Toplam 10 mesajın 1-10 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    06murat58 Avatarı

Son Giriş
    30.09-2011
    Saat
    19:09
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    ankara ulus şubesine 1 kişi alınacak son basvuru tarihi 07.10.2011 ankaralı olanlar başvurabilir.ben başvuralı 3 hafta gibi oluyo ama hala finansbanka mulakata cagrılmadım facebookun finansbank kariyer sayfasındanda sorular yöneltebiliyorsunuz insan kaynaklarına gerci ben ne kadar yönelttiysem hep sizinle iletişime geçilecektir cevabı aldım.hala geçilmedi.daha önce başvuranlarda yazsın buraya dönüş oldumu size fln mrk ediyorum. bu ilan için

Üye
    twilight Avatarı

Gerçek Adı
    Serdar
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    10:13
    Yaşadığı Yer
    Başkent
    Alınan Beğeniler
    20
    Verilen Beğeniler
    29

Bn vakıfbankdayım da maaşı iyi veriyosa fiinansbanka başvurcam Şubede görevimiz ne olacakmış peki onuda öğrenme imkanımız varmı.

Üye
    06murat58 Avatarı

Son Giriş
    30.09-2011
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

mulakata cagrılmadımki daha hiç bişi bilmiyorum.işkurdan başvurdum.facebook sayfasından takip ediyorum anca sizinle iletişime geçilecektir dio ne sorarsam bu cevabı aldım bir insan kaynakları yetkilisine maaşı sorsam nolcak ama bildim kadarıyla 1 milyar küsr senin ordaki görevn ne lise mezunumusun mulaktta nasıl basarılı oldun neler sordular

Üye
    atikpostalarim001 Avatarı

Son Giriş
    28.09-2011
    Saat
    14:49
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

şuan alımlar devam ediyor mu?

Üye
    06murat58 Avatarı

Son Giriş
    30.09-2011
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

son basvuru tarihi 07.10.2011 ankaralı olanlar başvurabilir

Üye
    twilight Avatarı

Gerçek Adı
    Serdar
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    10:13
    Yaşadığı Yer
    Başkent
    Alınan Beğeniler
    20
    Verilen Beğeniler
    29

Murat kardeşim sana yardımcı oluyum.Ben 4.sınıf dayım önlisans olark aldılar benide henüz mezun olmdgm için.Mülakata gelince baya terletiyolar.Maaş ları 800 vardır finansın fazlasını bekleme.Mülakatta kendini düzgün ifade et bilgisayar sertikanı yada aldığın başka sertfklar varsa ek de getir mesela 10 parmak kursuna gitti isen onu belirt.Ben genel müdürlükteyim atm müdürlüğünde kardeş.

Üye
    06murat58 Avatarı

Son Giriş
    30.09-2011
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

YA bn bi keresinde ziraat bankasının mulakatına girmiştim hazırlıksızdımda ilk banka mulakatına girişimdi.3 kişi var 3 de ayrı ayrı yerlerden sorular sorular.kendini anlatırmısın,daha önce nerelere başvurdun,şu şubeye versek çalışabilirmisin merdiven inip cıkmak sorun olurmu,bide bi kagıt verdiler oku dediler,ben işte şurdan mezunum şu sertifikam var bir ayda markette çalıştım içki reyonuna verdikleri için cıktım dedim.nie beni oraya veriosunuz demedimi dedi ben de o sırada cenazemizde olunca ayrıldım dedim.ses tonumu iyi ayarlıyamamıstım heycandan hatta ilk giriste ceketimin dügmesinide yalnıs iliklemiştim heycandan ve stresten finansbank daha cagırmadı mulakata bi cagırsa.. sen ne kadar maaş alıyosun mulakatta nasılsın.bnm için maaş ta önemli ama ikinci planda en önemlisi işten cıkarma derdi yok ve sigortası

Üye
    atikpostalarim001 Avatarı

Son Giriş
    28.09-2011
    Saat
    14:49
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sayın arkadaşlar ben de ankaradayım ve başvuracagım inş. garanti olarak mülakata çagırıyorlar mı? çağırsalar bile başvurudan en fazla kaç gün sonra çagırıyorlar? ne tür işler öneriyorlar? veeee finansbank bu işi bizim için kadrolu mu yapıyor? sonradan işten çıkarma tehlikesi var mı?

Üye
    taha_ Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    01:18
    Yaşadığı Yer
    ....
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    15

arkadaşlar bu pozisyonun kariyer basamakları var mı,işbankasında aynı pozisyon için yükselme yok mesela.bundada aynı uygulama mı geçerli.yükselme sınavlarına katılabiliyo muyuz.

Üye
    xxxman Avatarı

Son Giriş
    28.07-2017
    Saat
    00:26
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    4

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    06MURAT KARDEŞ BENCE FAZLA BEKLEME DÖNMEZLER ÖZÜRSÜZ ÖZÜRLÜ ARIYORLAR biz nerde özürlü eleman alınıyor ilanı görsek atlıyoruz sanıyoruz ki kör topal sağır istiyorlar yok kardeşim dışında kusur olmıcak en az 30 yere başvurdum hiçbiri kabul etmedi umudu kesdim bende eee sebep ne diyorum bi yerden bişey buluyorlar sağlıklı adam sandalyesinden kıpırdamıyor eee özürlü olan insan aktif olması gerekirmiş o aktifliğe dayanamazmışım anlayacağın dışardansa kusurun varsa işe girmek için 2 3 dil kesin olacak bilgisayar mühendisi kadar bilgiliysen yüksek mevdike amcan dayın varsa bi ihtimal öyle alabilirler o da asgari ücrete