Sayfa 2 / 6 İlkİlk 123456 SonSon
Toplam 78 mesajın 16-30 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    troytd Avatarı

Gerçek Adı
    murat albayrak
    Son Giriş
    27.01-2016
    Saat
    11:25
    Yaşadığı Yer
    trabzon
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Isitme cihazini ilk kez kullanmaya baslayanlarda bu bahsettigin daha az duyma soz konusu olur ama bu nun nedeni cihazin sesine beynino ses alismasidir eger kullandigin cihazi bir hafta kullanma cihazsiz duymaya alisirsin ve eski haline donersin buyuk bir ayar yanlisi yapilmasigi takdirde lsitme cihazi duymayi engellemez yani artirmaz Senin cihazin cok eski bir model yeni cikan urunlerle cok daha rahat edersin 8sene onceki teknolojiyle simdiki teknoloji cok farkli yeni cihazlari bir dene

Üye
    Muzo Avatarı

Gerçek Adı
    Muzo
    Son Giriş
    23.06-2016
    Saat
    22:33
    Yaşadığı Yer
    Gaziantep
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

yeni cihazı en son 2007 de aldım starkey kulak içi işte test burda http://f1302.hizliresim.com/16/d/k1h6u.png

ölmüşsüz biz ya sagırlığa gidiyoruz.............

geldiniz mi murat bey?

Üye
    troytd Avatarı

Gerçek Adı
    murat albayrak
    Son Giriş
    27.01-2016
    Saat
    11:25
    Yaşadığı Yer
    trabzon
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhaba odyonu inceledim fakat konusmayı ayırtetme testi NA yani netice alınamadı olarak belirtilmiş test yapıldımı yapılmadımı tam belli değil saf ses eğrine göre kanal içi işitme cihazıyla verim alamazsın kulajk arkası ileri derece kayıplar için olan modeli kullanman lazım yani sıemens cıelo2 sp veya nitro phonak naida s5 up oticon sumo unitron 360+ gibi en az 6 kanallı anti fitbekli sese odaklı gürültü baskılaması olan bir model kullanırsan daha iyi verim alırsın

Üye
    KırımTilkisi Avatarı

Gerçek Adı
    Ergül Karakoç
    Son Giriş
    29.09-2015
    Saat
    15:50
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bende Phonak Naida S V kullanıyorum. Son derece çok memnunum.

Üye
    Gasanov Avatarı

Gerçek Adı
    G_A_S_A_N_O_V
    Son Giriş
    17.09-2016
    Saat
    18:03
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

hepinize teşekkürler,demek ki açdiğim konu işeyaramiş.kirim tilkisi kac yildir kullaniyorsun?kaç defa ariza yapdi cihazin?

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    114
    Verilen Beğeniler
    170

gardas bu spice serisi daha zannedersem 2011 yilinda SURULDU PEK EMIN DEGILIM AMA

dun aldigim yeni bir elbisemi biraz susliyim degisiklik yapiyim artik duyuyorum ya diye moral yerine gelince eski dikis makinemise oturdum garrr gurrr iyi ses veriyo bu derkene aman onesesler aniden kesildi bende moral sifira yaklasti eyvahh gitti guzelim cihaz diye elimdeki isimi biraktim kara kara dusunmeye basladim
    kalkip bi cay koyayimda bari cay iceyim derken sesler geri geldi buna cok hayret ettim odyometristimi ziyaret edince soylerim acaba neden
    aksamda cepaya gidelim sinemaya dedi bizim taife o arda yegenim cizme alicakmis tezze sudur budur iyimi soruyor dudak okuyorum ama sesler gitti
    pil bittimiki dedim degistirdim ama pil nasi biter 5 gunde ses gene gelmedi
    ordan cikinca sesler gene geldi daha cihazim muamma ama ses duymak sahane birsey yeterki kulagi kaybetmeyelim

Üye
    Gasanov Avatarı

Gerçek Adı
    G_A_S_A_N_O_V
    Son Giriş
    17.09-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Evet şukufe 2011de cikti,2012 de ise balero cikmis ama naida daha meşhurbence,en üst düzey cihaz naida s9 durcrt modeli daha iyi.senin adina sevindim vallahi,o sesler geçici birsey,cihazin 7yeni olduguna eminmisin?seri numarasini yaz phonak turkiyeye sor.bir kutu rayovacpil al o piller daha uzun ömürlü,bak bakalim yine o ses geliyormu

,

Üye
    Muzo Avatarı

Gerçek Adı
    Muzo
    Son Giriş
    23.06-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Gaziantep
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bu dediklerinizi kullandım kulak arkası phonak 2 mikrofonlu ilk dijitallerini kullandım simenste aynı. 5 yıl sonra kulak içine dönüş yaptım ama hiç bir fark göremedim... hatta kulak içi olanlar bana daha iyi geldi.. şimdi bana oticon mu yoksa ilkkez duyduğum naida markamı?

bu dediğiniz cihazların fiyatları nedir hocam

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    114
    Verilen Beğeniler
    170

ben rayovacdan sasmam eski cihazimlada hep rayovac kullandim
    eski cihazimi aldikta ben bende degildim analoglardan bisey anlamadan hic kullanamadan kokler implat olmustum koklear gidince hayata kustum bana cihazda yaramiyo naparim bu sessiz dunyada diye
    ailedekiler aldi onu ben hic karismadim ilgilenmedim ses duyana kadar zatende umidim yoktuki o aktif duyuda indirimden baska bir kutu pil birde ustelik bir kucuk kalip ustune birde o koca kaliplardan bedasina verince dortkose oldum anliycaginiz odyometristim sule hanimida kardesim olarak gordum herhalde biraZ SIMARSAM NAZIM GECER BELKI S5 ISTERIMMIKI
    ama ben telefon filan kullanamiyom yuz dudak gormeden konusmalari anlamiyom bu s3 iyi gibi sule hanima naz gecirirsem biraz zaman sonra cros cros illa onu deneyim o 5 e vercegim paraya cros alayim koklear implantin sAFDISI BIRAKTIGI KULAGIM TARAFIYLEDE SES DUYAYIM OLURSA NE ALA OLMAZSA GENE SES DUYDUGUMA BIN SUKUR

Üye
    Muzo Avatarı

Gerçek Adı
    Muzo
    Son Giriş
    23.06-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Gaziantep
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

hangi cihazdan bahsediyorsun shukufe ben anlamadım..? neyi tavsiye ediyorsun?

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    114
    Verilen Beğeniler
    170

muzo tavsiye vermiyorum sevindirik olup sarhoslar gibi ses duydugumu haykiriyorum cesitli seslerle kulagim bayram ediyo duymayan kulagimada crosla duyurma hayallarine dalmisim anla iste

Üye
    Muzo Avatarı

Gerçek Adı
    Muzo
    Son Giriş
    23.06-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Gaziantep
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

hangi cihazı kullanıyorsun.. belki bende onu kullanırsam duyduğumu anlarım (senin adına çok sevindim)

ben ilk cihaz kullandığımda test için gittim tüm sesleri duydum duyduklarımın tamamını cihazla anladım...... sonra ben duyuyorum deyip cihaz takmak istemedim ahata ettim çok üzügünüm kendimi salak hissediyorum...

Üye
    Gasanov Avatarı

Gerçek Adı
    G_A_S_A_N_O_V
    Son Giriş
    17.09-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

hocam oticonun da cok estetik cihazlari var ama naidalar su gecirmez.yani suya dayanikli.senin kaybin ileri derece deyilse naida s9 crt modelini dene,paran yetmiyorsa s5 crt dene kalipsiz cihaz.ben sana yazmişdim özelde.şukife kros cihazinmi adi?sen o kulağinda hiç cihaz denedinmi..................?

Üye
    Muzo Avatarı

Gerçek Adı
    Muzo
    Son Giriş
    23.06-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Gaziantep
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

kalipsizler ötmez mi.. yahu toplum ile yemek yerken geçen gün kavga çıkıyordu.. ben iştahla yerken biri dediki koluma vurdu ne ötüyon laan kuş gibi bu ses ney?? lan olm ben kuşuyum dedim haaa dedim meret cihaz ötüyor falan.. yemekte yemez olduk.. bu kalipsizler ötüyomu gurban ?? kalipliler daima ötüyor

Üye
    Gasanov Avatarı

Gerçek Adı
    G_A_S_A_N_O_V
    Son Giriş
    17.09-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    muzo simens phonak oticon ayri ayri modeller.duydugunu anlamiyorsan buna çare yok,kaybin sinirselmi?ben de duydugumu anlamiyorum ama en üst düzeyini alip deneyeceim,ne duyarsam ŞUKR EDERİM.DENEMEYE PARA ALMİYORLAR Kİ,GET HER CİHAZİDENE

Sayfa 2 / 6 İlkİlk 123456 SonSon