Toplam 5 mesajın 1-5 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    PRENSES Avatarı

Son Giriş
    02.03-2016
    Saat
    12:13
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Bu işgücü istemi, İŞKUR'un SİNOP İL MÜDÜRLÜĞÜ biriminden ilan edilmiştir.SİNOP İL ÖZEL İDARESİ

Son Başvuru Tarihi : 05 Aralık 2011

Yayınlanma Tarihi : 25 Kasım 2011
    Genel Şartlar ve Notlar
    TALEBE BAŞVURACAK ADAYLARIN DİKKATİNE; İŞVEREN İSTEĞİ ÜZERİNE ORTAÖĞRETİM EĞİTİM DÜZEYİNE SAHİP 2010 YILI KPSS 'NA GİRMİŞ OLANLAR KATILABİLİR.BU BELGE SINAV KURULUNCA İNCELENECEĞİNDEN BELGESİNİ İBRAZ EDEMEYEN KATILIMCILAR 15.12.2011 TARİH VE SAAT 14:00 DA YAPILACAK OLAN MÜLAKAT SINAVINA ALINMAYACAKLARDIR. -Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl/Şube Müdürlüğümüzden veya Türkiye İş Kurumu - Ana Sayfa internet adresi üzerinden ve İşkur İl/Şube müdülüklerimizden başvuru yapabilirler. Kamu kurum ve kuruluşların sürekli daimi, geçici taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nufüs Kayıt Sisteminde kayıtlı Adresleri dikkate alınır. -Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. --Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adayların, koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşua ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir. MÜLAKAT TARİHİ:15.12.2011 PERŞEMBE GÜNÜ SAAT: 14:00'DE SİNOP İL ÖZEL İDARESİNDE YAPILACAKTIR. - SÖZKONUSU GEÇİCİ İŞÇİ BÜRO İŞİNDE ÇALIŞTIRILACAĞINDAN BAŞVURUDA BULUNACAK ADAYLARIN MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI ONAYLI BİLGİSAYAR OPERATÖRLÜĞÜ /İŞLETMENLİĞİ BELGESİNE SERTİFİKASINA SAHİP OLMASI GEREKMEKTEDİR. -ARAZİDE ÇALIŞABİLMEK TEMİZ VE TİTİZ OLMAK.

Meslek Bilgileri

Meslek Deneyim (Yıl) Öğrenme Türü
    Büro İşçisi Okuldan

Öğrenim Bilgileri

En Az Öğrenim Seviyesi Ortaöğretim (Lise ve Dengi)
    En Fazla Öğrenim Seviyesi Ortaöğretim (Lise ve Dengi)

Sınav Bilgileri

Sınav Kategorisi Sınav Adı Sınav Puan Türü En Az Puan Limiti Sınav Giriş Tarihi
    Kamu Personel Sınavları KPSS KPSSP94 1

Çalışma Adresi Bilgisi

Yer : Yurtiçi
    Tercih Edilen İkametgah İlçeleri :SİNOP MERKEZ

Diğer Bilgiler

İşveren Türü Kamu
    Toplam Açık İş Sayısı 2
    İş Sözleşmesi Tipi Belirli Süreli (Geçici)
    Çalışma Şekli Tam Süreli

Bu işgücü istemi, İŞKUR'un SİNOP İL MÜDÜRLÜĞÜ biriminden ilan edilmiştir.SİNOP İL ÖZEL İDARESİ

Son Başvuru Tarihi : 05 Aralık 2011

Yayınlanma Tarihi : 25 Kasım 2011
    Genel Şartlar ve Notlar
    TALEBE BAŞVURACAK ADAYLARIN DİKKATİNE; İŞVEREN İSTEĞİ ÜZERİNE ORTAÖĞRETİM EĞİTİM DÜZEYİNE SAHİP 2010 YILI KPSS 'NA GİRMİŞ OLANLAR KATILABİLİR.BU BELGE SINAV KURULUNCA İNCELENECEĞİNDEN BELGESİNİ İBRAZ EDEMEYEN KATILIMCILAR 15.12.2011 TARİH VE SAAT 15:00 DA YAPILACAK OLAN MÜLAKAT SINAVINA ALINMAYACAKLARDIR. -Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl/Şube Müdürlüğümüzden veya Türkiye İş Kurumu - Ana Sayfa internet adresi üzerinden ve İşkur İl/Şube müdülüklerimizden başvuru yapabilirler. Kamu kurum ve kuruluşların sürekli daimi, geçici taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nufüs Kayıt Sisteminde kayıtlı Adresleri dikkate alınır. -Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. --Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adayların, koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşua ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir. MÜLAKAT TARİHİ:15.12.2011 PERŞEMBE GÜNÜ SAAT: 15:00'DE SİNOP İL ÖZEL İDARESİNDE YAPILACAKTIR. - SÖZKONUSU GEÇİCİ AŞÇI KADROSUNDA İŞİNDE ÇALIŞTIRILACAĞINDAN BAŞVURUDA BULUNACAK ADAYLARIN AŞÇILIK MESLEĞİNDE KURS BİTİRME BELGESİNE SAHİP OLMASI GEREKMEKTEDİR. -ARAZİDE ÇALIŞABİLMEK TEMİZ VE TİTİZ OLMAK.

Meslek Bilgileri

Meslek Deneyim (Yıl) Öğrenme Türü
    Aşçı Kurstan

Öğrenim Bilgileri

En Az Öğrenim Seviyesi Ortaöğretim (Lise ve Dengi)
    En Fazla Öğrenim Seviyesi Ortaöğretim (Lise ve Dengi)

Sınav Bilgileri

Sınav Kategorisi Sınav Adı Sınav Puan Türü En Az Puan Limiti Sınav Giriş Tarihi
    Kamu Personel Sınavları KPSS KPSSP94 1

Çalışma Adresi Bilgisi

Yer : Yurtiçi
    Tercih Edilen İkametgah İlçeleri :SİNOP MERKEZ

Diğer Bilgiler

İşveren Türü Kamu
    Toplam Açık İş Sayısı 1
    İş Sözleşmesi Tipi Belirli Süreli (Geçici)
    Çalışma Şekli Tam Süreli

Memurlar

Üye
    sabri57 Avatarı

Son Giriş
    09.12-2017
    Saat
    13:48
    Yaşadığı Yer
    sinop
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

mrb fusun hanım bizleri bilgilendirdiginiz için tsk bende sinop ilçesinde oturmaktayım ben özel bir sirkette çalısıyorum
    müracat etmeyi düşünüyorum ama orada geçici falan yazıyor bu ne demek bilgi verirseniz
    sevinirim tsk

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:19
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    949
    Verilen Beğeniler
    1.237

Burada kastedilen, belirli bir süre sonra sözleşme bitecek ve sonrasında ya sözleşme uzatılacak ya da sonlandırılacak... Misal, 2 yıllık sözleşme ile işe alım yapılacak, 2 sene sonunda sözleşme uzatılmazsa işinize son verilebilecek...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    xxxman Avatarı

Son Giriş
    28.07-2017
    Saat
    00:26
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    4

şçiden bilgisayar sertifikası istemek ne kadar gerekli ? işçi yapılacak işi iternettenmi ögrencek geçende bi belediye ilanı gözüme çarptı özürlü ehliyeti olan burası mantıklı ama istenilen ehliyet B sınıfı olcak diyor özürlü olup B sınıfı ehliyet olan varmıdır?

Üye
    sabri57 Avatarı

Son Giriş
    09.12-2017
    Saat
    13:48
    Yaşadığı Yer
    sinop
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    tsk bülent bey bilgileriniz için ben özel bir sirkette çalısmaktayım biraz şartları agır ama çalısıyorum bu durumda ne yapmam lazım
    müracat etmeyimm mi ? ben sinop ilçesinde ikametkah etmekteyim müracat için sinop merkez ikametgah istiyor bende kararsız kaldım .......