Toplam 7 mesajın 1-7 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    msemender Avatarı

Son Giriş
    03.03-2017
    Saat
    15:56
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    2

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    dostlar 4-5 senedir % 40-60 arası işitme kaybım var cihaz alacağım. belli frekansları alamıyorum, çoğu kelimeyi yanlış anlıyorum iş yaşamında büyük sorun oluyor. daha önce kulak içi cihaz aldım aşırı rahatsızlık verdiğinden devamlı çıkardım ve sonunda kaybettim. 2 senedir cihaz kullanmıyorum.
    şimdi kulak arkası zarif bir model bakıyorum ama sadece bir yere gittim ve 3000 lira gibi bir fiyat verdiler. piyasada ucuz cihazlardan kaçının tavsiyesi verenler var, marka da önemli her hal.
    benim bu konularda hiçbir bilgim yok fiyat limitim max. 2000 tl. bu şartlar altında tavsiyelerinizi bekliyorum.

bir de merakım akıllı telefon entegreli cihazlardan bahsedildi. androidle uygulama yollu uyumlu beltone true adlı bir cihaz var sanırım. tek baktığım buydu ve 3500 lira gibi bir fiyat çıkardı satıcı. yanlış hatırlamıyorsam yaz başında aynı yere uğradığımda aynı cihazı 2200 lira gibi bir fiyatla önermişti aynı satıcı. bu yüzden güvenemedim.

satıcıların hepsi aynı. her yerde böyle bu. herkes kendi cihazını önerecek dükkanları dolaşsam.
    bu konuda bilgili kişiler beni yönlendirirse çok sevinirim.

Üye
    metheart Avatarı

Son Giriş
    04.07-2016
    Saat
    17:43
    Yaşadığı Yer
    Çanakkale
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Benim önerim şu olabilir arkadaşım. Öyle fazla teknoloji merakına kapılıp da android uygulamalı Bluetooth destekli wireless uyumlu gibi terimlere heves etmeyin. Unutmayın ki işitme cihazınız beyninize en yakın yerde ve günün 15-16 saati sürekli çalışacak ve bu özelliklerin yaydığı radyoaktif dalgalar ileride size daha kalıcı zararlar verecek. bu arada bu ucuz cihazlardan kaçın diyenler nedense ya pahalı cihaz satanlar yada çok parası olup pahalı cihaz kullananlar.. Sağlık bakanlığı onaylamışsa, 2 yıl garantisini vermişse, teknik servis ağı genişse, ayarlarını güzel yapabilmiş ve satıcı size güven vermişse ucuz diye uzak durmak sizin zararınıza olur diye düşünüyorum. tabi bu saydıklarım tv'lerde satılan "ses yükselticiler" için geçerli değil.

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    113
    Verilen Beğeniler
    168

methecım cak elden aynen
    bı var devletın verıdıgı yeterlılık ona hayır bız sagırlar sagmal ınek dılımızı ıyı anlatamıyoruz
    bernafon dıyen arkadas
    madem 60 db gıbı guzel duyuyorsun teybıne bıı suru sey kayddet odyocuda dınlemek ıcın bıde elıne kıtap gazete bısey al bıde tasmı alırsın sopamı alırsın vurmak ıcın bısıler
    kımse senın gozunun yasına bakmaz kendı gobegını kendın kes oyle deneme masalınada kanma parayı verdımı onlar bızden daha sagır

Üye
    msemender Avatarı

Son Giriş
    03.03-2017
    Saat
    15:56
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    2

teşekkürler arkadaşlar. marka konusunda, "kaliteli ürünler üreten üç firma var. phonak, oticon, widex." diyen biri var ne ölçüde doğrudur sizce? ve siemens marka ürünlerin çin taklitleri çok yaygın deniliyor. markalar arası fiyat/performans farkı var mıdır acaba?

çift-mikrofonlu sistemler nedir ne değildir biliyor musunuz? ve ayrıca tek kulağa alınırsa diğeri ilerde duymamaya başlıyormuş nasıl yapmam gerek?

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    113
    Verilen Beğeniler
    168

siemens guzel
    resound ondan daha guzel

Üye
    dephyr Avatarı

Son Giriş
    07.12-2017
    Saat
    23:55
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    1

msemender;

çift mikrofon teknolojisi size gürültülü ortamlarda çok daha iyi anlamanızı sağlar sesi daha doğal ve berrak alırsınız

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    113
    Verilen Beğeniler
    168

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    cok severek ızledıgım bı televızyon dakı replık DOGRU SOYLEEEEEEEEEEEEEEE
    yalandan kım olmus ama bak vıcdanlı reklamlarda var