Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Anlamsız Avatarı

Gerçek Adı
    Canalp
    Son Giriş
    10.08-2015
    Saat
    13:47
    Yaşadığı Yer
    MERSİN
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar çok ilginç bir konu başlatıcam.Konu şu sonradan bir kaza sonucu engelli olan arkadaşların ,şöyle geriye dönüp hafızalarını yokladıklarında Anne veya Babasından beddua alan varmı?Bunu sormamın nedenide kendi yaşadığım ilde sonradan bir kaza sonucu engelli olan insanları sürekli ziyarete giderim.Önce Anne ve Babasına sorarım,bu kazadan önce çocuğunuza beddua ettinizmi diye.İlginctir % 100 evet ettim ama etmez olaydım cevabıyla karşılaştım.Birde kazadan sonra,işte bu sebepten dolayı bu kaza başıma geldi (eşini aldatma,hak hukuk çiğneme,vicdansızlık,gurur,kibir vs) Üçüncü olarakta benim bu kazayı geçirmeme sebep,bana büyü yaptılar (Anne,Baba,Arkadaş,eş,sevgili,komşu vs).Evet yıllar önce bir uzmanından duymuştum.Büyü dinimizde var.Ama Allah bunu yapanlara lanet etmiştir.Yani haram kılınmış bir ilim.Yanlız bu ilmine göre yapılırsa mutlaka tutarmış.Somut bir örnek; yine birinin bana anlattığı bir olay benim eşime annesi büyü yaptı ve o yüzden kaza geçirdi diye.Birde medyum memişin bi yazısında bir kadının oğlunun eşinden ayrılması için kendisinden büyü yapmasını iştemiş ve o da terslemiş. Aslında uzun bir yazı.Sonuç olarak bu üç sebebpen kaza geçiren varmı?Filmi bir geriye sardırın bakalım.Selam ve saygılarımla...........

Üye
    Landish Avatarı

Son Giriş
    06.11-2017
    Saat
    11:10
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    11

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Peki doğuştan hastalığı olanlar neden öyle doğuyormuş öyleyse???