Sayfa 4 / 6 İlkİlk 123456 SonSon
Toplam 78 mesajın 46-60 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Gasanov Avatarı

Gerçek Adı
    G_A_S_A_N_O_V
    Son Giriş
    17.09-2016
    Saat
    18:03
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    saolasin kardes ben sana deyil baska bir arkadasa gostermek icin yazdim buraya,gordumu bilmiyorum.bu simens cihazlarda hic estetik yok,bi kere de kendim icin denedim,sanki kendi kulagim ondan daha iyi duyuyordu.bi tek iyi cihazini biliyorum oda siemens akuaris galiba.onun da reklami iyi yani,su gecirmez deye mukemmel tarif ediyorlar

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    111
    Verilen Beğeniler
    167

gardas siemense onyargili yaklasma istersen bide kendi kulagin isitme cihazla duydugundan iyi duyuyorsa senin isitme kaybin az bikere
    bak ben odyo kagidinda
    ilk baslayan yerinde80 le doksan arasinda isaret var geri kalani hep 100 yazan yerden isaretlemis ama 95 db kayip yazmis cihazi takmazsam anca siren seslerini rahat duyuyorum insanlar coook bagirirsa o bagirma sesini duyuyom baska yok siemens iyidirde ithalatci firma sorununu asmali ilk

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    111
    Verilen Beğeniler
    167

nadia s 3 u geri vereyimde s olmayan nadia 5 alayim nasilsa 250 lira fark var dedim kendi kendime sok gurultu onleme benim hosuma gitmedi
    bide 16 kanalli resound cantaya alisan ben ne kadar cok degisik sesler versede durup dururken mesela araba gecerken bide dikis makinesine oturmustum durup dururken ses gittiydi bu boyle olmicak diye anlasmaya gittim
    odyometrist ayar oturmadi bak sabitlenecek desede nuh dedim peygamber demedim razi ettim ama gitti 500 lira daha
    simdi nadia 5 li oldum bu daha iyi gibi cuku o s3 te beremi cikarinca ruzgar seslerini bile alinca beraber yillarimi gecirecegim cihaz icin 500 lira daha verdim

Üye
    Gasanov Avatarı

Gerçek Adı
    G_A_S_A_N_O_V
    Son Giriş
    17.09-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

hayirli olsun ama demek ki 2500 tl s olmuyani aldin.yahu,ne ise............

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    111
    Verilen Beğeniler
    167

troytd;

yanlisin var bikere troytd 100 db yi gecen isitme kayiplilar hic heveslenmesin demissinbenim yeni olcumde 250 500 arasi 110 dbnin altindan isaretlemis hacettepe diger 750 1500 300 90 dan isaretlemis 600 e gelince tekrardan 110 a inmis cizgi
    ama oyle faydali oluyorki anlatama cihazim bozulunca 1 hafta evden cikmadim cihaz almaya gitmeye bile cesaret edemeden evdekilerin bos zamanini bekledim yaa simdi cihazi kullanmaya basladiktan beri disarida disarida birikmis isleri bir bir hallediyor hakkimida oyle guzel koruyorumki
    dahasi aile ferlerinden baslayip konusmam mecbur olan yerlerde cok guzel iletisim kuruyor her bi seyi guzelce anlayip cevaplari yapistiriyorum ya
    artik beni kim tutar bende normal duyanlara yaklastimmi desem
    esas oyle 100 db isitme kayiplilara gerek bu isitme cihazi
    oyle 70 lerde 60 larda olanlar cihaz kullanmadanda zorlansa bile kendilerine yetecek kadar konusmalari anlar ama cok ileri isitme kaybinda cihazdan mahrum kalan isitme kayiplilarin gunahina girersiniz bu 100 db den sonra cihaz ise yaramaz diyebiliyorsaniz
    hibir sey anlamasa BILE KONUSULANLARDAn onlari seslerden mahrum birakmak zalimce olur

Üye
    nihalalver Avatarı

Gerçek Adı
    Nihal
    Son Giriş
    11.03-2016
    Saat
    14:11
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bende 95db işitme kaybı olarak phonak nadia cihazı denedim. 1 aydır dijital işitme cihazına alışamadım.Çok stres ve asabi oldum. 1 aylık süre sanki bana 1 yıl gibi geçti. baktım daha fazla dayanamıcam dedim. başka işitme cihazı kullanmaya karar verdim. şuanda Starkey x serıes110 adlı işitme cihazı kullanıyorum. ses otomatik ayarlanıyor. dokunmatik herşey. tek problem cihazın pili bende 3 gün sonra bitmiş oluyor. Bu işitme cihazın pilleri küçük. (13 pr48) şuanda 2 aydır kullanıyorum. memnunum çok şükür.Gerçekten cihaz alırken biraz sabırda lazım...Herkese kolay gelsin...İyi çalışmalar.

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    111
    Verilen Beğeniler
    167

otomatik ayarlamasi iyi biseymi dadaskizi bide dokunmatik diyosun biraz acikarsan anliyabilirim
    nadia s lerde sok gurultu onleme diye daha cok para veriyorsunuz mesela ama o yuksek sesi duyuruyo once sonrada butun sesler azaliyo ben bunu sevemedim eger starkeyde oyleyse ses azalip cogalan cihazdan memnun olanlara sapka cikaririm

Üye
    nihalalver Avatarı

Gerçek Adı
    Nihal
    Son Giriş
    11.03-2016
    Saat
    14:11
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

dokunmatik ayarlı, ses azalıp gidip gelme yok,yankıda yapmıyor...phonakda çok yankı yapıyor. ince sesleri arka planda kalıyor.kalın sesler baskın çıkıyor. ben 27 yıldır analoj işitme cihazı kullanan bir insanım. Dijital cihazı daha 2 ay önce kullanmaya başladım. Analog cihazı kullanıpda dijitala geçmek çok zor gerçekten.Shukufe bende aynı senin gibi durumlar yaşadım. gerçekden bir ses geliyor bi gidiyor(phonakda bunu yaşadım). bunu bende hiç sevmem. Şuanda starkeyde böyle bir durum yok. kullaklığı kulağına taktığında otomatikman kendi kendi açılıyor.açılırken sinyal veriyor. cihazda açma kapama düğmesi yok. ses ayarlama düğmesi yok. sadece ses az mı geldi parmak ucunda cihazı dokunarak yukarı şeklinde açıyorsun. üç farklı tip duyum ayarı var...Duruma göre duyumdan memnun olmazsan cihazı dokunarak birini seçiyorsun. çok rahat. Yatarken cihazı çıkarırkende pil kapağını açıp koyuyorsun. bi durum olursa yardımcı olurum shukufe...İnşallah sende işitme cihazından memnun kalırsın. Ben muğlada ikamet ediyorum. Allaha emanet olunuz...

Üye
    Gasanov Avatarı

Gerçek Adı
    G_A_S_A_N_O_V
    Son Giriş
    17.09-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

shukufe sen dediyin kros aksesuari gordum,onu hangi cihazla kullanacaksin acaba?sagda naida solda ne?bana gore o alet sesin yonunu teyin ediyor,biraz sade dilde anlatirmisin?kendi shivenle

Üye
    Muzo Avatarı

Gerçek Adı
    Muzo
    Son Giriş
    23.06-2016
    Saat
    22:33
    Yaşadığı Yer
    Gaziantep
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bende 10 yıl önce phonak ilk dijitallerinden kullandım sokakda yürüken ses duymazdım önleme vardı ama buda iyi değil .. arkadaşın dediği gibi sonra kaldırdım attım hiç memnun kalmadım.. gittim starkey aldım memnun kaldım ama.. şimdi ömrünü tamamlaadı.. yenisini alaacgım. fakat burada herkes nadia diyor.. deneyeceğim hala araştırıyorum ama çoook pahalı

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    111
    Verilen Beğeniler
    167

cok tesekkur ederim nihal
    muzo
    phonakin 10 yil onceki cihaziyla simdiki core olan nadiayi karsilastiramazsin ha bunu diyim sana
    2500 liralik core nadia 5 cok begendim simdiki halde birtek yemek yerkenki tencereden yemek koyarken bide kasigin tabaga vurulmasi sesleri fazla geliyor simdiki halde banabunu ayarlarken kistirabilirsem ne mutlu bana kisilacaginida tahmin ediyorum
    OBUR S OLANI ONDEN GELEN SESLERI GUZEL ANLASTIRIYOR AMA YANDAN GELEN SESLER BOZULUYOR GIBI HISSETTIM BUNDAN CIKARDIGIM cift cihaz kullanmayan bu s ye heves etmesin
    ilk denedigimde nadia 1 olanini bunu al diye denedi odyocu vallahide billahide hic ama hic begenmedim sesleri o odyo odasindaki sessiz ortamda
    bundan cikardigim parayi veren dudugu calarmis be muzo

gasanov bu crostan s olmayan core nadiaylada faydalanabilirimde paralar suyunu cekti simdiki halde

Üye
    Gasanov Avatarı

Gerçek Adı
    G_A_S_A_N_O_V
    Son Giriş
    17.09-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben sana fiyat konusunda yardim edeceyimi soylemisdim ama

muzoya yazdim

Üye
    Gasanov Avatarı

Gerçek Adı
    G_A_S_A_N_O_V
    Son Giriş
    17.09-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Shukıfe nasılsın?sen krosu alıp da baska cıhazla kullanacakmısın?

FIYATSadece 1 kulağıyla işitme yeteneğine sahip olan bireyler çok farklı ses ortamlarında önemli zorluklarla karşı karşıya kalırlar.İşitmeyen kulağın tarafından gelen sesleri anlamak neredeyse imkansızdır. CROSLink bir kulağındaki ciddi işitme kaybı nedeniyle, bu kulağına işitme cihazı uygulanamayan bireylerin daha iyi iletişim kurmasını sağlar. Diğer kulağın normal ya da işitme kayıplı olmasından bağımsız olarak ideal bir çözümdür. Şimdiye kadar bu çözümü sağlayabilen sistemler kabloluydu.
    com croslink - Phonak Naida S serisi işitme cihazı hakkında bilgi..?
    CROSLink ise hem kablosuz, hem de estetik yönden çekici bir çözümdür. Sesleri duyabilmek için artık nereye ve hangi pozisyonda oturmanız gerektiğini düşünmenize ihtiyaç kalmayacak. CROSLink iş toplantılarını, aile buluşmalarını ya da araçta seyahat halinde konuşmayı bir problem olmaktan çıkarıp, size mükemmel bir iletişim sunar.
    CROSLink aynı zamanda ses kaynağına dikkati yönelterek, güvenliği arttırır. Hızlı ve kolayca uygulanır. Yeni ya da eski cihazla kazanç arttıran bir bileşke sağlar. Kolayca çıkarılabilir. Özgürce yaşamak için tasarlanmıştır. CROSLink ile başınızı çevirmeden her yönden gelen sesleri işitirsiniz.
    SADECE BİR KULAĞINIZ MI DUYUYOR ? - SİZE İŞİTME CİHAZI BİR İŞİNİZE YARAMAZ MI DENİLDİ ?
    CROSLink şimdiye kadar farkına varamadığınız sesleri işitmenize yardımcı olur. Sınırlarınızın dışında yaşanan ses ortamlarına kapılarınızı açan en pratik kablosuz çözümdür.
    PHONAK yaşam kalitesini geliştiren teknoloji çözümleri sunar.
    getCK.axd?f=ach%2fgeneric%2fblank&m=7856&p=59586&iH=0&rfr=http%3a%2f%2fwww.aktifduyu.com.tr%2f - Phonak Naida S serisi işitme cihazı hakkında bilgi..?I PAHALI+CIHAZIN PARASI

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    111
    Verilen Beğeniler
    167

hay cok yasiyasin gasanov1600 lira gibi yaziyodu ya odyocuyu razi edemedim dene bu crosu diye diye ne yalvardim o sana olmaz dedi bana
    ama ben umidimi kesmedim bilmedende olsa baktimda 95 db kaybi karsilar her halde
    buna cihaz gerekmiyor bu aldigim yeni cihaz bir kulakta obur total kulaga da bu cros diye ne hayaller kuruyom ben 1 yildir ama su odyocunun inadini kirip bi denesem

Üye
    Gasanov Avatarı

Gerçek Adı
    G_A_S_A_N_O_V
    Son Giriş
    17.09-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    okadar odyocu var birini ikna edemedinmi?eyer yazilanlar dogruysa sana yariyacak

Sayfa 4 / 6 İlkİlk 123456 SonSon