Sayfa 1 / 2 12 SonSon
Toplam 25 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Tamer Karaca Avatarı

Son Giriş
    12.02-2014
    Saat
    15:38
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar yurtdışında satılan ve işitme cihazının arıza yapmasını büyük ölçüde önleyen bir alet var. Ben yurtdışından satın aldım, sizlere de tavsiye ederim. Ürün ebay ve amazon gibi sitelerde satılıyor. Ürünün adı dry store global II.

Link 1: Amazon.com: Dry and Store Global II Electric Hearing Aid Dehumidifier: Health & Personal Care
    Link 2: Amazon.com: Dry-Brik II Desiccant Blocks 6-Pack: Health & Personal Care

Üye
    çamlıca Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    .....
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Ben kurutma tableti kullanıyorum. Kapalı kapta tabletle beraber cihazı tutuyorsunuz bir gece. Nemi çekiyor.
    Kurutma için elektrikli cihazlar türkiyede de satılıyor. Fiyatı 100 lira civarlarında demiştir satıcı ancak bana tablet kullanmayı tavsiye etti. Daha ucuz.

Dikkat: Cihazınızı videodaki gibi savurmayınız. Dikkatlice yavaşça kaba yerleştirin. Darbe almasın. Mesuliyet kullanıcıya aittir.

Üye
    Tamer Karaca Avatarı

Son Giriş
    12.02-2014
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Anladığım kadarıyla önerdiğiniz ürün sadece nemi almaya yönelik. Bunun dışında mikrop ve bakterileri de öldüremiyor. Ama hesaplı bir çözüm, belki de arıza yapma olasılığını büyük ölçüde engelliyor.

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    113
    Verilen Beğeniler
    168

mikrop ve bakteri oldurmekten evvel cihazi oldursunmu tamer ben inanmiyorum bunlara
    koklear implant kullanirken muhafaza icin bisiy vermemislerdi mecburen bu camlicanin gosterdiginin cedis olanini kullanmistim cantamda tasimak icin cunku yuksek sesleri hic sevmedigimden koklear da coook yuksek ses verdiginden kendim konusmak istemeyince hapsederdim kutuya o hapla birlikte cantadA GUZEL UYURDU
    ISITME CIHAZI ICINDE BOLE BISEY ANKARanin nemsiz havasinda gerek yok diyorum
    hergun kalibi yatarken cikarir elimi sabunlayincA KOPURTUR KURULARIM 7 YILDIR AYNI KALIBI KULLANDIM
    HATTA PSIKOLOJIK GALIBA YENI ALDIGIM CIHAZDAN MEMNUN OLMAYINCA KALIPLARINI DA KALDIRDIM ESKI KALIBIMLA KULLANIYORUM SIMDI

Üye
    çamlıca Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    .....
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Nemi alması yeter zaten. Bunca senedir cihaz kaynaklı bakteri sorunu yaşamadım. Zaten bakterinin cihazı etkileyeceğini pek sanmıyorum. Hem bakteriler nemli ortamları sever. Kurutulmuş cihaz pek işlerine gelmez.

Üye
    destina 72 Avatarı

Son Giriş
    12.06-2013
    Saat
    15:44
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Tamer bey öncelikle iyi günlerde kullanın.Aldığınız ürün Türkiye de satılmakta. Ancak fiatını sormadım. Ama almak isteyen arkadaşlar olursa :
    GLOBAL II | İstanbul İşitme Cihazları

Üye
    Gasanov Avatarı

Gerçek Adı
    G_A_S_A_N_O_V
    Son Giriş
    17.09-2016
    Saat
    18:03
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sağolasin destina nasilsin?babanin cihazlari iyi çalisiyormu?slim tupe nasil birsey sorun çikarmiyormu?

Üye
    Tamer Karaca Avatarı

Son Giriş
    12.02-2014
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

destina 72;

Teşekkürler destina 72, Türkiye'de satıldığını bilmiyordum. Söylediğiniz iyi oldu. Ürünün fiyatını sordum. 120$ +Kdv, tabletler de 3'lü paket halinde satılıyor ve o da 10$ +kdv diyor. Özellikle tablet fiyatı çok uygun.

Üye
    Gasanov Avatarı

Gerçek Adı
    G_A_S_A_N_O_V
    Son Giriş
    17.09-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaslar kdv dediniz hatirladim,ben turkiyeden cihaz alirsam kdv falan odermiyim?

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    113
    Verilen Beğeniler
    168

kdv odemicende yabanci oldugundan bide vergisiz cihaz sattigindan ceza odeyebilirsin sen gasanov

Üye
    hunsal Avatarı

Son Giriş
    24.11-2017
    Saat
    09:23
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

sevgili gasanov,
    işitme cihazlarında kadv oranı 0 olduğu için herhangi bir kdv ödemezsiniz.
    ayrıca, diğer ürünlerde de yabancılara kdv iadesi yapılmaktadır. siz de azerbaycan vatandaşı olduğunuz için bu haktan yararlanabilirsiniz. bunun için tax-free fatura kestirmeniz yeterli.

Üye
    Gasanov Avatarı

Gerçek Adı
    G_A_S_A_N_O_V
    Son Giriş
    17.09-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

HUNSAL ABİ BENİM TURKCEM BİRAZ İYİ DEYİL OYUZDEN KUSURA BAKMAKDV İADESİ NASİL OLUYOR ONU AÇİKLARMİSİNİZ?SHUKUFE SENİN YAZDİĞİNİ ÖNCE ANLAMADİM AMA DAHA SONRA ANLAYİNCA COK GÜLDÜMİNSANLAR DA BENİM SATİCİ OLDUĞUMU DÜŞÜNECEK OYSA BEN TURKİYEYE İLK KEZ GİTMEYİ DÜSÜNÜYORUM.BU ARADA OTİCON CİLİ BİZLERDE UCUZMUŞ 1300EVRO

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    113
    Verilen Beğeniler
    168

chili 2700 lira gibi senin euron 3 bin lira ediyo ama denedinmi
    kdv icionde canini sikma bellimi olur onca calistin phonaka hediye ediverirler hele sen bi gel onca hizmet ettin ahaliye hepimiz seni gormekten mutluluk duyariz gasanov cokta guzel turkce konusuyorsun

Üye
    Gasanov Avatarı

Gerçek Adı
    G_A_S_A_N_O_V
    Son Giriş
    17.09-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bakude bu fiyata yani.ben de naida s9 fiyatina oldugunu sanmişdim,naida s9 bakude 2750 evro.dünyada en ucuz yer ingiltere ve turkiyedir benim tecrubeme gore.neden resminiz olan bir sayfa vermiyorsunuz?face gibi mesela.tanidik arkadaslarin hepsi icin gecerli.ben de sizleri gorursem mutlu olurum

Üye
    destina 72 Avatarı

Son Giriş
    12.06-2013
    Saat
    15:44
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Gasanov;

Teşekkür ederim Gasanov, gayet iyi babamda şimdilik memnun çok şükür tabiki ayarların çok büyük önemi var.Babam bu konuda şanslı sanırım ilk kez ))Bir çok arkadaşın şikayetçi olduğunu okuyorum ama bence bu ayarlarla ilgili.Slim tube hortumun ince olması daha estetik görünmesi diyebilirim.

Teşekkürler destina 72, Türkiye'de satıldığını bilmiyordum. Söylediğiniz iyi oldu. Ürünün fiyatını sordum. 120$ +Kdv, tabletler de 3'lü paket halinde satılıyor ve o da 10$ +kdv diyor. Özellikle tablet fiyatı çok uygun.

Tamer Bey rica ederim bir faydam olduysa ne mutlu bana.Babama cihaz alma aşamasında netten araştırırken tesadüfen görmüştüm. Sizinde mesajınızı görünce belki ilginenler arkadaşlar olabilir düşüncesi ile yazdım.

Sayfa 1 / 2 12 SonSon