Sayfa 1 / 2 12 SonSon
Toplam 16 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    metrisin_lordu Avatarı

Gerçek Adı
    soner
    Son Giriş
    01.04-2017
    Saat
    10:58
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    3

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Tuana iletişim 0232 367 10 51 eyüp yılmaz ile irtibata geçebilirsiniz
    işin konusu doping adsl pazarlama gerekli yazılım pc nize yükleniyor gereken şey sadece mikrofonlu kulaklık iyi bir türkçe
    evde pc başında zaman harcayan ve bunu gelire dönüştürmek isteyen arkadaşlara tavsiye ederim

Üye
    hatic09_1984 Avatarı

Gerçek Adı
    hatice
    Son Giriş
    05.07-2017
    Saat
    17:40
    Yaşadığı Yer
    aydın/incirliova
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

detay verebilir misiniz acaba nasıl bi iş şartlar ne

Üye
    alperen222 Avatarı

Son Giriş
    20.11-2017
    Saat
    14:14
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

belli bir maaş varmı

Üye
    hatic09_1984 Avatarı

Gerçek Adı
    hatice
    Son Giriş
    05.07-2017
    Saat
    17:40
    Yaşadığı Yer
    aydın/incirliova
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bence sadece umut tacirliği

Üye
    metrisin_lordu Avatarı

Gerçek Adı
    soner
    Son Giriş
    01.04-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    3

Umut tacirliği değil tüm iş senin satış yapmana baglı şirketin satışını yaptıgı doping adsl internet satışını yaptıgında her satış başına 30 tl alıyorsun ttnet de aynı sistem zaten ttnet alt yapısına bagımlı bir şirket şirket senin pc ne telefon yazılımı yüklüyor dolayısı ile çagr merkezi oluyorsun sana bir konuşma metni veriyorlar o metin dogrultusunda abonelerini arayıp internet hakkında bilgi veriyorsun satış yaparsan hesabına 30 tl yatıyor ciddi anlamda bir firma doping adsl cukurova holding e ait internet sayfasına girp bakabilirsin

Hayır satıştan komisyon her internet satışında 30 tl firma ile görüürsen sana gerekli detaylı açıklama yapıyorlar

HAYIR BELLİ MAAŞI YOK HER SATIŞ TA 30 TL İNTERNET PAKETİ
    http://www.doping.com.tr/Default.aspx

hatic09_1984;
    hatice çok umutsuz yaklaşıyorsun olaya neden umut tacirliği olsunki ? Senden hiç bir ücret talep etmiyorlar aidat vs vs hiç bir ad altında hiç bir bedel istemiyorlar adamların ellerinde bir ürün var ve sana bunu sat diyorlar satarsan her satış başına 30 tl ödeyecegiz diyorlar
    senden depo istemiyorlar para yatırmanı istemiyorlar dükkan tutmanı istemiyorlar hiç bişey vaad etmiyorlar satış yaparsan karşılıgında 30 tl diyorlar senden istedikleri sadece mikrofonlu kulaklık hepsi bu

Üye
    tılafsınlı Avatarı

Gerçek Adı
    Katip
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Yaşamak istemediğim bir yer.
    Alınan Beğeniler
    30
    Verilen Beğeniler
    0

kaç kişi alıyorlar sınırlaması var mı?

Üye
    metrisin_lordu Avatarı

Gerçek Adı
    soner
    Son Giriş
    01.04-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    3

Yok tılafsınlı kişi sayısında sınır yok sonuçta ne kadar çok eleman olursa o kadar satışı artar firma öyle düşünüyor

Üye
    Bacıbey Avatarı

Gerçek Adı
    Havva
    Son Giriş
    24.06-2015
    Saat
    01:19
    Yaşadığı Yer
    Samsun
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Bu iş iyi olabilir tamam da, bizim insanımız illahlaah etmiş telefonla arayıp satış için reklam yapanlardan.. Valla ben çoğunlukla yüzlerine kapatmakta buluyorum çareyi..Nefes almadan konuşuyor olmalarının nedeni konuşma metniymiş demek ki.. Ben de her defasında "vuu ne çene var bunlarda" derdim..

Bu işi yapacak olanda çelik gibi sinirler olmalı.. İnsan tanıdığı birini ararken bile zamansız arayıp rahatsız eder miyim acaba diye düşünürken, hiç tanımadığınız insanları arayıp pazarlama yapacaksınız. Pazarlama işlerine gıcık bizim insanlarımız zaten.. En fazla bir iki dakika dinlerler nezaketen o da, biraz uzatsanız yüzünüze kapatırlar telefonu.. Başarı oranı yüksek olan bir iş olsa zaten yana yakıla elaman aramazlar, kendilerini ağardan satarlar işverenler..

Patronlar diretecek bir daha arayın aynı numarayı, ısrarla arayın diye.. Aramazsan olmaz, ara ara ara eeeh küfürü yemekte var işin içinde.. Valla herkesin işi değil bu, biraz yüzsüz olmak lazım.. Kesin konuşma kayda falanda alınıyordur kalite bilmem ne hikayesine.. Küfür edene ben de senin ................... diyemezsin..

Amaaan bela iş bu bea.. Sabit maaş en az 1500 tl+SESEKA+Prim olursa belkiii olur..

Üye
    tılafsınlı Avatarı

Gerçek Adı
    Katip
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Yaşamak istemediğim bir yer.
    Alınan Beğeniler
    30
    Verilen Beğeniler
    0

olabilir yapılabilir bi iş ama bende doping kullanıyorum hiç memnun değilim tavsiye etmem müşterilere.

Üye
    metrisin_lordu Avatarı

Gerçek Adı
    soner
    Son Giriş
    01.04-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    3

Hah hah haaaaa süper ve dogru bakış bacıbey ama naparsınki ekmek parası insan oglu herşeye katlanıyor bende engelli olmadan önce saglıklı iken her pazarlamacıya filan aynı senin gibi bakıyordum ama şimdi çalışma gücümü kaybedip böyle olunca malesef bu işi çıkış olarak gördüm ve balıklama atladım .))
    dediğin gibi görüşme kayıtaltına alınıyor filan deniyor konuşma metninden okuyorsun evet ama başında patron yok sen evde çalışacaksın ister 1 saat çalış ister on saat istersen hiç çalışma mecburiyetin yokçalışmazsan satış yapmazsan para kazanamazsın.))
    sabit 1500 tl ssk ve prim li iş bulursan bana haber ver ben çalışayım her ay 300 tl sini sana komisyon olarak ödeyeyim)

Üye
    Bacıbey Avatarı

Gerçek Adı
    Havva
    Son Giriş
    24.06-2015
    Saat
    01:19
    Yaşadığı Yer
    Samsun
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Biliyordum böyle diyeceğini, cevabımı hazırladım.. Bekleme hiç boşuna bulursam öyle bir işi hiiiiç kimseciklere gönderemem, kusura bakmayın benim oo.

Üye
    metrisin_lordu Avatarı

Gerçek Adı
    soner
    Son Giriş
    01.04-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    3

tılafsınlı;
    ))) o herhalde baglantı hızından filandır bilmiyorum ama sonuçta alt yapısını yine tt net veriyor .))

bacıbey;
    öyle deme bacıbey bahsettiğin işten beş kişye bulsan 300 tl komisyon alsan 5 kişide 1500 tl yapar) 6 ıncı kişiyide bulur ondan gelen komisyonuda direkt istege baglı ssk pirimine yatırsan hem ssk ödenir hem maaşın olur hem işe gitmez hem para kazanırsın hem yollarda sıkıntı çekmezsin.))

Üye
    demirc Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kayseri
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    0

geçen hafta evde tek başımayım ayak parmağım altı yarılmış tabi hissetmediğim için farkında değilim oda baya iltahaplanmış parmağım morarınca fark ettim neyse ev telefonu sürekli çalıyor bende galiba acil bişey diye sürüne sürüne telefona ulaştım süper onlinemidir ne zıkımsa arayan onlar sabahtan beri arayan sizmisiniz dedim evet cevabını alınca doğmamış çocuğuna kadar sövdüm allah aşkına bırakın bu işleri interneti kullanan adam zaten kendine en uygun servis sağlayıcıyı secer sizi bu güne kadar kaç kişi aradıda onların teklif ettiği kampanyaya geçtiniz yada pazarladığı ürünü aldınız bu işi yapacaksanız beni aramayın artık gına geldi

Üye
    metrisin_lordu Avatarı

Gerçek Adı
    soner
    Son Giriş
    01.04-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    3

demirc;

bu işi yapmak isteyen olabilir diye yazdım dogmamış çocuga küfür etmekte ne demek ? O senin durumunu bilmediği için aramıştır bilse elbette seni rahatsız etmezdi..

Üye
    demirc Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kayseri
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    arkadaşım siz hangi evde ne yaşandığını biliyormusunuz herkesin kendince sorunu vardır milleti rahatsız etmeye ne hakkınız var alacak adam zaten kendisi ürünü bulur ve alır kapı pazarlamasından kurtulduk şimdide bu çıktı bide farklı kişiler aynı ürün için defalarca arıyor bu ne ya arayan her on kişiden sekizi pazarlamacı

Sayfa 1 / 2 12 SonSon