Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    serkanser Avatarı

Gerçek Adı
    SerkaN
    Son Giriş
    04.12-2017
    Saat
    10:05
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhabalar;

Bunu okuyan saygımız sevgimiz değerlimis; buraya kadar gelmişsin bir çay kahve ikram etmek isterdim.. diğer yandan bu yazıyı da okumuş okumuş, anlamaya çalışmış, çabalamışsın valla kelimelerimiz, harflerimiz kusura bakmasın ama sizden cevap olarak yazmanızı isteyeceğim küçük bir sorum olacak;

Ben memur olarak çalışmaktayım; sorunum 2 yılı geçmiş ömrü bitti bitecek dediğim, ama iyi görünen ve iyi duyduğum 2 işitme cihazlarımı bakıma vermek istiyorum.
    Fakat çalışan tek iki cihazım olduğu için ve çalıştığım yerde hiç duyamayacağım için izin kullanacağım.

ayrı bir sorunumda; cihazlarımı yetkililere teslim ettiğimde bakımı 1 hafta gibi olması
    bu yüzden bu durumdan işten izin almak zorunda kalacağım.

Yetkililere "yedek cihazınız varmı 1 hafta kullansam" şeklinde soruyu sordum. kiralık cihaz gibi birşey
    "vermiyoruz" cevabını aldım.
    neden işitme cihazlarımızı teslim ettiğimizde işten izin almak zorunda kalıyoruz, bakımı 1 hafta sonra bitmeleri, yedek cihaz vermemeleri gibi bu durumda yapılacak birşeyler olması gerekli..

Ben cihazlarımı aralık ayında bakıma vereceğim ve yedek hiç cihazım yok. Cihazlarımı verdiğimde 1 haftaya kadar dünyam ile bağlantım kopmuş olacak

Yani illa ki bizler, bir yedek daha cihaz satın almakmı gerekecek? cihazlarımız bir hafta gibi bakımdayken gerek ücretli gerekse ücretsiz olsun yedek cihazda vermeleri gerek. 1 hafta az ama duymamakla zor günler geçirenlerimiz oluyor elbet...

Bu konuda görüşlerinizi bekliyorum hadi klavyeniz size kolay basmanıza yardımcı olsun buraya kadar okumuşsunuz, çayınız kahvenizde bittiyse başlayın yazmaya boş boş bakmayın

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    111
    Verilen Beğeniler
    167

serkan ne mutlu ıkı kulak duyuyorsun once bırını ver bakıma o geldıkten sonrada oburunu verırsın
    ıste ınsanlar kulak arkası kullanmalarının nedenı bırazda bunda cunku kulak ıcının bakımı cok yaptırılmazsa randıman alamazsın
    cıhaz satıcıları dogru durst ayarımızı yapsın bıde cıhazımızı garantı kapsamında bakımını tamırını ustlensın daha ne ıstıcez
    valla benım resound canta 780d cıhazımı 7 yıl hıc bakıma veremeden kullandım fırma degıstıgınden ılk ayarından sonra ayar bıle yaptıramadım cokta memnundum
    trınk bozuldu fırmayı alan gaese goturunce bana 950 lıra tamır parası dedı
    ıyıde tamırını yaptırıncada ayarını yapacak babayıgıtlrıde yok
    yoksa o cıhazım oyle guzeldıkı

Üye
    serdardnb Avatarı

Son Giriş
    12.12-2013
    Saat
    01:21
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    shukufe arkadaşıma katılıyorum.herkesin iki kulağıda duymuyor.senin duyuyormuş ne mutlu.önce birini yaptır.sonra diğerini.hayattan kopacak duruma gelsen bile tam kopmamış olursun.