Toplam 7 mesajın 1-7 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    isoduzce Avatarı

Son Giriş
    19.04-2012
    Saat
    16:47
    Yaşadığı Yer
    DÜZCE
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Asya Katılım Bankası A.Ş.

Engelli Personel İlan Tarihi:15.02.2012
    Şehir/Ülke:
    Antalya, Bursa, Gaziantep, İstanbul (Asya), İstanbul (Avr.)

İstanbul, Antalya, Bursa ve Gaziantep İllerindeki mevcut şubelerimizde engelli kadro ihtiyacımızın karşılanması amacı ile Bankamız bünyesinde değerlendirilmek üzere personel alımı yapılacaktır.

Başvuruda bulunacak adayların;[*]27 yaşını aşmamış olması,[*]En az ön lisans, tercihen lisans mezunu olması,[*]Yasa gereği engelli kadrosuna uygun olması, (Karın Hastalıkları, İç Hastalıklar, Sindirim Sistemi, Ortopedik Engelliler, Göğüs Hastalıkları, Hematolojik Rahatsızlıklar, Deri Hastalıkları, Damar Hastalıkları, vb.), [*]İş-Kur'a kaydının bulunması,[*]Bilgisayar kullanabilmesi,[*]Yoğun iş temposunda çalışabilecek olması,[*]Takım çalışmasına yatkın olması,[*]İletişim yeteneğinin kuvvetli olması gerekmektedir.
    kariyer netten başvurabilirsiniz

Üye
    taha_ Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    19:58
    Yaşadığı Yer
    ....
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    15

Bankacılık sektöründe çalışmak için ideal bi kurum,özel bankalarda verilen maaşın üzerinde bi para veriliyo.tabi normal kadro için konuşuyorum ben engelli için herhangi bi ayrımcılığa giderler mi bilmiyorum.

Yasaklı Üye
    barok Avatarı

Gerçek Adı
    Mustafa
    Son Giriş
    19.11-2012
    Saat
    13:03
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

diğer bankalardan farkı daha fazla özellik istemesi..hele hele yaş sınırı 27 olması diğer bankalardan daha fazla özellik istemesi dikkat çekici..bu özelliklerin yarısı olan birisi diğer bankalarda daha rahat iş bulabilir..
    sanırsınız bankaya genel müdür yardımcı arıyorlar..''yoğun iş temposu'' pek anlayamadım ..engelli personel alıyorsunuz ''maraton'' koşucusu değil ...

Forum Moderatörü
    mac72 Avatarı

Gerçek Adı
    Ercihan
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    14:32
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    52
    Verilen Beğeniler
    56
    Blog Mesajları
    10

27 yaşını aşmamış mı? asya katılım ya ben erken doğdum ya sen bana geç kaldın : )))

Üye
    KARBEYAZ09 Avatarı

Gerçek Adı
    Semih
    Son Giriş
    25.08-2017
    Saat
    10:30
    Yaşadığı Yer
    Aydın/Merkez
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Daha önce Bank Asya'da 2.5 senesini geçirmiş çalışmış biri olarak Söyluyorum. Bankalar içerisinde en iyi maaşı verdigini söyleyebilirim. bölümden bölüme değişiyor. çalışan arkadaslar hepsi birbiririnden degerli insanlar. saygılı bir kurum. kimseyi ezmez. ben o kadar çok şubede çalıstım kendi adıma sorun yasadıgımı görmedim. İnş. hersey gönlünüzce olur. İdealiniz Bankacılık ise Kesinlikle Bankasya diyorum Başka bişey demiyorum..

Üye
    ferdi5519 Avatarı

Gerçek Adı
    hasan yıldırım
    Son Giriş
    19.03-2016
    Saat
    01:03
    Yaşadığı Yer
    Tekirdağ -Çorlu
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bankaların engelli iscı alım ilanlarına asla güvenmiyorum. neden diyorsanız bundan altı ay öncemi ne iş bankasının ilanında samsunda bir çok arkadaşımız rencide oldu ben gittiğimde böyle bir ilan yok dediler ve biz engelileri karsılayacak memurda izine ayırmışlardı iş görüşmesi verildiği tarıhte ogunu hiç unutmuycam..iş kuru bu konuda biraz daha titiz olamları için rica ediyorum

Üye
    SENTURK_57 Avatarı

Gerçek Adı
    RECEP
    Son Giriş
    15.09-2017
    Saat
    13:56
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    kariyer nette ilanı bulamadım arkadaşlar engelli ilanlarında siz görebildinizmi ?