas Avatarı

Son Giriş
    10.05-2017
    Saat
    01:08
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Ben x serisi cıc 110 kullanıyorum.gayet memnunum.x serisi cıc cıhazlara kablosuz telefon çözümü mevcut mu.ayrıca masaüstü telefonlarla ilgili kablolulu yada kablosuz yada özel üretilmiş bir telefon çözümünüz var mıdır.

Üye
    esgok Avatarı

Son Giriş
    07.06-2017
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Siz İşitme Merkezini arıyorsunuz, Telefon kulağında iken telefondaki tuşlar ile cihazın sesini arttırıp kısa biliyoruz ve bazı frekanslarda ayar yapılabiliyor(500,1,5k,2k)
    Ayrıca App Storede Iphone için uygulamalarıda mevcut oradanda bakabilirsiniz.(T2 on demand)

X Serisi cihazlarda da bu özellik mevcut ayrıca telefondan da, Yine tuşları kullanarak ses kısıp açabiliyorsunuz.Yada Yine app storedan T2 remote programını iphone indirip
    kullanabilirsiniz.Tabiki bu özellik cihazınızda aktif edilmiş ise.

Masa üstü telefonlarda otomatik geçiş özelliği mevcut. Yani telefonu kulağınıza yaklaştırdığınızda programdan ayarlanmış ise , Telefon moduna otomatik geçecektir.
    Kablosuz olarak sadece şu an telefon ile bağlantılı Surflink Mobile mevcut.Tabiki oda kablosuz cihaz serilerini alırsanız kullanabiliyorsunuz.

Üye
    satlas Avatarı

Son Giriş
    10.05-2017
    Saat
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Cihazımı telefondan çok çeşitli ayarlar çebiliyorum.ozellikle lumia 520 tuş sesini son ses yap yan odadan algılıyor komutu.yalnız t2 demand programı kullanmadım hiç.programın özellikleri nelerdir.telefon tuş sesindeki gibi özellikler var.yoksa program daha ayrıntılı mı.eğer daha ayrıntılı derseniz sırf onun için iphone alabilrim.ayrıca programın Windows Phone lumiada çalışabilecek surumu var mıdır.

Üye
    Gasanov Avatarı

Gerçek Adı
    G_A_S_A_N_O_V
    Son Giriş
    17.09-2016
    Saat
    18:03
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhaba.ben istanbuldan starkey x110 kulak arkasicihazi nereden ala bilirim.bu cihaz ileri derece icin yararlimi?tek cihaz icin fiyati ne?yabanciyim

Üye
    esgok Avatarı

Son Giriş
    07.06-2017
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Tuş sesi ile aynı özellik var. Farkı tuşlama yapmadan kullanıyorsun . Windows ta yokAndroid ve iphone da var şu an belki yakında çıkar windows phone için.

Gasanov;
    Merhaba İstanbulda Starkeyin tek yetkili şubesi şişli kent pasajında var.Fiyat konusunda sana yardımcı olurlar.Gelirsen haberim olsun sana yardımcı olurum.

İleri derece kayıpları karşılayacak X serisi power ve x serisi power plus var Kanal içindede 71 db kadar kazançlı cihazlarda var.Bana gönderirsen işitme testini programdan kontrol ederim.

Üye
    satlas Avatarı

Son Giriş
    10.05-2017
    Saat
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Şu anda cıc cihazı sektorunde en güçlü en berrak ses kalitesi teknoloji olarak starkey rakiplerin 1adım öndedir.ayrıca fiyat konusunda da makul seviyedeler.ben 80 db işitme kaybımla cıc bile sesini kısıp geziyorum.

Üye
    login Avatarı

Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    22:21
    Yaşadığı Yer
    Muğla
    Alınan Beğeniler
    18
    Verilen Beğeniler
    12

İyi güzel de starkey in Türkiye de 1-2 il hariç bayisi yok.Cihazları istesek de alamıyoruz.

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    114
    Verilen Beğeniler
    168

login 1 2 ihrac bayisi derkene anlamadim
    bayiler degil distruborler ihrac eder bildigim her markanin distruborlugunu o ulke icin bir distrubor oyle biliyorum
    cihaz bi istedigim gibi olsun catlama patlama yapmasin olur olmaz yerlerde zink diye ses kesip beni zivanadan cikartmasin yemisim distruboru valla bida cihaz satan odyocuyu hic rahatsiz etmem bozuluyomus o da markalari cok belli oluyo birkac cihaz degistirince
    esgok iyi guzel power olanlarda var diyosun bu starkeylerde ama ben bide volum kontrollu cihazlardan yanayim bu starkeylerde anladigim bunu kullanamiyorlar bilgilendirirmisiniz

Üye
    login Avatarı

Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    22:21
    Yaşadığı Yer
    Muğla
    Alınan Beğeniler
    18
    Verilen Beğeniler
    12

shukufe karşılıklı konuşuyor olsak tamam diyeceğim de orada "ihraç" değil "hariç" yazıyor.

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    114
    Verilen Beğeniler
    168

tuh ya dun cok gezdim cok yorulmusum kafa kabak gibi senin ihrac kelimeni duymadan sagirca yanlis anlamisim login yazdiklarimi bosver o zaman

Üye
    satlas Avatarı

Son Giriş
    10.05-2017
    Saat
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Starkeyin tek dezavantajı Türkiye geneli bayi ve şube yetersizliği cihazı tanıtan kampanya reklamların düzenlenmemesi doğru düzgün bir web sitesi bile yok.starkeyi yeni devre alam firma umarım halka ilişkiler kısmını ağırlık verir.starkey turkiyede hak ettiği yerini alamadı halen.şu telefondan ayar işini reklam etseler patladı gitti olacak.

Sayfa 1 / 3 123 SonSon