Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 27 mesajın 16-27 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    erkamacar Avatarı

Gerçek Adı
    Erkam
    Son Giriş
    09.12-2017
    Saat
    10:35
    Yaşadığı Yer
    Konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Yardımcı olun lütfen. Nerede forumun yardım severleri

Üye
    nuran Avatarı

Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    09:40
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

kardeş fazla bilgim yok ama denemeden almaya nasıl karar veriyorsun şaşırdım doğrusu başka deneyebileceğin bir yer yok mu
    çift cihaz bence senin kaybında gereksiz.....
    sesten ziyade gürültü olur çift cihazla...
    hortumun ince olması sorun olmaz...
    su geçirmiyor olabilir ama sen gene de tedbirli olsan daha ii..
    cihazın bozulmuş başka cihaz falan takmışsın anlamamazlık ve çınlama bunlardan dolayıdır geçer...
    keşke almak istediğin cihazlar hakkında bilgim olsaydı...
    inşALLLAH en memnun kalacağın cihazı alırsın..
    phonak güvenilir bir marka bende phonak kullanıyorum....

Üye
    BERGAMA Avatarı

Son Giriş
    31.10-2013
    Saat
    10:02
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Resmini koyduğun tarzdaki cihazın hoparlörü kulağın içine giriyor. Hortum ince olduğu için endişe etmene gerk yok düşmezler ince ama sert bir hortum kullanıyorlar. Kanal içi cihazlardan vazgeçersen iyi edersin firmaların iddia ettiği gibi 80-90-100 dB kazanç sağlayan cic cihazlar katalog değerlerini karşılamıyor. Sıvı geçirgenliğini sadece oksitlenme olarak değerlendir yani nemden fazla etkilenmiyorsa tamamdır.
    Bide o kadar yüksek fiyatlı cihazlardan bahsediyorsunki? ASlında çokda bi fark oluşturacağını sanmam.

Üye
    erkamacar Avatarı

Gerçek Adı
    Erkam
    Son Giriş
    09.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Hocam sizin görüşlerinizi bekliyorum yeterki duyayım anlayayım. Kanal içi olması şart değil. Babam duyayım anlayayım diye Phonak Ambra serisine bakıyor. Zaten resmini verdiğim cihazı almaktan vazgeçtik. Bana sesi güzel anlaşılır veren bir cihaz tavsiye edin arıyoruz arıyoruz ama ne yorum ne bir bilgi. Ortada sadece fiyat var.

Üye
    Gasanov Avatarı

Gerçek Adı
    G_A_S_A_N_O_V
    Son Giriş
    17.09-2016
    Saat
    18:03
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

onlainsen yazisalim

«Exelia Art CIC P Petite HP»

Exelia Art CIC P Petite HP yahu kardesim ben sana yaziyorum sen nerelerdesin? bu yazdigim kulak ici,3-4derece kaybi karsiliyor,bir de nitro 701 cic var,bu ikisini dene,eyer isine yaramazsa kulak ici cihazindan vaz gec

hoparloru kolay takip cikarmak oluyormu?peki devamligi ne kadar hortumun?

Üye
    erkamacar Avatarı

Gerçek Adı
    Erkam
    Son Giriş
    09.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

hocam cihazı almadık. Adam denememize izin vermediği için pek içimize sinmedi. tavsiyelerinizi bekliyoruz

Üye
    bbilensoy Avatarı

Gerçek Adı
    Bahadır Bilensoy
    Son Giriş
    13.11-2017
    Saat
    11:49
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

Selam...
    Phonak gerçekten de denemeye fazla izin vermiyor. Alternatif olarak aynı kalitede oticon'un serileri vbar. Yalnız bir konuda haklılar . İki kılakta da kayıp varsa
    gerçekten de 2 kulağa almalısın çok çok fark ediyor. Ben 2 yaşımdan beri işitme cihazı kullanıyorumSelam...
    Phonak gerçekten de denemeye fazla izin vermiyor. Alternatif olarak aynı kalitede oticon'un serileri var. Yalnız bir konuda haklılar . İki kulakta da kayıp varsa
    gerçekten de 2 kulağa almalısın çok çok fark ediyor. Ben 2 yaşımdan beri işitme cihazı kullanıyorum 2 cihaz takınca insan bambaşka duyuyor.
    Alternatif olarak oticon chili sp7 olmazsa da sp9 deneyebilirsin. Deneme süresi de veriyorlar... Sp7 yeterse sp9'a göre fiyatı da uygun.
    Bende naida IX up ve oticon chili SP9 arasında kararsız kaldım. Yakın zamanda ikisinden birini alacağım...
    Kulak içi modelleri ise unutsan iyi edersin. San dah önce söyledikleri gibi iştme kaybına göre değiller gerçekten de verim alamazsın. Kulak arkası daha iyidir diyebilirim bu konuda...

Üye
    Gasanov Avatarı

Gerçek Adı
    G_A_S_A_N_O_V
    Son Giriş
    17.09-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

cili 5,7,9 ayni gucdeler ozelliklerine gore fiyat deyisiyor

koskoca turkiyede bi tanemi ponak satan magaza var? baska yerde ara.bakude de beni denemeye izin vermediler,sadece oturarak deneye bildim,naida 9a paraniz yetiyorsa duyma iyiyse onu alin,su gecirmediyi icin ben de onu alacagim.bi de ambra m h20 tamamen su gecirmez yeni serisi var ponakin.eyer paran yetmiyorsa naida s 3 ya da s v al,9la ayni gucde sadece program ve kanal sayisi cok oldugu icin fiyat degisiyor,bi delecoil yok

telecoil yok 3lerde

telecoil yok 3lerde

bi de naida s crt yazmishsin,ileri derece icin degil o cihazlar,orta ileri icin

naida crt yani kalibsiz cihaz demek,orta ileri kayiplar icindir

naid s 5 up alman 3den daha iyi

şu crt-lerde bulutoth,telecoil falan yok

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    114
    Verilen Beğeniler
    168

isitme cihazini alirken disari kullanmak icin 15 gun filan demene suresi istemek anca ilk defa isitme cihazi alacaklar isitme cihazinin ne oldugunu bilemeyenler icin olsa gerek su agir isitme kaybimla ben satici olsam ben bile zor veririm
    zaten denerken dikkat ederseniz ise yararligini anlarsiniz iyi bir odyocuda sisin istediginiz ses yuksekligini ayarliyor geri kalaninin git gel becereiyor
    oticon rweklamlari fazla yaptigindan sahsi dusuncem ne kadar olsada phonak kadar degil
    phonak nadia s serisi benim hosuma gitti denedigimde hatta 1400 liralik milopuls bile hosuma gittide sesler kifayet etmedi cok ileri isitme kaybima
    isitme cihazi biz isitme kayiplilari asla memnun etmez asla duyan kulak gibi olamaz asla cihaz taktik diye 4 4luk bi duyma saglayamayiziyisi dikkatlice dinlemek ayarlar yapilarak olabildiginizce duydugunuz sesler hakkinda odyocuyu iyi bilgilendirmek isinizi gorur iste kotunun iyisi biraz daha iyi anlayabiliriz cevreyi
    cok ileri dercede kayibi olan bizler icin mucize ses duyma olayi gerceklessede konusmalari anliyamiyoruz pek maaalesef bu yuzden cok pahali yeni cikan cihazlara para vermemekte yarar var
    ustelik 5 6 yil sonra baska baska cihazlar suruyorlar belkide bizim kullandigimiz cihazin ayarlarini yapamiyorlar
    alin benim 2800 liraya 7 yil once aldigim mis gibi calisan resound canta 780 dcihazimi ayarliyamiyor gaesin ithalatcisi birde biz bunu artik satmiyoruz diyorlaren iyisi begenecegimiz bir cihazi biraz makul fiata alip 5 6 yil sdonra acimadan atip baska cihaz edinecegiz galiba bu durumda

Üye
    Gasanov Avatarı

Gerçek Adı
    G_A_S_A_N_O_V
    Son Giriş
    17.09-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ingilizce bilen varsa phonak.com sitesine baksin qaliba yeni cihaz var balero q diye

Üye
    erkamacar Avatarı

Gerçek Adı
    Erkam
    Son Giriş
    09.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Gasanov;

Hocam işte dediğim gibi cihaz bozulduktan sonra odaklanma anlamama da düşüş oldu. Odyo testinde sol 100 sağ 100. Yahu madem sol da 100 dB neden duyuyorum o zaman sesleri. Sağ hiç duymuyor. Sağ dada cihaz var ama Denemelik öylesine takıldı Naida I. Ama sağda duymuyorum anca ses dalgalarının vurması geliyor. Hissediyorum yani. Ben buna anlam veremiyorum .

Üye
    mühendisbey Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    10:22
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    29

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Neden earnet işitme cihazlarını denemiyorsunuz ben dip kanal içi kullanıyorum gayette güzel

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12