Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    rugu Avatarı

Son Giriş
    08.05-2017
    Saat
    16:26
    Yaşadığı Yer
    01
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    merhaba öncelikle ben uzun zamandır analog cihaz kullanıyordum fakat şimdi sanıyorum analog kalmadı piyasada. fakat dijital cihazlarda eski cihazdaki verimi göremedim:/ her ne kadar üniversitenin yemekhanesindeki gürültülü sesleri önlemiş oluyor olsada karşımdakininde konuşmasıda bir okadar kesiliyor.bazı ortamlarda cihaz pek istediğm kadar olmasada iş görüyorken bazen hiç işimi görmüyor bu kapalı,gürültülü olmayan ortamlarda dahil. ve karşımdakiyle sohbetim havada kalıyor. analog cihazda bunu kendim o an belrilyebliyorken şimdi her seferinde odyoya gitmek ve bunu tanımlamakta mesele ve sanıyorum dijital cihazlardan eski cihazım gibi fayda göremeyeceğim.. analogdan dijitale geçişte benim gibi aynı sıkıntıyı çekenleriniz oldu mu?

Üye
    ardabasli Avatarı

Gerçek Adı
    arda baslı
    Son Giriş
    25.09-2013
    Saat
    23:59
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bende de aynı problem var bazı yerlerde çok güzel bazı yerlerde sanki yokmuş gibi geliyor alışması uzun sürüyor dediler bakalım ama sürekli ayar yapttırmam gerekiyor buda çok zaman alan birşey

Üye
    çamlıca Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    .....
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Cihazlarınıza müzik denilen bir programı yükletme imkanınız varsa deneyin. Müzik programında gürültü bastırma gibı özellikler kapalıdır ve daha analoga yakın bir ses verir.

Üye
    falim Avatarı

Gerçek Adı
    murat
    Son Giriş
    27.07-2016
    Saat
    18:55
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    benimki gözlük tipi oldugu için pek bişi anlamadım eskisi analog du şimdi dijital çünkü kalıplı degil benimki kemik yollu oldugu için bemim için bi fark olmadı