Toplam 5 mesajın 1-5 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    PRENSES Avatarı

Son Giriş
    02.03-2016
    Saat
    12:13
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Korku filmi gibi bir olay... Bulgaristan’da, son 10 yılda 0888 888 888 numarasını alan tüm kullanıcıların ölmesi üzerine, telefon şirketi bu numaranın kullanımını yasakladı.

Numaranın ilk sahibi mobil telefon şirketinin CEO’su Vladamir Grashnov’du. 2001’de, henüz 48 yaşındayken kanserden öldü. Çok temiz bir iş geçmişi olmasına rağmen, iş rakibinin radyoaktif zehirlemesi yüzünden kanser olduğu söylentilerinin ardı arkası kesilmedi.

Lanetli numara daha sonra Bulgar mafya patronu Konstantin Dimitrov’a geçti. 2003’de, 500 milyonluk uyuşturucu ticareti imparatorluğunu kontrol etmek için Hollanda’ya yaptığı gezide bir tetikçi tarafından vuruldu. 31 yaşında ölen Dimitrov, vurulduğu sırada bir mankenle yemek yiyordu ve telefon yanındaydı. Ölümünün arkasında Rus mafyası olduğu söylendi.

Telefon numarası daha sonra kanunsuz işler yapan iş adamı Konstantin Dishliev’e geçti. Telefon numarasını aldıktan sonra, 2005’de bir restorantın önünde vuruldu. Emlakçı Dishliev, gizliden gizliye büyük bir kokain satıcılığı işini yürütüyordu.

Numaraya, o zamandan beri Dishliev’in öldürülmesiyle ilgi davayı araştıran polisler tarafından el konulmuştu.

Korkan telefon şirketi, bu numarayı tamamen kullanımdan kaldırdı. Şirketin sözcüsü; “Bu konuda bir yorumumuz yok. Tek tek numaralar üzerine açıklama yapmıyoruz” dedi.

Haber7

Forum Moderatörü
    mac72 Avatarı

Gerçek Adı
    Ercihan
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    12:27
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    53
    Verilen Beğeniler
    59
    Blog Mesajları
    10

Valla benimde bi telefonum vardı iptal ettirene kadar, önceki sahibinin sekreterliğini yaptık resmen amca yurdun dört bir tarafını dolandırmış

Bu numara güzelmiş yaf aslında

Üye
    alperencsm Avatarı

Son Giriş
    13.01-2014
    Saat
    15:26
    Yaşadığı Yer
    mersin - bozyazı
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Şaka gibi ama benimde numaramı daha önce fatih hastanesi (nerde bilmiyorum) kullanmış... numaram afili biraz... Yüzlerce kez arandım randevu almak isdeyen hastalar tarafından birkaçına durumu anlatıp numarayı nerden aldıklarını sordum, hepsi kartvizitte yazdığını söyledi. eskiden kullanılan kartvizitin ellerde dolaşanlar tarafından aranıyorum ara ara

Üye
    ayyüzlü Avatarı

Gerçek Adı
    ayyüzlü
    Son Giriş
    09.10-2017
    Saat
    11:46
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

bence numaranın uğursuzluğundan değilde alanların uğursuzluğundandır

şirket numarayı tedavülde kaldırmakla yanlış yapmış ben olsaydım yarına çıkacağına uzun süre yaşayacağına güvenen alsın bu numarayı diye kampanya çıkarırdım

Üye
    özer özkan Avatarı

Gerçek Adı
    ÖZER ÖZKAN
    Son Giriş
    15.12-2017
    Saat
    16:25
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    28
    Verilen Beğeniler
    128

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    ne numaraymış bu bee durun bende alayım bu numarayıda göreyim nasıl bir şey