Toplam 8 mesajın 1-8 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    16:06
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.226

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Bir arkadaşım aracılığıyla aşağıdaki duyurulardan haberdar oldum ve burada da paylaşmak isterim. Uygun adaylar kesinlikle fırsatı kaçırmasın. Hem saygın hem de emekliliğe kadar sürecek bir iş gibi görünüyor... Özellikle İdari Asistan pozisyonu kaçırılmaması gereken bir pozisyon.

Başvuruları kariyer.net üzerinden de yapabilirsiniz, cv'nizi bana bulent@engelliler.biz adresime de gönderebilirsiniz. Ben ilgililere iletirim...

İDARİ ASİSTAN
    (Ref:KUIAE-0112)

Genel Nitelikler:

Üniversitemizin çeşitli birimlerinde engelli kadrosunda görevlendirilmek üzere “İdari Asistan” aramaktayız.
    • Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmak
    • Yönetici Asistanlığı alanında minimum 2 yıl deneyim sahibi olmak
    • İyi derecede İngilizce dil bilgisine sahip olmak
    • MS Office uygulamalarına hâkim olmak
    • İşkur'a kayıtlı olmak ve engelli personel kadrosunda istihdam edilmeye uygun olmak
    • Adayların engellilik oranlarını belirten ve engel durumlarını açıklayan ön yazı ile başvurmaları tercih edilmektedir.
    İş Tanımı:
    • Görev yaptığı birimin telefon, fax ve yazışma trafiğini takip etmek
    • Evrak akışını sağlamak ve dosyalama yapmak
    • Birimin günlük işleyişinde ortaya çıkan ofis işlerinden sorumlu olmak
    İlgilenen adaylar aşağıdaki linki kullanarak “kariyer.net” üzerinden başvuruda bulunabilirler.
    http://firma2.kariyer.net/JobSearch/ajobdetail.kariyer?ilankodu=777672

OFİS DESTEK ELEMANI
    (Ref:KUODE-0112)

Genel Nitelikler:

Üniversitemizin Kayıt Kabul Direktörlüğü bünyesinde engelli kadrosunda görevlendirilmek üzere “Ofis Destek Elemanı” aramaktayız.
    • En az lise, tercihen üniversite mezunu olmak
    • Tercihen dosyalama ve arşivleme konularında deneyimli olmak
    • Takım çalışmasına yatkın, iletişim becerileri kuvvetli, dinamik ve takip yeteneği güçlü olmak
    • İşkur'a kayıtlı olmak ve engelli personel kadrosunda istihdam edilmeye uygun olmak
    • Adayların engellilik oranlarını belirten ve engel durumlarını açıklayan ön yazı ile başvurmaları tercih edilmektedir.
    İş Tanımı:
    • Dosyalama yapmak ve takip etmek, arşiv dosyalarını düzenlemek
    • Öğrenciler ile ilgili evrak taleplerinin karşılanmasını sağlamak
    • Arşivden evrak almak, fotokopi çekmek, kimlik bandrollerini güncellemek, ilgili belgeleri hazırlamak
    İlgilenen adaylar aşağıdaki linki kullanarak “kariyer.net” üzerinden başvuruda bulunabilirler.
    http://firma2.kariyer.net/JobSearch/ajobdetail.kariyer?ilankodu=777655

POSTA ELEMANI
    (Ref:KUPE-0112)

Genel Nitelikler:

Üniversitemizin İşletme Müdürlüğü bünyesinde engelli kadrosunda görevlendirilmek üzere “Posta Elemanı” aramaktayız.
    • Lise mezunu olmak
    • Tercihen muhaberat alanında görev yapmış olmak
    • Güler yüzlü ve iletişim becerileri kuvvetli olmak
    • Hızlı, dikkatli ve düzenli olmak
    İş Tanımı:
    • Üniversite içersindeki evrak kayıt ve dağıtım işlemlerinin belirli bir periyodik düzende dağıtım ve teslimatını sağlamak ve gerekli birimlere ulaştırmak
    http://firma2.kariyer.net/JobSearch/ajobdetail.kariyer?ilankodu=777666

SANTRAL OPERATÖRÜ
    (Ref:KUSO-0112)

Genel Nitelikler:

Üniversitemizin Hemşirelik Yüksekokulu (Nişantaşı) ve Rumelifeneri Kampusu'nda (Rumelifeneri-Sarıyer) engelli kadrosunda görevlendirilmek üzere “Santral Operatörü” aramaktayız.
    • Lise mezunu olmak
    • Diksiyonu düzgün ve iletişim becerileri kuvvetli olmak
    • Yoğun telefon trafiğini yönlendirebiliyor olmak
    İş Tanımı:
    • Gelen telefonları ilgili kişi ve birimlere yönlendirmek
    http://firma2.kariyer.net/JobSearch/ajobdetail.kariyer?ilankodu=777664
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Yasaklı Üye
    saww Avatarı

Son Giriş
    17.09-2012
    Saat
    14:38
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Yeri çok ters buranın sarıyer civarı sahilde oturanlar değerlendirebilir.

Bedensel aktifide gerektiren işler bunlar.

Bi tek santral operatörlüğü bedensel engelli için uygun. Oda işe nasıl gidip gelicek muamma..
    T. sandalyeye uygun servis aracı görmedim daha... Servisi varsa şayet..

Üye
    selda* Avatarı

Gerçek Adı
    selda
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:05
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    126
    Verilen Beğeniler
    74
    Blog Mesajları
    4

Koç'un Bireysel Emeklilik sistemi ve özel sağlık sigortası, sürekli eğitim gibi artıları var, emekliliğinize kadar rahatlıkla çalışabileceğiniz bir yer, kaçırmayın bu fırsatı derim...

Üye
    zazaca Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    12:27
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    1

merhabalar
    bana da yer itibari ile ters geldi bende bir vakıf üniversitesinde idari işler kadrosunda çalışıyorum başımkızdaki adam yüzünden idari işler kelimesinden nefret ettim yapmadığımız iş kalmıyor engelli kadrosunda çalışıyoruz güya hiç memnun değilim işten işi değiştirmeyi düşünüyordum depolardan sorumlu yaptılar demirbaşların SAP kayıtlarını giriyorum etiketlerini basıyorum milletin arkasını topluyoruz ek olarak ne yaptığımızı bilmiyoruz )))) uygun olsa idi bende başvururdum

Üye
    okaneren Avatarı

Gerçek Adı
    OKAN
    Son Giriş
    28.05-2014
    Saat
    16:36
    Yaşadığı Yer
    konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

aslında idari asistanlık bana uygunmuş; ama maalesef şehir tutmadı

Üye
    mert2008 Avatarı

Gerçek Adı
    Hüseyin
    Son Giriş
    05.04-2017
    Saat
    12:29
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bu ünüversite kurulduğundan beri özürlü açığı var işkurdan binlerce kişi başvuru yapıyor bi türlü özürlü açığını dolduramıyor sanki yüzde yirmi özürlü personel çalıştırıyor çalıştıracağı yüzde üç personel benim merak ettiğim kaç yıldır yapılan başvurulardan onunu işe alamıyor yada aldığı kişi iş yüküne dayanamayıp istifa ediyor o yüzden özürlü açığı kapanmıyor.ben bu güne kadar üçkere başvuruda bulundum bikere mulakata çağıramadı

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.226

Hüseyin, öncesini bilemiyorum, neden mülakata çapırmamışlar, bir fikrim olamaz. Ama bildiğim bir şey var, bu ilanlara yapılacak başvurular mutlaka değerlendirilecek ve bu kadrolar doldurulacak. Hatta, sonrasında bir çok kadro da açılacak...
    Yapabileceğin ve talip olduğun bir görev varsa, lütfen bana cv'ni gönder.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.226

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Arkadaşlar, bana cv gönderirken lütfen talip olduğunuz pozisyonu da belirtin.