Sayfa 1 / 4 1234 SonSon
Toplam 51 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    world56 Avatarı

Gerçek Adı
    Erhan
    Son Giriş
    17.11-2014
    Saat
    23:01
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    merhaba arkadaşlar. ben işitme cihazı alacağım ama iyi bir kaliteli işitme cihazı almak istiyorum. fiyatı 2000 tl ile 4000 tl arasında değişebilir. devletin vermiş olduğu işitme cihazını almayı düşünmüyorum çünkü kaliteli değil. o yüzden kaliteli kanal içi işitme cihazı için sizlerden bilgi edinmek istiyorum. cevap vereceğiniz için teşekkür ederim.

Forum Moderatörü
    officer Avatarı

Gerçek Adı
    İlker
    Son Giriş
    15.12-2017
    Saat
    16:48
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    71
    Verilen Beğeniler
    23

İşitme kaybınız yüksek frekansta ise kanal içini şiddetle önermiyorum.
    1-Çok arıza verir.
    2-Memnun kalmazsınız
    Önerim kulak arkası alın. Phonak,Oticon ve widexs tir.

Üye
    world56 Avatarı

Gerçek Adı
    Erhan
    Son Giriş
    17.11-2014
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben bir tane işitme cihazı alacağım işitme kaybı ise 70 db dir. o yüzden bende yeni bir işe girdiğim için kulak arkası işitme cihazı kullanmak istemiyorum kanal içi işitme cihazı bana yeterli ama ben kaliteli kanal içi işitme cihazı için desteklerinizi bekliyorum fiyat önemli olmadığı için 2 bin tl ile 4 bin tl arasında değişebilir.

Forum Moderatörü
    officer Avatarı

Gerçek Adı
    İlker
    Son Giriş
    15.12-2017
    Saat
    16:48
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    71
    Verilen Beğeniler
    23

Erhan,
    Fiyatı yüksek olan işi ni görecek diye bir şey yok kanal içi cihazı deneme imkanın yok sana özel kalıp yapılıyor sana satıyor işini görmez ise 10 milyar ver ne olacak.. Görsel olarak sıkıntı yapmayın derim ben yaşadım bu dediklerinizi sizde yaşamayın şimdi kulak arkası kullanıyorum ve çok memnunum yine şiddetle öneriyorum kulak arkası alın hepsini deneyin size hangisi uygun ise onu alın.
    Bu işlerde para önemli değil 5 bine en kral cihazı alırsın işini görmez ama, Bin tl ye alırsın seni tüm duyma ihtiyacını giderir..

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    114
    Verilen Beğeniler
    168

70 db isitme kaybina kulak icinin iyileri var
    sizde oticonun rite tabir edilenini deneyin derim yani agilinmis bu kalipsiz ama illada kulak ici istersenis tabi sizin icin olur cunku kayip az phonakta cok guzel cihazlar varda benim kaybim cok ileri oldigundan sizin kul;varda ne kullanilir bilemem
    burda gittiginiz odyometrisler size onerir
    2 ila 4 binden bahsettiginizden phonaktan sasmayin

Üye
    ayhan4841 Avatarı

Gerçek Adı
    ayhan
    Son Giriş
    29.06-2015
    Saat
    13:59
    Yaşadığı Yer
    MERSİN
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben de odyocu kulak içi cihazı bana önerdi düşündüm ama bu pil çok küçük olması ve çabuk bitmesi yani 2-3 gün dayanır artı fazla para ödeme neden olur. onun için kulak arkası istedim böylece 13-675 numara arası piller için cihazlar önerim böylece 1,5 hafta ile 25 gün dayanır ve piller alınması az para ödemiş olur.ben böyle yaptım.

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    114
    Verilen Beğeniler
    168

ama kanal ici cihazlarla konusmalar kulak arkasina gore daha iyi anlasiliyormus bide mesela gozluk takarken problem olmaz arkadas tek kulaga alcak oldugundan kuylak arkasi alirsa gozlugu yamik durabilir bide karizmayi cizdirmez sagir diye

Üye
    ayhan4841 Avatarı

Gerçek Adı
    ayhan
    Son Giriş
    29.06-2015
    Saat
    13:59
    Yaşadığı Yer
    MERSİN
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

iyi de ben de kulak arkasıyla gözlük kullanıyorum sıkıntım yok ki kimse cihazım arada gören yok kimileri cihazım bu ne işe yarıyor diye kimileri görmezden geçer.

Üye
    Gasanov Avatarı

Gerçek Adı
    G_A_S_A_N_O_V
    Son Giriş
    17.09-2016
    Saat
    18:03
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben hic cihaz takmadim ama senin icin biraz arama yapdim kardes.ama alti ayda cihazlar hakkinda cook bilgi sahibi oldum.oticon alirsan agil cic pover deye iyi modeli var.ama sanirim en iyi cihazlar phonakdir.sirasiyla phonak,oticon,videx,simens.naida s serisi kulak ici de var.naidalarin hepisi su gecirmez,buda avantaj

Üye
    world56 Avatarı

Gerçek Adı
    Erhan
    Son Giriş
    17.11-2014
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

shukufe;
    neden kanal içi işitme cihazlarında oticon değil de phonağı tercih ediyorsunuz? bu soruyu sormak istedim. kanal içi işitme cihazlarında oticon ile phonak arasındaki farkları bilmiyorum. o yüzden ben marka ve özellikleri araştırıyorum. bilgilerinizi paylaşacağınız için teşekkürler...

officer;
    ben iş hayatında kanal içi işitme cihazını tercih ediyorum. o yüzden kulak arkası işitme cihazını almayacağım. benim için iş hayatında kanal içi veya kulak içi işitme cihazlarını tercih edeceğim. o yüzden bende oticon ve phonak markalarındaki arasındaki farkları araştırıyorum hangi marka ve hangi tür özellikleri almalıyım onu araştırıyorum.

kaliteli bir kanal içi işitme cihazı için oticon yada phonak markalarının hangisini tercih etmeliyim ve hangi özellikleri almalıyım?

Üye
    world56 Avatarı

Gerçek Adı
    Erhan
    Son Giriş
    17.11-2014
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar ben kanal içi işitme cihazı araştırıyorum maksimum güç kazancı 120 db 125 db e kadar olarak bir kanal içi veya kulak içi işitme cihazı araştırıyorum. bu cihazı iş hayatında ofis ortamında kullanacağım. bilgileriniz varsa yada kullanan arkadaşlarımız varsa bilgilerinizi paylaşırsanız çok sevinirim. cevap için teşekkürler.

Üye
    al bunu Avatarı

Son Giriş
    21.04-2015
    Saat
    21:52
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

eğer 6000 hz den sonraki kayıplarınız cok yuksek değilse oticon agil i tavsiye ederim. bu cihazın avantajı yuksek frekanstaki sesleri cok net verebilmesi. Oticon agil cok pahalı bir cihaz ama o cihazdaki ozellikler baska hicbir cihazda yok maalesef. Kulak içi modelini onermeyebilirler fakat mini rite da oldukca kullanıslı bence. kulak içi modeller sesi kulak kepcesi aracılıgıyla aldıgı için ve mikrofonun kulaga yakınlıgı nedeniyle cok daha dogal bir ses vermektedir diye dusunuyorum. ayrıca cihazın kulak içinde olması da telefonda konusma olayını da en basit hale geitiryor.

Üye
    world56 Avatarı

Gerçek Adı
    Erhan
    Son Giriş
    17.11-2014
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

al bunu;
    aslında ben kulak arkası almayı düşünmüyorum. güçlü kaliteli bir kanal içi işitme cihazı almayı düşünüyorum. kanal içi yada kulak içi işitme cihazı iş hayatında yani ofis ortamında çok iyi faydalı olacaktır benim için. o yüzden kanal içi işitme cihazlarının özelliklerini ve çeşitlerini araştırıyorum phonak yada oticon olabilir.

Üye
    Gasanov Avatarı

Gerçek Adı
    G_A_S_A_N_O_V
    Son Giriş
    17.09-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

simens nitro, videx Senso CIC+,[h=2]Widex Mind440 M4-CIC,

Oticon Intigakulak arkasi,Oticon Agil ,arkadas kulak arkasi alirsan bu 2 ciazdan birini dene ve al,eyer kulak içi istiyorsan yukaridakilerden birini dene. videx sensoyu bil klinton bile kullaniyor haberin olsun.ben sadece internetdeki bilgilere dayanarak bunlari söyluyorum,kulak içi terlediği için SIK-SIK ariza yapir diye dusunuyorum
    ponak nios s h20

Üye
    Gasanov Avatarı

Gerçek Adı
    G_A_S_A_N_O_V
    Son Giriş
    17.09-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Widex Bravissimo BV-XP kulak ici 60db karsiliyor

kulak icilerin en iyisi simens nitro 700-701 modeli 2300 dolar civarindaçsen onu dene isine yaramazsa kulak ici almakdan vaz gec diyorum.

Sayfa 1 / 4 1234 SonSon