Toplam 8 mesajın 1-8 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    xxxendleshxxx Avatarı

Son Giriş
    13.06-2012
    Saat
    21:36
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaslar dün işkura gittim işlem yapmaya . 22 şubat saat 9 . 30 da bütün istanbul işverenler toplantısı oldugu söylediler ve tüm engelli statusunde olan kişileri çağırıyorlar genel istihdam adı altında bilginiz olsun . Bilgi almak isteyen kadıköy işkuru arasın lütfen .

kadıköy evlendirme dairesinde yapılacakmış toplantı yazmayı unuttum bilginiz olsun .

Üye
    ferdi5519 Avatarı

Gerçek Adı
    hasan yıldırım
    Son Giriş
    19.03-2016
    Saat
    01:03
    Yaşadığı Yer
    Tekirdağ -Çorlu
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

tesekurler bılgı verdınız için

Üye
    CALL OF DUTY Avatarı

Gerçek Adı
    The person you have
    Son Giriş
    13.10-2016
    Saat
    14:40
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sükürler olsun benim isim var ama issiz bir arkadasıma yol göstermek maksadıyla iskura birlikte gittik,neyse 7 veya 8 tane is ilanı verdi ,sisli iskurdan çıktık ilk olarak,vodofan:5 tane engelli açığı var,gittik insan kaynakları müdürüyle görüstük adı ramazan erdemli, bize engelli açığımız yok dedi,ben dellendim tabi,bu nasıl is yaaa,iskur 5 tane engelli açığınız var dedi ve elimizde belgemizle yolladı,neyse ben ortalığı baya bi karıstırdım.direk iskuru aradım dedim böyle böyle sizin birbirinizden haberiniz yokmu.iskur görevlisi bana kimle görüstünüzse isim verin hemen iletisime geçip cezalarını keselim.neyse bunuda geçtik

gittiğimiz diğer firmalar,sanki hepsi sözlesmis ...hangi firmaya gittiysek içeri dahi almıyorlar basvurular net üzerinden cv ile oluyormus.

yada bir kariyer sitesi.

simdi soruyorum ? iskur siz napıuyorsunuz orada.
    is basvurusuna giden birey zaten engelli ve zor sartlar altında gidiyor,nasıl buna göz yumuyorsunuz.
    özel kariyer siteleri sizden çokmu üstünki ,firmalar oraları muhatap alıyor.

çalıstığım halde,bu isin pesini asla ve asla bırakmayacam.

Üye
    UMOZTURK Avatarı

Son Giriş
    13.11-2015
    Saat
    14:09
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

iş arayan arkadaşların bu toplantıya katılmasını tavsiye ederim. Bu toplantıya engelli personel açığı olan ve işkur tarafından engelililerle birebir görüşmeleri için davet edilen firmaların temsilcileri katılıyor, yanınızda mutlaka CV nizide getirin. Bende bu şekilde bir çok görüşme yapmıştım gayet faydalı bir toplantı. İş arayan arkadaşların katılmalarını tavsiye ederim.
    Ayrıca bu toplantılar her ay yapılıyor Kadıköyde evlendirme dairesinde.

Üye
    xxxendleshxxx Avatarı

Son Giriş
    13.06-2012
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

aynen dediğin gibi aslında birbirlerinden haberdar değiller ama arkadasını bu toplantıya getir çok faydalı olacagına inanıyorum

Üye
    CALL OF DUTY Avatarı

Gerçek Adı
    The person you have
    Son Giriş
    13.10-2016
    Saat
    14:40
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

xxxendleshxxx;

bu konuyu toplantıya değilde,basta bimer olmak üzere devletin tüm resmi kurumlarına bildirecem.eğer iskurun firmalar üzerinde bir etkinliği yoksa kapatsınlar...

Üye
    xxxendleshxxx Avatarı

Son Giriş
    13.06-2012
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

işkur kendi imajının peşinde belirli bir zamanlarda tv ye cıkıp şu kadar işsiz vardı şu kadarını işe yerleştirdik demenin peşinde . konu engellilere gelince tabiki zayıf noktaları dediğinde haklısın . ama bu toplantılarin asıl amacı bu sorunları aşmak için ben işkuru aradım sorunlar oluyormuş senin bahsettiğin gibi bunları aşmak için genel toplantılar haline getirmişler ve belirli aralıklarla oluyormuş . istihdam edilen engelli sayısıda çokmuş çok yararlı oldugu söyleniyor gidip görecez artık.

Üye
    jon83 Avatarı

Son Giriş
    23.07-2011
    Saat
    00:23
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    call of duty yazdıklarına aynen katılıyorum işkur çalışanları işyerleriyle anlaşmalı ben bizzat yaşadım 3.4 çıktı aldım işkurdan işveren işçi talep ettiş gittim hepsiyle tek tek görüştüm ilanın kapanmasına en az 1 ay var hiç biri kapıdan içeri almamıştı işkurun gönderdigi kagıda alıp kaşe imza yada birşeyler yazması gerekirdi ama kagıda bile bakmadılar aynen şunu diyorlar birde işkura sadece presudur ilanı veriyoruz adamızı aldık işe bile başladı ben bunu birçok kez denedim ve aynı şeyle karşılaştım