Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    greenred Avatarı

Son Giriş
    13.01-2016
    Saat
    19:20
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    arkadaşlar izmirde sahil ilçe belediyesinde özürlü işçi statüsünde çalışıyorum büro'da ve benim gibi aynı konumda ve konyada bir belediyede çalışan arkadaşla beceyiş yapmak isterim...eşim inanın konyada olmasa asla düşünmem çok rahat ve herkes anlayışlı burada ama mecburum buna eşim orada ben burada malesef çok zor oluyor düşünenleriniz varsa tel bıraksınlar bana...

Üye
    guzgulu Avatarı

Gerçek Adı
    Dilek
    Son Giriş
    26.09-2017
    Saat
    10:59
    Yaşadığı Yer
    K.MARAŞ
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Belediye işçilerinde beçayiş hakkı yok sanırım bendE aynı durumdayım eşim izmirde özel sektörde bende bi belediyede kadrolu işçiyim size tavsiyem belediyedeki fazla işçilerin kurumlara geçişinden faydalanarak kurum değiştirin daha sonra geçtiğiniz kurumdan eş durumu tayini yaptırın belediyeler çıkmaz sokak gibi çakılı kadrosun işçiysen ben böyle yapacağım haydi hayırlısı tüm belediye işçilerine

Üye
    greenred Avatarı

Son Giriş
    13.01-2016
    Saat
    19:20
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

peki kurum değiştirsek bile aynı kurumdada kadrolu işçi olarak kalmayacakmıyız oradada aynı sorunlarla karşılaşmayacakmıyız ?

Üye
    guzgulu Avatarı

Gerçek Adı
    Dilek
    Son Giriş
    26.09-2017
    Saat
    10:59
    Yaşadığı Yer
    K.MARAŞ
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    kadrolu olacaksın tüm hakların saklı kalacak ama o kurumun personel mevzuatı geçerli meb yada emniyete geçince o kurumlarda eş durumu tayin mevcut belediyeler çakılı kadro ne eş dururmu nede başka tayin hakkı yok