Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    PRENSES Avatarı

Son Giriş
    02.03-2016
    Saat
    12:13
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    583740 detay?1293089349 - İnanılmaz 'mucize' iddiası!

''Felçli kadın, 'ruhani iyileştirici' tarafından ayağa kaldırıldı'' iddiası olay yarattı

Bundan tam 23 yıl önce, 1987 yılının Noel'inde geçirdiği kaza sonrası felç olan 46 yaşındaki Delia Knox'un "mucize" iddiası görenleri şok ediyor.

Kazada her iki bacağının da hissetme yeteneğini yitiren Knox, o günden beri tekerlekli sandalyeye bağlı yaşıyordu.

Ancak geçtiğimiz Ağustos ayında İngiliz "ruhani iyileştirici" Nathan Morris'in, Alabama'da düzenlenen "iyileştirme buluşmasında" ayağa kalkıp, yürüme görüntüleri YouTube'da yayınlanınca bir anda olay oldu.

Daha önceden bu tür "iyileştirme buluşmalarına" katılmadığını, onlardan uzak durduğunu söyleyen Knox, Nathan'ın diğer katılımcıların arasından kocasını öne çağırdığını belirtiyor.

"Ne olduğu hakkında en ufak bir fikrim bile yoktu. Nathan benim için dua etmeye başladığında kesinlikle rol yapmıyordum. Sonra bir anda bir sesin bana 'Ayağa kalk' dediğini duydum, her iki bacağımın da hissinin geri döndüğünü hissettim ve ayağa kalkıp yürüdüm" diyen Knox, 23 yıldır yapamadığı herşeyi yapabiliyor olmanın mutluluğunu yaşadığını söylüyor.

Video görüntüleri ve Knox'un iddiaları şimdiden büyük bir tartışma başlatmış durumda.

583740 b55601635bd79268ae4ba5b751b555b8 - İnanılmaz 'mucize' iddiası!

Haber Türk

Forum Moderatörü
    mac72 Avatarı

Gerçek Adı
    Ercihan
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    20:16
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    53
    Verilen Beğeniler
    59
    Blog Mesajları
    10

Çok ilginç böyle bi haberden haberturk'ünnasıl bunca zaman sonra hberdar olması.. bu tür gösterilerin yer aldığı özel bi kanal bile var bacağını hissetmeye başlamışta birden yürümüş hareket ettiren sinirlerle hissettiren sinirler ayrı birisi mucize kadına söyleseydi keşke..

Üye
    hüseyin19 Avatarı

Gerçek Adı
    HÜSEYİN
    Son Giriş
    07.02-2012
    Saat
    11:33
    Yaşadığı Yer
    ŞANLIURFA / CEYLANPINAR
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    126

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    alternatif tıp inkar edilemez..şu şarlatanlar olmazsa..vucudun %70 i sudan yaratılmıştır . güzel sözlerin duaların su moleeküllerini farklı şekillere döndüğünü japon bilim adamları keşfetmişti insanoğlu vucudunda % 70 sıvı barındırıyor mutlak okunacak duaların ruhsal gelişimi iyi insanalr tarafından yapılması mutlak fayda sağlar..