Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 20 mesajın 16-20 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    114
    Verilen Beğeniler
    168

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    yillarin sagiriyim bu deneyimle kendim ayar yapmayi hicbir zaman dusunmedim herkesede tavsiyem lutfen lutfen isi uzmanina birakin
    helede bebek kulaginda kendi ayar yapmayi dusunenler bu CILGINLIK yazik olur olaan isitmesinede bebecigin
    banane AMA BIR DB LIK KAYIP BILE ARTArsa ki yuksek seslerle yanlislikla bu olur ben bile beddua ederim siddetle karsiyim uzman olmadan baskasinin kulagina cihaz ayarlayanlara

Üye
    Hasan Gülşen Avatarı

Gerçek Adı
    Hasan Gülşen
    Son Giriş
    19.04-2013
    Saat
    13:01
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ayar sorunu benimde sorunum. Ben istediğim kadar şikayetimi anlatayım. Netice karşıdakinin anladığı kadar. Odyometris benim yaşadğımı yaşamıyor ki empati yapsın. Çok iyi niyetle bizi dinliyorlar. Anlamaya çalışıyorlar. Lakin mümkünatı yok. Ancak anladığı kadarına çare olmaya çalışıyor.

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    114
    Verilen Beğeniler
    168

cihazi yanlis aliyoruz diyecegim ki onuda ilk taktikta begenebiliyoruz ne yazikki en cok kendime kiziyorum niye iyi dinlemiyorsun diye
    yeni ayar yaptir bak herkes begeniyor aldigi cihazi diyede evden bii suru zirva dinliyosun eh milletin kulagi sagir degil tabi isitmemenin ne oldugunu bilmiyorlar
    gittik yeni ayar dedik baskasina eskiden beter oluyor gerci odyocudada degil ben gibisindeymis kabahat begenmeyen bizdeymis iste
    en iyisi duyanlar bize laf anlatirken kolaylik olsun diye cihaz almaktansa cenabi mevlamin verdigi sagir kulakla yasamak dedim

Üye
    Tamer Karaca Avatarı

Son Giriş
    12.02-2014
    Saat
    15:38
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Sevgili hunsal phonak işitme cihazı için iyi ayar yapan bir odyometrist biliyor musunuz?

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    114
    Verilen Beğeniler
    168

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    bence phonak reklamla var
    iki odyocu dgistirdim ikincisi kendide olmadi bunun ayari ucret almiyayim kalip yapayim yeni kalipla tekrar ayar yapalim dedi
    hic takmiyorum yaptigi artik bazen insanlarla konusmak gerektigi yerlerde takmaya kalkiyorum ama taaak tuuuk carpma seslerinden teneke gurultulerinden baska bisey yok ustelik cep telefonumun zilini bile duymuyorum artik kapi zilini duyardim eski ayariyla onada veda ettim kapi zili duyurmayan isitme cihazida gordum hemde yeppppyeni nadia 5
    junior diye agizsiz dilsiz bebeciklere herseyi duyurur bu diye kakalasinlar iste vicdan
    pazartesi artik yeni cihaz aramaya cikiyorum her ayara gittikte dahada kotu oldugunua gore odyocularin sorunu olmamasi gerek muhakkakki yazilimi uygun degil bu nadialarin

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12