Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    yesil_izmit Avatarı

Son Giriş
    20.08-2016
    Saat
    18:31
    Yaşadığı Yer
    Kocaeli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba

Bir arkadaşım Smile adsl satışı yapıyor.Smile adsl hakkında bilgi ve avantajları SMILE.ADSL.COM.TR - SMILE ADSL ONLNE BAVURU - ADSL Kullanc adm unuttum / deiiklik yapmak istiyorum. Nasl? adresinden edinebilirsiniz
    Kısaca yaptığı iş adsl kullanmayan abonelere sıfırdan hat vermek yada adsl kullanan kişileri smile adsle tasımak
    Örneğin bir arkadasınız yada siz ttnet abonesisiniz sizi smile adsle tasıyor karsılıgında da para kazanıyor

Ben işe girdiğim için yapamadım ama ek gelir kazanmak isteyen olursa yardımcı olurum.Her getirelen aboneye 20 lira veriyorlar.
    Kısaca etrafınızdaki 5 kişiyi bile yonlendirseniz 100 lira yapar Bence bu piyasa ortamında fena para değil yatırım gerekmiyor bir şey gerekmiyor
    İlgilenen olursa daha detaylı bilgi veriririm kısaca iş budur

Siz sadece abone olmak isteyen kişinin bilgilerini Ad soyad telefon sabit telefon mail atacaksanız abonelik işlemi olursa para hesabınıza 1 ay sonra yatacak

İlgilenenler lütfen özel msj atsın

Üye
    mavera Avatarı

Son Giriş
    04.11-2017
    Saat
    23:50
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben yazmıştım ama. detay öğrenmek için. bu işe evde başladım ama. abone bulmak kolay değil.

Üye
    yesil_izmit Avatarı

Son Giriş
    20.08-2016
    Saat
    18:31
    Yaşadığı Yer
    Kocaeli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Abone bulmak için biraz caba sarf etmek gerekiyor ben kendi adıma soyliyim 3 arkadasımı abone yaptım.Zaten ttnet kullanıyorlardı 2 sene boyunca odedikleri rakamın yarısını verecekler anlatınca gayet mantıklı geldi geçiş yaptılar hem onlar kazandı hem ben ama biraz ugasmak gerekiyor