Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    rcpkrc Avatarı

Son Giriş
    04.11-2010
    Saat
    11:03
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba arkadaşlar.
    nethaberci.com, haber.pro b.g bir kaç site için;
    Özverili, habercilik alanında ve gazetecilik alanında çalışmak isteyen, kendini geliştirmek isteyen, geleceğimde internette haberci yada editör olmak istiyorum diyen ve özveri ve azimle çalışacak arkadaşlar aramaktayız.

Aranan Vasıflar :
    - Stajyer Editörler ve Haber düzenleyicileri: Bu arkadaşlar, Günlük Haber ajanslarından eklenen haberlerin başlıklarını değiştirecek. Profesyonel Kontrol panelinden var olan haberleri hızlı düzenle deyip Başlığı değiştirip yayınla deyecek arkadaş. Stajyer arkadaş bu sayede habercilik ve editörlük ile ilgili kendini yetiştirecek. Uzman yazarların yazdığı haberleri inceleyip uzmanlaşacak. İstediği zamanda deneme yazıları yazabilecek. Ücret Başlıngıç aşaması için aylık 100 TL dir. Sabah 9 Akşam 17 çalışma saatleri olup, bütün gün bilgisayar başında olmup site panelinin açık olması zorunludur. Stajyer arkadaşlar ayrıca istedikleri taktirde tanıtım yazıları yazıp gelirlerini de kendileri alabilirler..
    - Uzman Editörler ve Haberciler: Günlük ÖZGÜN ve KOPYA olmayan haberler girecek, kendi fikir ve düşüncelerini haberlere yansıtacak, köşe yazarları ve haber editörleri aranmaktadır. Köşe yazarlar ve haber editörleri her konuda yazabilecekleri gibi istedikleri tek konuda da yazabilirler. Haberlerin sonlarına kendi imzalarını ve web sitelerinin reklamlarını koyabilirler ve irtibat numaraları koyabilirler. Çalışma saatleri esnek olmakla birlikte Haber ve Makale başına ücret 30 KRŞ / her 250 kelimelik haber olarak ücretlendirilecektir.

İlgilenen arkadaşlar için irtibat numaraları :
    Recep Karaca.
    rcpkrc@msn.com : msn
    rcpkrc@gmail.com : mail
    05353174633 Telefon.

Üye
    lahor Avatarı

Gerçek Adı
    betül
    Son Giriş
    08.11-2016
    Saat
    12:57
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhaba ben bu iş için uygun nıtelıklere sahıp oldugumu dusunuyorum hala ıhtıyacınız varsa ırtıbat kurmak ısterm

Üye
    erkan_kaptan_52 Avatarı

Gerçek Adı
    Erkan
    Son Giriş
    11.02-2017
    Saat
    21:28
    Yaşadığı Yer
    Ordu
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Çok saçma aylık 100 tl komik bir ücret..
    Ben evden internetten iş yapıyorum aylık 1000 tl geliyor.

Üye
    rcpkrc Avatarı

Son Giriş
    04.11-2010
    Saat
    11:03
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Saçma olup olmadığı sizin yormunuza mı kalmış?
    küstah olmayın! kabalaşarak insanları yönlendiremezsiniz.
    iş açık.
    sizde bir konu açarsınız, Aylık 1000 TL mi 5000 TL artık ne kadarsa sizde insanlara böyle bir iş önerirsiniz, benimde de işime gelirse bende sizinle çalışırım.
    Başkalarının açtığı konuları baltalamayın!

birçok forumda gönderdim ben bu postu, bir çok kişi ile çalışıyorum. istedim ki engelli arkadaşlarda boş durmasın. kendilerini denesinler. sonuçta köşe yazarlığı ve internet gazeteciliği gelişen bir meslek.

Kendiniz bilirsiniz...

Başlığın Etiketleri