Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 17 mesajın 16-17 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Mehmet Akşit Avatarı

Gerçek Adı
    Mehmet Akşit
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    18:46
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    68
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Kalıbın üstüne sürülen cilanın iki önemli amacı vardır:
    1- Üretim esnasında oluşan pürüzlerin giderilmesi. Bu pürüzler kulak kanalını tahriş edebilir.
    2- Kalıbın daha kaygan hale getirilmesi. Böylece, kalıp kulağa daha rahat yerleştirilir.
    Cila için kullanılan malzemenin kulak için özel bir zararı bilinmiyor. Bazı kulaklarda alerjik reaksiyonlara sebep olabiliyor ama aynı şey kalıp malzemesi için de geçerli.
    Sonuçta cila, kalıbın kullanımını kolaylaştırmak için sürülüyor. Elle tutulur bir nedeniniz yoksa, cilaya itiraz etmemenizi öneririm.
    ..................
    Eski kalıp ölçüsüyle üretilen yeni kalıp hayal kırıklığı yaratabilir!.. Eski kalıbı verin ama yeni ölçü de aldırın. İkisini birlikte gönderin.

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    114
    Verilen Beğeniler
    168

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    parlak kalip terlemeyi kolaylastiriyor, birde ben siki olan kalibi kesin kullanmiyorum adami boguyor kulagida acitiyor. bu parlaklarda kayiyor gibi oluyor o sebep istemedim. cifle ovup parlakligi giderebilirim belki ama kalip aldirmak bana kabus.
    eski olcu ise yaramiyacaksa bunu deneersem zarari olmaz herhalde buna birsey dermisiniz. size tesekkur ediyorum bizleri bilgilendirdiginiz icin

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12