Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 22 mesajın 16-22 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    karaca95 Avatarı

Son Giriş
    07.02-2010
    Saat
    01:53
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    forumu inceledim ve vermiş olduğunuz faydalı bilgilerden dolayı size teşekkür ederim...

sizden bilgi almak istediğim konu; 60 yaşıda ve sağ kulak %70 sol kulak %82 oranında işitme kaybı olan annem var.
    daha önce aldıkları ne olduğu belli olmayan analog işitme cihazı kendisini günden güne daha rahatsız eder duruma getirdi ve kullanmadı...

şimdi yeni bir cihaz almak istiyorlar ama ben yanlarında değilim ve gelmeyede kendilerini ikna edemiyorm...
    gelsek bile bulunduğumuz yerden cihaz almamız daha iyi olur diyorlar fakat ilçede oldukları için medikalcilerden almaktan başka şansları yok...
    medikalcide kendilerine m 111 model sözde siemens olduğunu iddia ettikleri bir cihaz önermiş... araştırdım ve iyi bir cihaz olmadığını öğrendim... ben bulunduğum yerden dijital bir cihaz alıp programlamasını odyo testlerine göre yaptırıp göndersem olur mu...
    hadi yanıma geldiler aldık sonradan bir problem yaşadıkları zaman hep il merkezine mi gitmek zorundalar ki bu onlar için zor bir durum ne yapmamı önerirsiniz lütfen yardım edin...
    annemin memnun kalacağı iyi bir cihaz önerir misiniz.
    benim araştırdığım

siemens:
    ıntıus sp dır
    ınfınıtı pro sp

oticon:
    atlas bte power

widex
    b 32
    real-re 19 modelleri

lütfen tavsiyelerinizi alabilirmiyim... şimdiden teşekkürler...

Üye
    Murat Aslankara Avatarı

Gerçek Adı
    Murat Aslankara
    Son Giriş
    05.04-2011
    Saat
    11:25
    Yaşadığı Yer
    İstanbul Fındıkzade
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

bende sıteye yenı uye oldum ve acıkcası bazen bu sekılde konu baslıklarını okudugum zaman uzuluyorum. Hastalarımız yanı ısıtme kayıplı kısıler zaten ellerınden bır duyuları alındıgı ıcın hassas durumdalar, kaş yapalım derken göz cıkarmayalım arkadaslar. Elbette bılgı verelım elbette tavsıye edelım ama bu cıhazlar arası ozellık tartısması gıbı olmus sankı. Bende bır sıemens satıcısıyım ama en ıyı cıhaz sıemens dıye bır konu baslıgı acmıs yada ıddıa etmıs degılım. BIr mesajımda daha yazmıstım işitme cıhazları kısıye ozeldır. Bızler ıcın ısıtme kaybı ve odyogram tabıkı onemlı ama hasta cıhazı denedıgı zaman onemlı olan onun ne hıssettıgı ne duydugu. Coğu hastamda gordum bazen en pahalı en ozellıklı cıhaz hastanın rahatlaması ıcın yeterlı olmuyor.Bazen ıse cok fazla ozellıgı olmayan bır cıhaz ıle cok daha mutlu olabılıyorlar.
    Saygılarımla

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    112
    Verilen Beğeniler
    168

merhaba karaca95
    annenizin analog kullanamama faydalanamamasi dogal;nedeni isitme kaybi ileri
    ben ileri isitme kaybiyla ilk oticon ikincisi rexton
    ucuncusu phlis analog cihaz almistim o kadar direndim alismak icin amma sesler birbirine karisiyor,yuksek seslerle hep rahatsizlik.basagrisida cabasi
    olmiyacak boyle diye doktorumun onerisiylekoklear imlant ameliyati oldum
    baya guzel anlasamda 7 sene sonra mecburen aldirdim koklear implanti
    o moral bozukluguyla ailem dijital isitme cihazi aldilar ben hic istemesemde
    cunku isitme cihazinin bana faydasi yok diye biliyordum analoglardan deneyimimle
    ama dijital cihazimla oyle mutlu oldumki artik kulagimdan hic cikarmiyorum dijital cihazimi
    size tavsiyem anneniz denemeden almasin cihazi iyi markalardan isitme merkezlerinde deneyerek alsin duyarak mutlu olsun anneciginiz

Üye
    Süleyman Bahagelmez Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    van
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

banada dijital gözlük tipi cihaz raporu verdi doktor.birtek starkey markası buldum.starkey hakında bilgim yok.gözlük tipi cihaz için yardımlarınızı beklerim arkadaşlar

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    112
    Verilen Beğeniler
    168

taktin denedinmi gozluk tipini baho65
    hicte gordugum bisi diil
    isitme kaybin ne kadar acaba kulak yolunda bi bozukluk oldugundanmi onerdi doktorun gozluk tipini

Üye
    Süleyman Bahagelmez Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    van
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

evet ameliyat olmama rağmen akıntı devam etti zarlar delik dedi ondan gözlük tipi yazdı

Üye
    canan3535 Avatarı

Gerçek Adı
    canan
    Son Giriş
    06.05-2016
    Saat
    13:17
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    öncellikle merhaba geçmiş olsun. otıcon ya da widex arasında seçim yaparsanız, go pro tercih etmenizi öneririm.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12