Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    sesu28 Avatarı

Son Giriş
    29.03-2009
    Saat
    22:28
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhabalar..Adım kadir istanbul'da oturuyorum..Küçükken yaşadığım bir kaza sonucu sağ elimi bilek ve dirsekten kırmıştım..Bunun sonucunda ankara ssk hastanesinde yapılan bir yanlış elimin haraket engelli olmasına neden oldu..Şu an yaşım 29 bu zamana kadar eniştemin yanında çalışıp hayatımı sürdürmeye çalışıyordum..Ama ailevi sorunlar yüzünden işten ayrılmak zorunda kaldım..Şimdi iş bulamıyorum ve bu sakatlığım konusunda, siz bilen arkadaşlardan neler yapabileceğim konusunda yardım istiyorum..Cevaplar için şimdiden teşekkür ederim..

Üye
    ahmetkocatunc Avatarı

Son Giriş
    24.07-2011
    Saat
    18:37
    Yaşadığı Yer
    aydın
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

slm kadir bey aynı kadere baylasıyoruz bende sağ kolumu kulanamıyorum ve sizin gibi iş arıyorum ama bu okadar kolay olmuyacağınada ii biliyorum kpss punı istiyorlar oda bende yok belediyelerde kamu personeli için noter huzurunda kurayı tabi tutuyolar allah hepimize yardımcı olsun.bu arada adım ahmet aydın'lıyım

Üye
    marto1 Avatarı

Gerçek Adı
    Murat
    Son Giriş
    15.12-2017
    Saat
    15:14
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    18
    Verilen Beğeniler
    10

bende sizlerle aynı kaderi paylaşıyorum arkadaşlar size tavsiyem www.kariyer.net cv yapmanızı tavsiye ediyorum cv düzgün bi şekilde yaparsanız özrünüzü açık bi şekilde belirtin neler yapıp neler yapamıyacağınızı belirtin ben işimi kariyer net sayesinde buldum daha doğrusu onlar beni buldu sizde deneyin

Üye
    Gökmen Avatarı

Gerçek Adı
    Gökmen
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    08:40
    Yaşadığı Yer
    Bursa Gemlik Erzurum Hınıs
    Alınan Beğeniler
    54
    Verilen Beğeniler
    96

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Arkadaşlar ,bende sizinle aynı kaderi paylaşıyorum..Benim sağ kol yok protez kullanıyorum..
    şu adreslere göz atın: www.kariyet.net ve www.dpb..
    ALLAH cümlemize yardımcı olsun