Sayfa 1 / 2 12 SonSon
Toplam 28 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    muhendis3232 Avatarı

Son Giriş
    09.03-2017
    Saat
    13:01
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    arkadaşlar öncelikle herkese selamlar 2008 de ilk işitme testimi yaptım 30 db civarlarında çıktı hayatıma herhangi bir engeli olmadığı için önemsemedim şuan ki test sonuçlarım aşağıda artık gerçekten zorlanır durumdayım ortam biraz gürültülü olduğu zaman ve ses uzaktansa anlamıyorum doktor algılamanın azalmaması için her iki kulağa kulak içi cihaz kullanmamı tavsiye ettim şuan izmirdeyim bana önerebileceğiniz yer marka vs..varsa lütfen yardımcı olunuz.. bir cihaz denedim şimdiye kadar markasını unuttum kendi kulağım daha güzel anlıyordu bayan sessiz konusurken cihazı takar takmaz tane tane konuşmaya başladı ve cihaza toz kondurmuyor ben kötü dedikçe o an anladımki artık bu işler tamamen insanları kandırmaya yönelik olmuş o yüzden böyle bir konu açtım lüten maddi olarak beni zorlamayacak ve kulakiçi olan küçük kibar bir cihaz alacağım yardımcı olunuz herkese g.olsun dileklerimle..

sol sağ

hava 53db 52db
    kemik 43db 40db

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    113
    Verilen Beğeniler
    168

burda cokkk bilen cihaz saticilari vaaar niyekine bisicikler yazmamislar
    bir cok ileri isitme kayipli kulak arkasi kullanan olarak isitme cihazim benim hayatim diyebilirim vay bide kendine uymayanini aldin dunyan zehir gurultulerden birbirine orantisiz seslerden zivanadan cikiyorsun
    ondan sana tavsiyem
    sen le 45 db gibi bi kayipla cok zorlanmadan hayatini yasiyorsan bosver cihaz isine
    biz gibi sagirlar biliyo bu nanenin azaplarini uymayan programlar icin baskalari bisi yapmiyo
    alirkende sessiz odada iyi gibi duruyo biz gibi tecrubelilerede disari hayata cikinca oluyosunuz iste
    cihaz almaya kalkarsan bunun gorunusu demiyecen kocaman nal olsa kabulum birtek ses ayarlarini iyi yapsinlar
    ondan oturudurki cihazin uzel gorunmesine bakmayin cihazi ayarliyacak kisinin is ahlakina sizinle ugrasacagina insaniyetine bakin derim

Üye
    Mehmet Akşit Avatarı

Gerçek Adı
    Mehmet Akşit
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    13:28
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    66
    Verilen Beğeniler
    0

sticky - Kulak içi işitme cihazı önerir misiniz? Sabit: Kanal içi cihaz alırken dikkat edilmesi gerekenler başlığını okumanızı öneririm.

Üye
    muhendis3232 Avatarı

Son Giriş
    09.03-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar kimse yardımcı olmadı bende biraz araştırmalar sonucu intertoon marka a510 hpg denen modeli aldım

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    113
    Verilen Beğeniler
    168

hayirli olsun cihaziniz gule gule kullanin nasil gidiyor iyimi
    ben bi aldim 3 ay ugrastim deliye dondurdu sABRETMEYE KALKINCA tekrar paraya kiyip baska cihaz aldim bu iyi
    artik baya gider beceremiyolar cogu pek heves ederdim eski cihazimi cok memnun olsamda odyometrist olmayan birinden almistim dur bakalim odyometritten aliyom diye memnun mesut guvenle aldim okullu odyometristten
    olmayinca odyometris olmayandan aldim gene bu cok iyi oldu
    gider bi 5 6 sene ona kadAR odyologlardan biri iyi bir merkez tam tesekkullu merkez acar insallah o zaman guvenerek bil;gilerine hurmet ederek sorunsuz aliriz insallah

Üye
    torkucan Avatarı

Gerçek Adı
    ali
    Son Giriş
    23.11-2017
    Saat
    22:08
    Yaşadığı Yer
    konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

selam ben her iki kulağıma phonak nadia s işitme cihazı aldım sağ işitme cihazımda sıkıntı yok ama aldığım günden beri beni perişan eden sol işitme cihazından sıkıntılıyım kulağımda sürekli uğuldama ve ötme yapıyor aldığım işitme merkezine her götürdüğümde biir bilgisayara takıp tamam oldu deniyor çıkınca yine aynı ben bu işitme cihazını geri iade edmem için bir yasal süreç varmı ve iade edersem devletin ödediği 400 küsür lirayı ben gerimi ödeceğim bilen varsa yardımcı olurmu

Üye
    Mehmet Akşit Avatarı

Gerçek Adı
    Mehmet Akşit
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    13:28
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    66
    Verilen Beğeniler
    0

Cihazı değil, uzmanınızı değiştirin!

Bu tür şikayetlerin 3 -5 tane nedeni vardır.
    Problemlemi çözecek uzman bulun.

Üye
    muhendis3232 Avatarı

Son Giriş
    09.03-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar bir süredir giremiyordum..cihazdan genel olarak memnunum sessiz ortamlarda çok rahat anlıyorum ses gayet gerçekçi fakat gürültü varsa malesef kafa şişiriyor kendi kulağınız gibi olmuyor malesef gürülülü yerlerde çıkarmak zorunda kalıyorum..birde cihaz kullanmak sanırım kayıpları çok daha artırıyor taktığım kulak yüksek sese alıştığı için o taraf daha az duyuyor yakında bir test daha yaptırıcam paylaşırım eğer işitme kaybını dahada artırırsa vay halimize

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    113
    Verilen Beğeniler
    168

muhendis cihazinin ayarlari icin tekrar tekrar gitmek gerekebiliyor hos olmasada birde siz ilk aldiginizi kullandiginizi yaziyorsunuz
    eger memnun olmazsaniz tekrar alirsiniz baska cihaz ben gibi cihazin gurultu onlemesine dikkat edin bu her cihazda gelismis olamiyor ne yazikki iyi incelerseniz muhendis biri bunu anlar verdikleri semalada fitting ilanlarinda
    dua edinki isitme kaybiniz fazla degil ne kadar sizi zorlasada
    zamanen alisiliyo cihazinizi da zamanen yoluna yoluna iyisine kavusuyorsunuz sabir gerek

iste burda millet 5 yildizli otellerde tatil yapabilirken luks giyimmagazalarindan giyinirken en iyi lokantalarda yerken bizler bu isitme cihazi parasi icin alinteri dokuyoruz

Üye
    Gasanov Avatarı

Gerçek Adı
    G_A_S_A_N_O_V
    Son Giriş
    17.09-2016
    Saat
    18:03
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhaba doktor bey.bir sorum var,lutfen bu soruyu ALLAH ichin dogru cevaplayin.beni BAKUDE YASIYORUM ,burada fiyatlar cok paha ve uzman odyolog yok.istanbuldan cihaz alirsam sorunmu olur bana?

Üye
    sivaslı Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    09:38
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sağ kulak 68 db sol 88 db solda kullanmıyorum cihaz sadece sağda kullanıyorum haziranın 6 sında unitron marka kulakiçi işitme cihazı aldım,ilk hafta memnun kalmadım iadesini istedim bana 1-2 ay sabret beynin alışsın bu cihaz en güçlüsü dediler.Dediklerini yaptım sabrettim bu sefer de yetersiz geldi dedim hoparlör takın bir tane daha taktılar ama hala ötme var verim alamıyorum.İadesini istedim marka değişimi yapamıyoruz dediler.Psikolojim iyice bozuldu insanlarla sağlıklı iletişim kuramıyorum 3 ay geçti alalı çöpe atayım lanet cihazı bana yol gösterin ne olur

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    113
    Verilen Beğeniler
    168

unitron kanada mali biseymis aktifduyduda bundanda satiyoladi nadianin hismiyle pesin 2500 lirama veda edince artik onlarin cihazlarini hic almam
    68 db kayip icin guzel cihazlar vardir benim bildigim resoundlarda var eski cihazim ondandoi cok memnundum ama iste 7 yilda bozuldu
    istersen cihazin adam olmayacak gibiyse git sende resound dene valla vea olanlar ben begendim
    bunu almak aklima bile gelmedide cihazim bozuk diyince gel sana deneyeyim dedi 1500 liraya bile var
    ama vea 380dv olanlar aklima yatti bunlar 2000 lira cok guzel gurultu onluyor ayarlamasida o kadar insani yipratmiyor sesleri guzel bence

Üye
    sivaslı Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

şimdi benim verdiğim 3000 tl heba oldu yani haziranın 6 sında aldım lanet cihazı 1 ay takmışımdır en fazla iade almazlar mı acaba hala kredi kartı taksitlerini ödüyorum kafamda starkey x serisi var daha önce de starkey destıny kullanıyordum kalitesine alışmışım herhalde başka cihaz fayda etmiyor pff

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    113
    Verilen Beğeniler
    168

almazlar alirlarsa soyle firmani bende onlardan alirim bida cihaz alirsam soz o kadar yalvardimki artik 1000 lira bile verse gonlumu alacakti hatta 2500 lira vermeme ragmen bozuk galiba sunu vereyimde yerine bana 1800 lira olan dalia olanini ver dedim dinlemedi bile hazret onlarin gozunde bizler anca para verene kadar insanmisiz

Üye
    sivaslı Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    pff Allah kimseyi bu paragözlerin eline düşürmesin

Sayfa 1 / 2 12 SonSon