MERHABA arkadaşlar bu siteye dolaşirken buldum .cok farkli hikayeler gördum .ve bazilarindan etkilendim.
evet devletimiz sağ olsun ezelden beri bizm hep yanimizda tabi ben hiç görmedim devlet sadece kendi efkanlariyla birlikde olmüşdür. biz hala komşunun mandalı gibiyiz ben öyle gördum .ve hala bu şekilde yaşiyorum. neyse arkadaşlar ben engeli degilim burda bulunma amaçim .
benim .JAPONYA'dan özel doğal güzelik ve masaj teknikleri getirdim .ve bu teknikler tamamen yillarin ve beçerinin netiçesinde doğmüşdur .çok istiyorum.bu meslegi TÜRKİYE'DE herkesin evine yada komşunun evine ğirmesini
.bu teknikler tamamen doğaldir .ve iyileşdirme güçü neticesinde çok beğenilmekdedir. ve şifa sanatidir. çok yaygin olarak kulanilmaya başlamişdir.TÜRKİYEDE yeni olduğumuz için bunu dayari engeli arkadaşlarla birlikde projelendirilerek yapmak istiyoruz. .J
JAPON HOÇAMİZ her ayin belirli günlerinde japonyaya gittiği için salonumuz .boş kaliyor ve gelen konuklarimiza hizmet veremiyoruz. çok düşündum ve kendi bünyemizde hem kendilerine bu meslegi ögreterek yetişmelerine sağlayip kendilerini meslek sahibi yapmak .hemde firmamizin bunyesinde Dunyada saygin meslekler arasinda yer alan bu teknikleri kendileri fayda sagliyaçagina inaniyoruz..

şimdilik iki kişi ile başlamak istiyorum .bay ve bayan .
web sitemiz.ziyaret ederek kisa bilgi edinebilirsiniz . ilglenen arkadaşlar varsa bize mail atabilir lutfen :
world beauty ju,worldju,ju rinpa,ju seiytai,masaj,cilt,egzersiz hareketleri,terapi,estetik ve guzeli
worldju@gmail.com

herkese bol saglikli yaşam diliyoruz