Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    aktalm Avatarı

Gerçek Adı
    alaattin alev
    Son Giriş
    07.02-2013
    Saat
    20:54
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    maktodemi ameliyatıoldumişitme kaybım çok yüksek kulak içi cihaz kullanamıyorum kulağımın hava alması gerekiyormuş bunun için başkent hastahanesşnde kulak arkasına deri i,le kemiğin arasına bir mıknatıs ve bumıknatısa tutunan kulak arkası bir cihaz denediler tamamını devlet ödüyormuş cihazın adını hatırlıyamadım birde bana ameliyat olup cihazı 10 güne kadar takılacağını söylediler fakat 6ay olmasına rağmen sgk dan onay gelmedi bekliyoruz dediler bu konuda bana yardımcı olabilirmisiniz

teşekkür ederim

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    114
    Verilen Beğeniler
    168

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    size baha tabir edilen kemik yollu isitme cihazi takacaklar hava yolu ile duyamadiginizdan veya isitme cihazi kalibini kullanamadiginizdan
    iyi duyabilirsiniz insallah da ameliyat olayi iste biraz insani geriyor niya acaba baskent hastanesi gibi hep para hep para diyen bi hastaneye gittiniz keske hacettepeye gitseydiniz
    siz birdaha ameliyat olcakginizdan biraz daha bekleyip ameyiyat yeri iyi olsun istemislerdir ve ve birdaha doktora gideceksiniz yeniden islemler muayeneler tetkikler olacaktir tahminim
    birde baskent hastanesinde olabildigince doktor degistirtip olabildigince tetkik yazip sizden para aliyorlar
    ustelik isitme kaybiniz cok ileri diyorsunuz bu baha cihazi bildigim orta isitme kaybina
    sizin yerinize olsam baskent hasytanesini birakir hacettepede iyi doktorlarla is gorurum