Sayfa 1 / 4 1234 SonSon
Toplam 51 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    habergah Avatarı

Son Giriş
    04.10-2012
    Saat
    10:54
    Yaşadığı Yer
    MERSİN
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhabalar Değerli arkadaşlarım,

Yeni oluşturduğumuz haber sitemizde çalıştırılmak üzere engelli arkadaşlar aramaktayız. ( göz yada elden engelli olunmayacak ) Değerli site sahibi arkadaşlarımızın bu ilanı kaldırmamasını önemle rica ediyorum.

Değerli engelli arkadaşlarım. Yeni oluşturduğumuz haber sitemizde çalışacak elemanlar alınacaktır. Eğer bilgisayar ve internet ile aranız iyi ise internet başında fazla zaman geçiriyorsanız gelin birlikte çalışalım.

Peki ben ne iş yapacağım ?

Haber siteleri kendilerini güncel tutmak adına haber ajansları ile anlaşmalar yaparlar. Bu haber ajanslarının haberleri çalışacağınız sitenin paneline düşer. Sizler bu panel üzerinden bu haberleri düzenleyerek yayınlayacaksınız.

Neden engelli arıyorsunuz ?
    Öncelikle amacımız; bedensel engelli olup çalışamayan arkadaşlarımızı hayata tutundurmak ve onlara küçükte olsa katkı sağlamak.
    Günde Kaç saat çalışacağım ?
    Amacımız, internette sörf yapan, araştıran sesini duyurmak isteyen, azda olsa para kazanmak isteyen kişilere ulaşabilmek. Bu bağlamda konuşacağımız ve anlaşacağımız kişiler ile kaç saat çalışılacağının mutabakatını yapacağız. Bu mutabakata göre görüşmeler sonucunda saat ve alınacak ücret hususunda başvuru yapan kişi işe alındığında netlik kazanacaktır. İlk etap için bizler 250 TL olarak düşünüyoruz.

Maaşımı Nasıl Alacağım ?

Tarafımıza göndereceğiniz İban hesap bilgilerine her ayın sonunda maaşlarınız yatacaktır.

İçimde istek var yapabilirim diyorum kendime güvenemiyorum bana birileri işi gösterebilir mi ?

Değerlendirmeler Genel Yayın Yönetmeni tarafından yapılacaktır. Ön görüşme sonrasında çalışabileceğine inandığımız arkadaşlara online uzaktan bağlantı yaparak gerekli bilgiler canlı şekilde gösterilecektir. Gerekirse telefon üzerinden de konunun nasıl yapılacağı hususu anlatılacaktır.

Size neden güvenelim emeklerimiz giderse bunun garantisini nasıl veriyorsunuz ?
    Editörlüğünüz kabul edildiğinde sizlere grubumuza dahil olan diğer mecraları ve internet sitelerini verdiğimizde emin olun bu tür bir dnüşünceye kapılmanıza gerek olmadığını anlayacaksınız. Sitemiz üzerinden çalışan ve ücretlerini alıp almadıklarını sorabileceğiniz onlarca kişi bulunmaktadır.

Yukarıdaki bilgiler ışığında bizimle çalışmak isteyen engelli arkadaşlarımızın bizlere info@habergah.com mail adresi üzerinden ulaşmalarını istiyoruz. Görüşmeler sonucunda toplamda 4 - 6 kişi almayı planlıyoruz. Bu kişilerden iki kişi gece, iki kişi gündüz haberleri düzenleyecek ve girecektir.

Verilen bu bilgiler ışığında yazılanlar sizin kafanızdaki soru işaretlerini kaldırmıyor ise lütfen yukarıdaki mail adresine bilgi istemi ile kafanıza takılan ve bilmek istediğiniz soruları gönderiniz.

Eğer her şartta ben bu işi yaparım diye kendinize güveniyorsanız. Genel Yayın Yönetme'ninin sizinle irtibata geçebilmesi adına iletişim bilgilerinizi, msn, telefon vs.. gönderdiğiniz mailde yazınız.

Başvurular arasından yapılacak değerlendirme ile çalışabileceğimiz yol arkadaşlarımızı belirleyecek, ve eleman alımı bittiğinde yine bu konu üzerinden duyuru yapacağız.

Yukarıdaki bilgiler haricinde önemli bir durumun altını da çizmek istiyorum. İçinde bulunduğumuz Türkiye'de altını çizmek istediğiniz yazmak istediğiniz herhangi bir konuda yazı yazabilirsiniz. Yukarıdaki işe yerleştirme durumu haricinde sitemizde gönüllü olarak yazılarınızı yayınlayabilir, milyonlara ulaşmasını sağlayabiliriz.

Bu hususta mail atacak arkadaşlarımızın ücretli editör mü yoksa gönüllü köşe yazarı mı olmak istediklerini açık olarak bildirmelerini rica ediyoruz.

Saygılarımızla,

HABERGAH.COM

Üye
    turkuaz06 Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:35
    Yaşadığı Yer
    Bolu-Çankırı
    Alınan Beğeniler
    17
    Verilen Beğeniler
    5

maaş durumu?

Üye
    habergah Avatarı

Son Giriş
    04.10-2012
    Saat
    Yaşadığı Yer
    MERSİN
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Yapılacak işin durumuna ve kişinin yapabilme becerisine göre değişecektir. 250 TL için başlangıç diyebiliriz.

Saygılar.

Değerli arkadaşlarım. Gelen mailler neticesinde konu ile alakalı geniş bilgileri ilk mesajımızı editleyerek yayınlıyoruz.

Saygılar.

Üye
    TAÇLI Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    heryer
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben para istemiyorum; ama calışmak istiyorumm en azından denemek istiyorumm. nolurrrrrrrrr beni seçin

Üye
    habergah Avatarı

Son Giriş
    04.10-2012
    Saat
    Yaşadığı Yer
    MERSİN
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

melisaa;

Merhabalar Sevgili Melisa,

Sizi aramızda görmekten mutluluk duyacağımızı ifade etmek isteriz. Fakat yapılabilirlik durumu için görüşme yapmalıyız. Yukarıda yazılanları bir şekilde yaparım diyor ve kendinize güveniyor sanız ( Para vermeden çalıştırabiliriz ama öncelikle para vereceğimizi bildiririz ) konuda belirttiğimiz mail adresine mail atarak ilk görüşme için msn adresinizi gönderebilirsiniz.

Not: Görüşmeler p.tesi günü Genel Yayın Yönetmeni tarafından yapılacaktır.

Üye
    tılafsınlı Avatarı

Gerçek Adı
    Katip
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Yaşamak istemediğim bir yer.
    Alınan Beğeniler
    30
    Verilen Beğeniler
    0

konuyla ilgili mail gönderdik

Üye
    habergah Avatarı

Son Giriş
    04.10-2012
    Saat
    Yaşadığı Yer
    MERSİN
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Tüm maillere dönüş yapılıp isteyen herkesle konu ile alakalı görüşmeler sağlanacaktır.

Üye
    Süleyman Bahagelmez Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    van
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

aylıkmı 250.tl.çok az.aslında tam bana göre bir iş.koah hastasıyım.hep evdeyım.günde en az 7 saat bilgisayar başındayım

Üye
    EnemyHunter Avatarı

Gerçek Adı
    Hakan
    Son Giriş
    01.12-2017
    Saat
    15:31
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ilk etap için uygun bilgilendirme için mail gönderildi

Üye
    habergah Avatarı

Son Giriş
    04.10-2012
    Saat
    Yaşadığı Yer
    MERSİN
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

baho65;
    Mail gönderimi yapın lütfen değerlendirmeye alıp sizinle görüşelim.

EnemyHunter;
    Gelen maillerde lütfen iletişim bilgilerinizi yazınız. Tüm mailler cevaplanacak ve ilgili kişilerle görüşülecektir.

Saygılar.

Üye
    gul2011 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ...
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

Yukarıdaki bilgiler haricinde önemli bir durumun altını da çizmek istiyorum. İçinde bulunduğumuz Türkiye'de altını çizmek istediğiniz yazmak istediğiniz herhangi bir konuda yazı yazabilirsiniz. Yukarıdaki işe yerleştirme durumu haricinde sitemizde gönüllü olarak yazılarınızı yayınlayabilir, milyonlara ulaşmasını sağlayabiliriz.

Bu hususta mail atacak arkadaşlarımızın ücretli editör mü yoksa gönüllü köşe yazarı mı olmak istediklerini açık olarak bildirmelerini rica ediyoruz.
    yukarıda kırmızıyla yazmış olduğunuz kısıma dayanarak şu soruyu sormak isterim:
    diyelim ki görüşmeler sonrası ücretli editör olarak seçilemedik ama sitenizde yazmak da isteriz o zaman ya hep ya hiç mi? yani ben ona göre mailimde belirteyim o zaman editör seçilmezsem sitenizde yazabilirim her halukarda diye...

Üye
    habergah Avatarı

Son Giriş
    04.10-2012
    Saat
    Yaşadığı Yer
    MERSİN
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Sevgili Gül Hanım,

Editörlükle ilgili şartlar ancak konuşularak anlaşılır. Taraflar birbirileri ile editörlük hususunda anlaşamayabilirler. Her başvuran için yüzde yüz editör olacak diye bir husus yok. Belirttiğiniz üzere, editörlük haricinde dilerseniz sitemizde hayata dair aklınızdan geçen herhangi birşey, memleket meselesi, siyaset, gidişat... herşey hakkında yazabilirsiniz. Mail gönderimi yaptığınızda ücretli editörlük mü, köşe yazarlığı için mi başvuruda bulunduğunuzu belirtin lütfen.

Saygılar.

Üye
    gul2011 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ...
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

peki teşekkürler...

Üye
    EHN1905 Avatarı

Gerçek Adı
    Erhan
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    18:29
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Benim haber sitem vardı kapandı ben yapabilim önlisasn pc bölümü mezunuyum...

Üye
    habergah Avatarı

Son Giriş
    04.10-2012
    Saat
    Yaşadığı Yer
    MERSİN
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    EHN1905;

Mailiniz tarafımıza ulaştı konu ile alakalı dönüş yapıldı.

Saygılar.

Sayfa 1 / 4 1234 SonSon