Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    the_geek Avatarı

Son Giriş
    21.06-2012
    Saat
    12:38
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    aktif bir üye olmadığımı biliyorum. Onun için kendimi biraz tanıtayım: 27 yaşında bir spastik engelliyim ve Hexagon Studio'da ses ve titreşim mühendisi olarak çalışıyorum. Şirketim büyüme eğiliminde olduğundan işe alımlar hızla sürüyor.

Önce size şirketten bahsedeyim: Jan Nahum ve İnan Kıraç'ın ortak iştiraki olarak 2005'te kurulan bir mühendislik şirketi. Çoğunluk olarak, Karsan'ın argesinden sorumluyuz. Basında da yer alan Karsan Taxi projesinin tasarımı ve mühendisliği bizim tarafımızdan yürütülmekte.

Ben şirkette 1 yıldan fazladır çalışıyorum ve memnunum. Benim için en mühimi, engelimin dezavantajını görmeden çalışıp, emeğimin hakkını alabilmem. Bu konuda dürüst olduklarını samimiyetle söyleyebilirim. Hele otomotiv sektörünü seviyorsanız, zevkle çalışacağınıza da eminim.

İnsan kaynakları departmanı, benden şirkette çalışmak isteyecek engelli tanıyıp tanımadığımı sorunca aklıma buraya yazmak geldi.
    Mühendislik/teknikerlik (çizim, meshleme, vs.) / idari işler konularında çalışabilecek arkadaşlar benim iş mailime (artun.botke@hexagonstudio.com.tr) yada İK sorumlumuz Yasemin Hanım'a (yasemin.bayrak@hexagonstudio.com.tr) CV'lerini mail atabilirler.

Şirketi internetten de araştırın ilk önce, aklınıza yatıyor mu diye. Saygılar.

Üye
    venom911 Avatarı

Gerçek Adı
    ahmet
    Son Giriş
    17.12-2012
    Saat
    23:03
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    sizin iş mailinize cv mi yolladım ilgilenirseniz teşekkürler.