Sayfa 1 / 3 123 SonSon
Toplam 39 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Gasanov Avatarı

Gerçek Adı
    G_A_S_A_N_O_V
    Son Giriş
    17.09-2016
    Saat
    18:03
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    rusyada cifti 3300dolar,turkiyede ka, acaba?

turkiyede kac tl?

http://www.bodrumisitme.com/index.ph...ak-naida-s.htm Ince hortum,cook estetik bir sey ve sesin dogal gelmesini saglar.yalniz kulak ici boyuk olanlara yarar

link acilmadi,ürünün adi Power SlimTube,googlede bula bilirsinizçyalnizca naida s ve ambralar icin uretilmisç100evrodur fiyati

Changing the open domes and slim tips on Phonak slim tube hearing aids - YouTube

Forum Moderatörü
    officer Avatarı

Gerçek Adı
    İlker
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    09:19
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    71
    Verilen Beğeniler
    23

Phonak NAİDA V in Türkiye deki fiyatı,
    NAİDA V serisi : 2.850,00 TL (tek fiyat)
    2.850x2: 5.700 tl
    Yaklaşık olarak 3.166 $

PHONAK fiyatlarımız - Aktif Duyu Bireysel

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    114
    Verilen Beğeniler
    170

azeri oldun gurban oldun hasan oldun bi tek turk oladin olsuuun ama turkce becerdigin halde bizi neden kivranttirirsin duzgun turk siveni neden gevelersin anlamis degilim

vallaha diim benim gibi 100 db ye ulasan bi kayip icin olamasada ole bi ilgimi cektiki
    sevgili hunsalcigim nerdesin
    nerdesin sunu guzel bilgili anlatiminla bi anlatsanda firmaya gidip zorla anlamak olmasa su sagir kulakla
    kulak kalibi kullanilmas onun yerine olur diymi bilenler

Üye
    Gasanov Avatarı

Gerçek Adı
    G_A_S_A_N_O_V
    Son Giriş
    17.09-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhabalar.Oficcer kardes bana cift naida s v up fiyati lazim.indirimli

SHukufe,ben bu hortumu senin gormen icin buraya koymusum.anlamadigin nese varmi.biz azeri turkuyuz zaten

hortumnan falan şikayetlenmisdin diğer konularda o yuzden.Nuran nerede

o kalip yalniz büyk kulak ici ve naida s serisi icindir.

bazen ingiliz harifleri ile yazdiğim için ğ yerine g,ç yerine c harfi falan kullaniyorum

bazen ingiliz harifleri ile yazdiğim için ğ yerine g,ç yerine c harfi falan kullaniyorum

Power SlimTube, güçlü estetikte en son nokta
    Bir kulak arkası cihazın önden en fazla görünen kısımları boynuzu ve hortumudur. Bugüne kadar, güçlü kulak arkası cihaz kullanıcıları akustik eşleme tasarımındaki ilerlemelerden faydalanamıyorlardı. İnce hortum kullanımı, ciddi bir kazanç ve ses çıkışı kaybına neden olduğundan, bu avantajlardan mahrumdular. Phonak, Naída S için tasarlanmış ve dünyada bir ilk olan Power SlimTube'u takdim ediyor. Kazanç ve verim kaybını azaltan ürün, tüm estetik avantajları sağlayan standart bir kulak kalıbıyla sunuluyor.

Power SlimTube, güçlü estetikte en son nokta
    Bir kulak arkası cihazın önden en fazla görünen kısımları boynuzu ve hortumudur. Bugüne kadar, güçlü kulak arkası cihaz kullanıcıları akustik eşleme tasarımındaki ilerlemelerden faydalanamıyorlardı. İnce hortum kullanımı, ciddi bir kazanç ve ses çıkışı kaybına neden olduğundan, bu avantajlardan mahrumdular. Phonak, Naída S için tasarlanmış ve dünyada bir ilk olan Power SlimTube'u takdim ediyor. Kazanç ve verim kaybını azaltan ürün, tüm estetik avantajları sağlayan standart bir kulak kalıbıyla sunuluyor.

Forum Moderatörü
    officer Avatarı

Gerçek Adı
    İlker
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    09:19
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    71
    Verilen Beğeniler
    23

Gasanov,
    Telefon no versem ararmısın yada aratırmısın eş,dostta yukarıda verdiğim zaten çift işitme cihaz bedeli 3.166 $ tutuyor. Arayıp görüşün indirimli fiyat vereceklerdir. Gardaş biz nasıl diye biliriz ki şu kadar indirim var ...
    Ankara tel : 312 435 40 80

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    114
    Verilen Beğeniler
    170

bir anladigim satici firmalarda fiat degisiyor
    esas ithalatci firmada fiat soyle 100 lira kadar ucuz diger firmalardanbide oldur allah inmiyorlar oyle iyi markalada kendi deneyimim

Üye
    Gasanov Avatarı

Gerçek Adı
    G_A_S_A_N_O_V
    Son Giriş
    17.09-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Officer,sizin dediyiniz sadece naida 5,benim dediyim naida s 5.satici oldugunuzu dusundum ve cift cihazi kac tl satarsiniz demek istiyorum.bana sadece fiyati bilmek lazim,turkiyeden almiyacaim,kiyasiliyorum yani

Üye
    çamlıca Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    .....
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Naida S V SP veya UP fiyatı 3350 TL dir PHONAK fiyatlarımız - Aktif Duyu Bireysel

ilker ve ben satıcı değiliz İlker'in verdiği numaradan arayıp görüşün yarın. Bugün kapalıdır.

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    114
    Verilen Beğeniler
    170

power slim tube
    bende sandimki rise tabir edilen kulak kalipsiz oluya ya hani goruntu icin para yok bendehatta iyi bi gorunsun ki duymadigim cihaz kullandigim belli olsun insanlar sip diye anlasin duymadigimida aciklamak zorunda kalmiyim isine gelen konussun isine gelen uzaklassin

camlica sizin bu phonak konusunda bildiklerinize guveniyorum
    su ince hortumlan cok ileri isitm e kaybinda nasi duyariz yani verim iyi midir fikrini yazsan makbule gecer amma sanki pekte gerekli degil ben icinde belkim susune duskun isitme kaybiyle barisik olmayanlara iyi olur bide merakimizi giderirsiniz

gasanov ben hortum isini pek takmamda kalip aldirmaya fena panik olurum illa kalipsiz cihaz istiyom iste

Üye
    Gasanov Avatarı

Gerçek Adı
    G_A_S_A_N_O_V
    Son Giriş
    17.09-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bari kalpi degisdir de rahatla,odami pahali?slim tube de rite formasinda zaten,biraz daha buyuk,kulagina girince kuculecekdir.kalip baska sey ama..

Üye
    bbilensoy Avatarı

Gerçek Adı
    Bahadır Bilensoy
    Son Giriş
    13.11-2017
    Saat
    11:49
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

Duysel diye bir firma var oradan her iki cihazı 4500 tl ye alabilirsiniz...
    Taklsimde yeri ... Şahsım adına konuşayım epey ilgilendiler...
    çifti peşin 4500 tl

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    114
    Verilen Beğeniler
    170

bbilensoy duysel phonak nadia s v sp veya up modelinimi ciftini 4500 liraya satiyomus ben esas bayisinden fiat alinca 3350 liradan milim inmedi tekine zaten benim tek kulak duyuyo obur kulagim koklear implant kurbani kor o hesaba gore ankara istanbul biletinide eklersem bedavasina bi istanbul yaparim be

gasanopv kalibin parasinda degilim vallaha bin lira bilem acimadan verecemde benim kulaktan almayacaksa kalibi

Üye
    bbilensoy Avatarı

Gerçek Adı
    Bahadır Bilensoy
    Son Giriş
    13.11-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

Evet çiftine 4500 diyor. .. İstersen konuş... Ama gitmen daha yerinde olur.
    Hem sadece odyolji testi yapmadı bana . Kulak basıncı ve kemik ses iletimi testi de yaptı...
    İlgisi güzeldi... Ama ben 2 tane alacağım için indirim yaptı.. 1 tane de ne yapar sormak gerek....
    Yerini sorarsan Taksim The Marmara Otelin yanında...
    Abi İstanbul'a gelirsen kalıbı MAXTONE diye bir yer var... Ben kalıpları orda aldırıyorum çok iiyiler. Korkmana da gerek kalmaz...
    Hatta istersen cihaz bile denersin...

Üye
    Gasanov Avatarı

Gerçek Adı
    G_A_S_A_N_O_V
    Son Giriş
    17.09-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bilensoy yalnisin var kardesim.sen dediyin fiyata sadece naida v-dir ama s v deyil

bildiğiniz gibi benim sağ kulağim 76 sol ise 82db kayip var,sağda yari dijital svift 120 kullaniyorum şimdilik.sol,kötü işiten kulağimda ise sağirlik var ama saği parmağimla tikayinca solda ses olduğunu hiss ediyorum.Şimdi DİKKAT DİKKAT LÜTFEN.3500 dolar cihaz almaya param var,şeytan diyor ki 3500 ver sağ kulağa bi tane naida s 9 al,solda ise svifti kullan,bir de düsünüyorum ki çift naida s 5 alayim.sizin yorumlarinizi bekliyorum

Shukufe kalipi aldirmak zormu

Üye
    bbilensoy Avatarı

Gerçek Adı
    Bahadır Bilensoy
    Son Giriş
    13.11-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Benim yanlışım yok naida S 5 için fiyat aldım . İmkanınız olursa duysel'den arayabilirsiniz. Peşin olunca verilen fiyata şaşırısın. 2 tane almak kaydı ile tabii )
    Yalnız swift ile naida pek güzel gitmez. Swift'in gücü analog olduğundan naidayı bastırır verim alamazsın...
    Abi kendi adıma konuşayım benim gönlüm oticon chili de kaldı. İş ki benim ses kaybı solda 100db'in üstünde . Dolayısıyla sağ kulağıma olan chili sola olmadı. Sonra kadın sağolsun sırasıyla Safari, Sumo DM, Sumo XP denedi. Sesler biraz karıştı. Chilinin sesini bastırdı ki çözemedik gitti. hem de 2 saat meşgul ettim kadını.Sağolsun ilgilendi de. Ses çözümünü çok beğendiydim Chili'nin.Onu da dene . Naida S 9 iki kulağa da alırsan aynı yerin verdiği fiyat 8000 tl. 2 kulaklık alınca toplamdan %20 iskonto yapıyolar...
    Kalıp aldırma konusunda Shukufe'nin bir fobisi var yoksa zor bişey değil. İşi bilen herkes kolaylıkla yapabilir. 5-10 dakikalık bişey.
    Ama illa korlkarım dersen Maxtone'den aldır . Kadıköy Şubesinden ben senelerdir aynı yerden aldırıyorum .Bir sıkıntı ile karşılaşmadım çok şükür.

Sayfa 1 / 3 123 SonSon