Toplam 8 mesajın 1-8 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    PRENSES Avatarı

Son Giriş
    02.03-2016
    Saat
    12:13
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Bu işgücü istemi, İŞKUR'un ANTALYA ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ biriminden ilan edilmiştir.ORMAN VE SU İŞLERİ BAKANLIĞI 6.BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ ANTALYA ŞUBE (ESKİ İL ÇEVRE ORMAN MÜD.)

Son Başvuru Tarihi : 04 Nisan 2012

Yayınlanma Tarihi : 26 Mart 2012, Sayı : 1096095

Genel Şartlar ve Notlar
    TALEBE BAŞVURACAK ADAYLARIN DİKKATİNE - TALEP ŞARTLARINA DURUMU UYAN ADAYLAR, İLANIN YAYIMLANDIĞI TARİHTEN İTİBAREN 10 GÜN İÇERİSİNDE TALEBİN YAYIMLANDIĞI İL/ŞUBE MÜDÜRLÜKLERİNDEN ŞAHSEN VEYA WWW.İSKUR.GOV.TR İNTERNET ADRESİ ÜZERİNDEN BAŞVURU YAPABİLİRLER. GERÇEGE AYKIRI BELGE VERENLERİN YADA BEYANDA BULUNANLARIN BAŞVURUSU GEÇERSİZ HALE GETİRİLMESİ, İŞE ALINMASI İŞLEMİNİN İPTALİNE İLİŞKİN KURUMUN VE TALEP SAHİBİ KAMU KURUM VE KURULUŞUNUN YASAL İŞLEM YAPMA HAKKI SAKLIDIR. - KPSS PUANINA GÖRE LİSE MEZUNLARI ARASINDAN EN AZ B SINIFI EHLİYEİNE SAHİP ORMAN DOĞA KORUMA İŞLERİNDE ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE ENGELLİ İŞÇİ ALINACAKTIR. *** -TALEBE BAŞVURACAK ADAYLARIN EĞİTİM DURUMU, ÖNCELİK DURUMU GİBİ KOŞULLARI TAŞIYIP TAŞIMADIKLARINI TALEBİ VEREN KURUMA İBRAZ ETMEK ZORUNDADIRLAR. SON MÜRACAAT TARİHİ RESMİ TATİLE RASTLADIĞINDA BİR SONRAKİ İŞ GÜNÜ BAŞVURULAR KABUL EDİLECEKTİR. - ** ÖNCELİK HAKKINA SAHİP OLANLARDAN, BAŞVURUDA BULUNDUKLARI SÜREKLİ YADA GEÇİCİ İŞGÜCÜ TALEBİNE İŞVERENCE DAVET EDİLDİKLERİ HALDE MÜCBİR SEBEPLER DIŞINDA İCABET ETMEYEN, SINAVA KATILMAYAN, İŞİ REDDEDEN VEYA KAMUDA SÜREKLİ İŞÇİ STATÜSÜNDE İŞE YERLEŞENLERİN ÖNCELİK HAKKI ORTADAN KALKAR. ÖNCELİK HAKKINDAN İKİNCİ KEZ YARARLANILMAZ. - *** YAZILI/SÖZLÜ SINAVA KATILMAYA HAK KAZANANLARA YAZILI VEYA SÖZLÜ SINAVIN YERİ VE ZAMANI TALEBİ VEREN KAMU KURUM VE KURULUŞU TARAFINDAN YAZILI OLARAK BİLDİRİLECEKTİR.

Meslek Bilgileri

Meslek Deneyim (Yıl) Öğrenme Türü
    Orman İşçisi Pratikten

Öğrenim Bilgileri

En Az Öğrenim Seviyesi Ortaöğretim (Lise ve Dengi)
    En Fazla Öğrenim Seviyesi Ortaöğretim (Lise ve Dengi)

Sınav Bilgileri

Sınav Kategorisi Sınav Adı Sınav Puan Türü En Az Puan Limiti Sınav Giriş Tarihi
    Kamu Personel Sınavları KPSS KPSSP94 1

Çalışma Adresi Bilgisi

Yer : Yurtiçi
    Tercih Edilen İkametgah İlçeleri :AKSEKİ, ALANYA, ANTALYA MERKEZ, ELMALI, FİNİKE, GAZİPAŞA, GÜNDOĞMUŞ, KAŞ, KORKUTELİ, KUMLUCA, MANAVGAT, SERİK, DEMRE, İBRADI, KEMER/ANTALYA, DÖŞEMEALTI, KEPEZ, MURATPAŞA, KONYAALTI, AKSU

Diğer Bilgiler

İşveren Türü Kamu
    Toplam Açık İş Sayısı 1
    İş Sözleşmesi Tipi Belirsiz Süreli (Daimi)
    Çalışma Şekli Tam Süreli

Memurlar

Üye
    kevın Avatarı

Son Giriş
    26.04-2014
    Saat
    18:48
    Yaşadığı Yer
    alanya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkaşlar ben bu işe başvurdum ve mülakata gittim maaş 850 tl civarı dediler bende gitmeyecem büyük bir ihtimal... maaş hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olsun...

Üye
    muneza Avatarı

Gerçek Adı
    GÖKHAN39
    Son Giriş
    29.11-2017
    Saat
    21:40
    Yaşadığı Yer
    Kırklareli
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    7

850 tl mi şaka gibi en düşük maaş 1300 den başlar 850 demek gir özel sektöre 1500 alırsın ya devlette resmen vatandaşla oynuyor

Üye
    ÖZÜRLÜN ÇİLESİ Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    08:32
    Yaşadığı Yer
    çorum
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

kardeşim ben 8 yıldır orman da çalışıyorum aldığım maaş 1550 civarında aile geçim indirimide içinde olmak üzere

vergi indirimide dahil onu unutmuştum

Üye
    hknizm1977 Avatarı

Son Giriş
    22.04-2016
    Saat
    16:57
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

evett maaslar düşük tek iyi tarafı ikramiye olması ve sgk prımleri yuksek yatması bırde gıyım fışı 2 adet yazlık kışlık özel sektör prımın tamamını göstermıyor ..

Üye
    agider Avatarı

Gerçek Adı
    Adnan
    Son Giriş
    21.07-2017
    Saat
    14:45
    Yaşadığı Yer
    zonguldak
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Siz neden memnun değilsiniz anlamıyorum.. bende 2009 un sonunda başladım ozaman yevmiye 25 tl maaşım 750 tl civarıydı, şimdi yevmiye 52 tl ortalama 1550 tl, ikramiyeler ilave tediyeler hariç. Yani 2,5 yıl içinde maaşım 2 katına çıktı sendikalar sayesinde yeni başlayanlar çok güzel düzeltme zammı alıyorlar.

Üye
    ÖZÜRLÜN ÇİLESİ Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    08:32
    Yaşadığı Yer
    çorum
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

üstadım çok şükür şikayetimiz yok sadece diğer çalışanlarla senin aradan 700-800 tl gibi fark var artık işçilere o kadar zam yapılmıyor memurluk şu an cazip gibi bence

Üye
    agider Avatarı

Gerçek Adı
    Adnan
    Son Giriş
    21.07-2017
    Saat
    14:45
    Yaşadığı Yer
    zonguldak
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    O bilgiyi nerden aldınız bilmiyorum ama Sendika şartlarına göre işe ilk başlayan bir işçi 35 tl yevmiye ile başlar ayrıca engelli derecisine göre yararlandığı vergi indirimi matrahıda eklenir şuan işe başlayan bir işçi ortalama benim hesabıma göre 1200 tlden işe başlaması gerekli.