Toplam 5 mesajın 1-5 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    atabey Avatarı

Gerçek Adı
    atabey akbulak
    Son Giriş
    30.12-2010
    Saat
    01:32
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Nedendir bilmiyorum birisi hakkımda yazı yazılmış bir internet sayfasına dayanarak bu ilan asılsızdır demiş. Ve bu nedenle ön yargılı davranarak ilanım kaldırılmış. Üsteli bu ilan asılsızdır adı aldınta silinmiş.
    Şimdi, ben hiç bir engelli arkadaşa ön yargılı yaklaşmadan, kendi evlerinde çalışabilecekleri bir iş planı geliştiriyorum ve ilanlarla ulaşmaya çalışıyorum. Benimle daha önce çalışıp magdur olmuş bir engelli olmamasına ragmen, ilanımı bu şekilde sınıflandırarak bana sorulmadan hakkımda ön yargılı davranılmıyor mu?
    İş bulmakta zorlanan ve toplum dışına atıldıklarını sürekli dile getiren engelli arkadaşların bana ulaşma hakkı ellerinden alınmış olmuyor mu?

Haklısınız belkide ben engelli arkadaşlarla çalışma istegini yaymak isteyerek ve çalışmak isteyerek yanlış yoldayım.
    Bu yaklaşımınızı web sitelerimde bende yayınlamayı düşünüyorum.
    Saygılar

Üye
    atabey Avatarı

Gerçek Adı
    atabey akbulak
    Son Giriş
    30.12-2010
    Saat
    01:32
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Web sitesi güncelleme ve Wordpress gibi sitelere seo hizmeti ... Gerekli egitim tarafımızdan veriliyor

Yasaklı Üye
    MuratÖZTÜRK Avatarı

Gerçek Adı
    MURAT ÖZTÜRK
    Son Giriş
    22.03-2015
    Saat
    23:46
    Yaşadığı Yer
    ÇANKIRI
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhabalar iletişim adresinizi verebilir misiniz

Askıda Üyelik
    erdalakbay Avatarı

Gerçek Adı
    Erdal AKBAY
    Son Giriş
    18.06-2016
    Saat
    21:03
    Yaşadığı Yer
    MUĞLA
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    0

ilginç bi ilan siz diyorsunuzki benimle daha önce çalışıp mağdur olmamış yahu sizinle daha önce çalışan biri varmıki mağdur olsun üstelik ben ulaştım size bi sürü bişiler yazdınız hani çözemedim sizi ben açıkçası işin içeriğini yazmadan bana ulaşın dersen ilginçç olur elbette işi yaz buraya bakalım neymiş... detaylı bi şekilde...

bu işteki ücret nedir bunuda bildirirmisiniz arkadaşlara bi mahsuru yoktur umarım yada kaç ay maaşsız çalışacaklar yada vereceğiniz bu kursların bi ücreti varmı detaylıca yazın ona göre ulaşsınlar...

Bende evde iş vericem bana ulaşın diyen herkese inanmazdım şahsen... çünkü normalde siz işverenken işi yapacak olan sizi ikna etmeye çalışması gerekirken msnde siz ikna etmeye çalışıyorsunuz buda bana çok tuhaf geldi vardır bi bit yeniği dedim bulaşmadım böle düşünmelerine engel olmak için diğer arkadaşların detay verin lütfen... ben eminim ne peşinde olduğunuzdanda lakin delilim yok sesim çıkmıyor...

Üye
    banderas Avatarı

Son Giriş
    31.12-2014
    Saat
    16:51
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Engellileri iş peşinde koşan işe alınmayan işe muhtaç sefalet içinde gösterilmesine neden olan zihniyete yazıklar olsun , çok yazıklar olsun çokkk.