Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 24 mesajın 16-24 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    destina 72 Avatarı

Son Giriş
    12.06-2013
    Saat
    15:44
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Malesef deneyemedik gasanov. EE şimdi tam yılbaş üzeri diğer arkadaşlar hazır olabileceklermi peki ? Bizimkieride ocak ayına kaydırsanız olmazmı ? Tabi ben kendi adıma konuşuyorum diğer arkadaşlar ne der bilemem. Onlar müsaitmi bu ay sonuna ? Ay sonuna 5 gün kaldı malum vede yılbaşı

Üye
    Gasanov Avatarı

Gerçek Adı
    G_A_S_A_N_O_V
    Son Giriş
    17.09-2016
    Saat
    18:03
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Yarın konusurum fırmayla.hep bırlıkde getmemız gerekmıyor,6cıhaz alalım yeter

Üye
    Gasanov Avatarı

Gerçek Adı
    G_A_S_A_N_O_V
    Son Giriş
    17.09-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

endirimin gecerliyi konusunda firmayla anlasdim ,zamani biraz daha uzatdilar,15 ocak 2013e kadar

Üye
    bycumali Avatarı

Son Giriş
    03.07-2013
    Saat
    11:45
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ben Türkiye büyük bir işitme cihazı firmasında çalışmaktayım hemen hemen Türkiyenin çoğu bölgelerinde şubeleri bulunmakta...Ben istanbul'da bulunmaktayım toplu cihaz alımında size aracılık yapabilirim..Sadece yardım amaçlı firma ile görüşmenizi sağlayabilirim..ama unutmayın ki her hastanın kaybı farklı ve doğal olarak ta fiyatı da farklı olacaktır...

Üye
    destina 72 Avatarı

Son Giriş
    12.06-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba arkadaşlar. Bugün babamla birlikte kulaklık denemeye gittik . Önce aktif duyu , sonra gaes diye bir firma resound marka cihazı satıyormuş.(dünyada bir numrara olduğunu idda etti ve en çok satılan) Sonrada idis e gittik.En sonda duysele girdik. Tüm firmalar orta derece ama ince seslerde yüksek derece işitme kaybı olduğunu söylediler.Duysele girmeden en ço idisteki yaklaşım ve ilgi hoşumuza gitti, taki duysele girene kadar.Babamda yaklaşık 15-16 yıldır kulak içi cihaz kullanan biri olarak duysel deki ilgiyi duyseldeki testlerin hiç bir yerde yapılmadığını , hatta aldığı cihazlarda bile bu kadar vakit ayrılmadığını belirtti.Duysel yakaşık 1.5 saate yakın vakit ayırdı.Cihaz alındıktan sonrada başta hafta bir sonrasında da ayda bir ve 3 ayda birde sesleri ayarlayacaklarını satana kadar değil sattıktan sonrasının öneminide vurguladı.Bizimle ilgilenen odymetrist Arzu hn idi. Cihaz almanın değil önemli olanın duymanın kalitesi olduğunu. İşlerinin ticaretten ziyade önce hastanın duyması olduğunu önemle vurguladı. Ben emin olun bugün cihazı ok deyip çıkacaktım. Eğer toplu cihaz alma konusunda hemfikirseniz bence burayada teklif götürmekte fayda varHemde çok fayda var..Hatta orda dedim 5-6 cihaz alırsak diye hep öyle dediler ama arkası gelmedi lafta kaldı gibi bir şeyler dedi. Şunu söyleyeyim oldukça iyide indirim yaptılar.aktif duyu bir çok kişiden duymuş olmama rağmen ben şahsen kıyaslamıyorum bile.Hiç bir firma çünkü bu vakiti 1 kuruş ödeme olmadan size yapmaz diye düşünüyorum. Bilmiyorum yanılıyormuyum.

Üye
    Gasanov Avatarı

Gerçek Adı
    G_A_S_A_N_O_V
    Son Giriş
    17.09-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Baksana ıshtah kabartdırmıshız.ben bır ısıtme engellı olarak dıger bır engellıye onu alma bunu al deyerek kendı chıkarımı gudemem destıne.zaten kendı chıkarım bırlıkde,ucuza,cıhaz almakdan baska bısey deyıl destıne.ıdısde otıcon satılıyor galıba,su gecırmezı varmı?ben zaten naıdayı tercıh etmıshım

Üye
    destina 72 Avatarı

Son Giriş
    12.06-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba gasanov bende aynen sizin gibi düşünüyorum. Kimseyede onu alma bunu al diyemem , dememde. Kaldıki ben kendi babama dahi bunu telafuz etmem etmedimde. Neticede kullanacak o . Ben bugünkü test deneyimimiz anlattım.Kaldıki beğendiği cihaz idisin oticonu değil.

Üye
    bbilensoy Avatarı

Gerçek Adı
    Bahadır Bilensoy
    Son Giriş
    13.11-2017
    Saat
    11:49
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

Arkadaşlar ben aktifduyuya kapora bıraktım 2000 tl ... Oradan alacağım..
    Dürüstçesi Duysel'in testleri gerçekten diğer firmalara nazaran daha iyi... Gerçekten tüccar olarak bakmıyorlar olaya...
    İmkanınız varsa oradan da alabilirsiniz... aktif duyu'dan benimle ilgilenen Nihal Hanım'ın (kadıköy şubesi) konuya hakimiyeti ve ilgisi çok hoşuma gitti...
    Aktifduyu ile duysel'i karşılaştıracak olursam ikisinin de ilgisi çok iyi.. Aynı sayılır.. Benim görüşüm bu...
    Ben şu an Aktifduyu'dan haber bekliyorum...
    Hepimize hayırlı olsun öncelikle herkes kendi kararını verecek nihayetinde...
    Aktifduyu'dan da alsanız Duysel'den de alsanız pişman olacağınızı sanmıyorum açıkçası..
    Herkese kolay gelsin...

Üye
    destina 72 Avatarı

Son Giriş
    12.06-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Teşekkürler bilensoy , yılbaşı ertesi rapor işlemlerimizide halettikten sonra babam ilk intiba olarak gördüğü ilgi alaka ve ticari amaçlı yaklaşmamaları neticesinde vede bıkmadan usanmadan 1.5 saatlik zaman ayırmasından dolayı duyseli tercih etti.Neticede kararı verecek oydu. Tercihini Duyselden yana kullandı.Perşembe kalıp ölçüsü alındı pazarteside 2 tane nadia s v cihazımızı satın aldık. Alan , alacak olan tüm arkadaşlara hayırlı olsun , herkes sağlıklı güzel günlerde kullansın.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12