Sayfa 3 / 6 İlkİlk 123456 SonSon
Toplam 82 mesajın 31-45 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    erkamacar Avatarı

Gerçek Adı
    Erkam
    Son Giriş
    09.12-2017
    Saat
    10:35
    Yaşadığı Yer
    Konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    hunsal;

Hocam 150 Tl ise alırım ben. Bluetooth lu ile ilk linktekinin farkı nedir? Şu deavantaj dediğiniz olay çok sorun oluşturuyor mu?

Üye
    Gasanov Avatarı

Gerçek Adı
    G_A_S_A_N_O_V
    Son Giriş
    17.09-2016
    Saat
    18:03
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Hunsalo merhaba,fiyat 19 evro yaziyor ama

Üye
    hunsal Avatarı

Son Giriş
    24.11-2017
    Saat
    09:23
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar ilk linktekinin kdv'siz fiyatı 16,6 pound, yani yaklaşık 50 lira, diğeri ise (Bluetoothlu olan) 56 pound, yani 150 lşra. bu fiyatlara kargo dahil değil. yaklaşık 20 pound kadar da kargo ekleniyor. dolayısıyla ilk linktekini herşey dahil yaklaşık 100 liraya, diğerini ise 200 liraya maledebilirsniz.

bu iki ürün arasındaki fark ise, biri kablolu ve sadece müzik, radyo vb dinleyebilirsniz. diğeri kablosuz, bluetooth üzerinden çalışır ve dolayısıyla bluetooth özelliği olan tüm cihazlarla (telefon da dahil) eşleştirebilirsiniz. telefonla kullanmayacaksanız birinciyi tavsiye ederim. son derece net ve güçlü bir sesi var. 2 adet ince kalem pille çalışır. ben 95 dB kaybım olduğu halde sesini sonuna kadar açamıyorum, anlayın ne kadar güçlü olduğunu.

dezavantaj dediğim olay her yerde olmuyor. sadece elektrik trafosu, abs fren sistemli son model arabalarda vb ortaya çıkıyor ve trrrrrrrr diye bir parazit sesi geliyor. bu tür durumlarda işitme cihazımın sesini kısıp, neckloop'un sesini sonuna kadar açtığımda parazit sesi oldukça azalıyor. ama bu parazit necklooptan kaynaklanmıyor, telecoil'le ilgili bir durum. işitme cihazınızı aldığınız yerde telecoil'in programını yaptırırken parazit sesini azaltacak şekilde program yaptırabilirsiniz.

Üye
    Muzo Avatarı

Gerçek Adı
    Muzo
    Son Giriş
    23.06-2016
    Saat
    22:33
    Yaşadığı Yer
    Gaziantep
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

iyide hunsal kardeş 120 db lik kulak içi kulaklık var... 120 db

Üye
    erkamacar Avatarı

Gerçek Adı
    Erkam
    Son Giriş
    09.12-2017
    Saat
    10:35
    Yaşadığı Yer
    Konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

hocam olsa ne olacak? sesi dışarı verdikten sonra nasıl rahat duracaksın? çevrendekiler sana kıs filan diyecek. Ben çok aradım AKG nin var 120 dB ama olup olmayacağını bilemeyiz. Creatvie EP630i aldım 106 dB fısıltı şeklinde duyuyordum müziği. Hem kulaklık kaliteli değilse 120 dB de müziğin sesi bozulur bozuk verir.

Üye
    Gasanov Avatarı

Gerçek Adı
    G_A_S_A_N_O_V
    Son Giriş
    17.09-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

HUNSAL merhaba.ben 2 naida s9 alma dusuncesindeyim.diyorum acaba neckloop alayim ve 2 naida s5.yani telefonla konusurken ses iki kulagima da gelmesini istiyorum ve yalnizca tel ile konusmak icin,muzik dinlemek yok.bunlardan hangisi iyi olur

Üye
    hayatdevamediyor Avatarı

Gerçek Adı
    hakan
    Son Giriş
    18.03-2013
    Saat
    22:42
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Herkeze hayırlı günler

Geçenlerde tv reklamlarında gördüğüm bir işitme cihazını sizler ile paylaşmak istedim bluetooth kulaklık tipinde çok hoşuma giden bir işitme cihazıydı gördüğümde şaşırdım herhalde telefon lar için kullanılıyo sandım baya bir araştırma yaptım onu önerdiler neyse fazla uzamıycam internetten sitesinde aldım. Kullanmaya başladım gerçekten yüksek ses veriyor birde şarjlı pil sorunuda yok tavsiye ederim aldığım site Silver Sonic XL - Kablosuz Ses Yükseltici Kulaklık - Satış Sitesi bütün arkadaşlarıma ondan aldırcam bide baya ucuz 59 liraydı ben iki adet aldım arkadaşımada aldık 2 adet alınca kargo parasıda vermedik firma yetkililerini arayıp teşekkür ettim sorunumuza derman oldular çok sağolsunlar

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    112
    Verilen Beğeniler
    168

ahhh ah isitme kaybi bu kadar ucuz olaydikimse sagirim dermiydi
    birileri reklammm diye ya sopa yememis yada sopanin tadini bilmiyor
    orda dandik analoglar karar ise rarasa barim klavye dugmesine kimse uzananmaz ole 50 60 liraciga

Üye
    hayatdevamediyor Avatarı

Gerçek Adı
    hakan
    Son Giriş
    18.03-2013
    Saat
    22:42
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

senden sopa yemeye razıyım eheheh

Üye
    serkanser Avatarı

Gerçek Adı
    SerkaN
    Son Giriş
    04.12-2017
    Saat
    10:05
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Hunsal arkadaşım bende servisle 2 saat işe gidip geliyorum; ama bahsettiğinize göre "elektromanyetik dalgalardan etkilenebilir" yazdınız
    bende bu riske girmek istemiyorum..
    Peki arkadaşlar, hiçmi yok aranızda işitme merkezine gidip orada varsa denemek veya sormak?
    hiçmi yok normal müzik kulaklıklarda ses çıkışı olmasın, kulağa iyi ses veren?

Hafta sonu Satürn mağazasına gittim; orada büyük müzik kulaklıkları deneyebiliyorsunuz, markasını unuttum; etiketlere baktım 110 db üzeri sesleri iyi duyuyorum.. (Samsung S3 telime de takıp denedim ses iyi geliyordu)
    fakat sadece "dısçak dısçak pum pum pam vıdı vıdı" şeklinde bass'ları duyabiliyorum.. Genelde ben ince telli sesleri duyabiliyorum ama kulaklıklarda duyamadım..
    bu sesleri duyabilmek için, insan sesi ve ince müzikler için, müzik kulaklığında neyin yüksek olacağını bilen var mı? Kulaklığın sadece yüksek desibel numarasına mı bakmak gerekiyor ? (*15...27000 Hz , SPL vb.?)

Üye
    hunsal Avatarı

Son Giriş
    24.11-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Gasanov merhaba...
    Sadece telefon konuşmak için bluetooth'lu olan daha uygun olur. Diğeriyle telefon konuşması yapabilmek için ayrıca kulaklık kısmı değiştirilebilir telefon kulaklığı da almanız gerekir.

Serkanser,
    Normal kulaklıkların çıkış gücü ne kadar yüksek olursa olsun, işitme kayıplılar için uygun değil. İşitme kaybı olan biri müziği de işitme cihazını çıkarmadan dinleyebilmeli, aksi halde sizin de anlattığınız gibi kimi sesleri duyamaz. Aslında işitme cihazınızı çıkarmaksızın normal kulaklığı işitme cihazınızın üstüne takabilirsiniz. Bu durumda dahi işitme cihazınızı T (telecoil) konumuna getirirseniz müziği daha net dinleyebilirsiniz. Kulaklığın içindeki mıktatıs ne kadar büyük olursa, telecoilden o kadar yüksek verim alabilirsiniz.
    Fakat normal kulaklıkla müzik dinlerken, sesi fazla açtığnızda sesler dışarıdan da duyulur. Neckloop bu durumu ortadan kaldırır.

Üye
    Gasanov Avatarı

Gerçek Adı
    G_A_S_A_N_O_V
    Son Giriş
    17.09-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

hunsal merhaba.bu kulaklik kismini iyi anlamadim yani.arkadaslar anlayaniniz oldusa bana da anlatin.Hunsal yani 2naida s9 yerine 2 naida s5 alirsam ve bir de bulutothlu boyunluk alirsam s9a gerek kalmaz deymi?

Üye
    muzir Avatarı

Son Giriş
    28.11-2017
    Saat
    12:26
    Yaşadığı Yer
    her yer
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    4

yok yok sadece telecoil programını yuklet yeter.

Üye
    hunsal Avatarı

Son Giriş
    24.11-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

gasanov,
    s9 ile s5'in özellikleri farklı. sadece telefon konuşabilmek için mi s9 almak istiyorsunuz? eğer öyle ise s9'a gerek yok. ama telefon haricinde de ikisinin performansı farklıdır.

Üye
    Gasanov Avatarı

Gerçek Adı
    G_A_S_A_N_O_V
    Son Giriş
    17.09-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    yani 2 naida 5 ve bir boyunluk alirsam s9a gerek yok deymi?kulaklik da muzik dinleme aletimi yoksa?

yani muzik istemiyorum ama onun disinda insanlarin konusmasini ve tel ile her iki kulakda duymayi istiyorum

Sayfa 3 / 6 İlkİlk 123456 SonSon