Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Adare Avatarı

Son Giriş
    26.02-2013
    Saat
    19:34
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    sayın üyeler sizden bana çalışa bilmem için yardım istiyorum ben 24 yaşındayım sadece yürüme engelim var evde yapa bileceğim bir iş istiyorum lütfen yardımcı olun bana ankarada yazşıyorum email adresim halilibo_1987@hotmail.com teşekkürlerimi sunarım şimdiden

Üye
    gecemasalcisi Avatarı

Gerçek Adı
    gül
    Son Giriş
    01.07-2016
    Saat
    11:50
    Yaşadığı Yer
    lâmekan
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    merhaba.. ben size kariyer sitesinden bir iş ilanı yolluyorum, evden çalışabilecek müşteri temsilcisi arıyorlar. ben de kendileriyle çalışıyordum bir kaç ay öncesine kadar ama bıraktım işi. şu anki ilanda şehir olarak sadece istanbul yazıyor ama bildiğim kadarıyla istanbul dışından da eleman alıyorlardı ki çoğu arkadaşım da istanbul dışından çalışıyordu. siz ilandan başvurun isterseniz. ya da halen çalışan arkadaşlarımdan biriyle iletişime geçip daha detaylı bilgi aldıktan sonra size iletiyim...
    Kariyer.net - Win Bilgi letiim Hizm A. - Win Trkiye - ARI MERKEZ MTER TEMSLCS i ilan detay