Sayfa 7 / 9 İlkİlk ... 3456789 SonSon
Toplam 124 mesajın 91-105 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    UMUDUN Avatarı

Gerçek Adı
    Ümit..Timü
    Son Giriş
    12.12-2017
    Saat
    13:33
    Yaşadığı Yer
    Elazığ-Gaziantep
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    3

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Umarım öyle olur. Beklemekten VE sürekli dileklerimizi belirtmekten başka çare yok...

Üye
    alanya Avatarı

Son Giriş
    12.12-2017
    Saat
    00:56
    Yaşadığı Yer
    Antalya - Alanya
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    5
    Blog Mesajları
    1

gökay46;

Bizim karnımız tok hocam bu hikayelere, 5 YIL mış... Peh peh... seçim yatırımına bak... senin bu yaptığına umut tüccarlığı denir ama burda senden daha zeki insanlar var, yemezlerde yedirmezlerde...

Senin taşeronluğunu yaptıklarının engellilerin sırtından geçindikleri yeter.

Hadi başka kapıya...

Üye
    yaprak1981 Avatarı

Gerçek Adı
    Yasemin
    Son Giriş
    29.05-2015
    Saat
    12:27
    Yaşadığı Yer
    Denizli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

hayırlısı olsun.

Üye
    alanya Avatarı

Son Giriş
    12.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Antalya - Alanya
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    5
    Blog Mesajları
    1

colyak;

Kardeş ben inanmıyorum zaten bu tip maşalara, hatta adamı rezil ettim yazımda, sen yanlış anladın sanırım yazdıklarımı.

Üye
    alanya Avatarı

Son Giriş
    12.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Antalya - Alanya
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    5
    Blog Mesajları
    1

colyak;

Adanalıyım kardeş ben, girdiğim sınavların sayısını ben bile unuttum inanki 8 yıldır bu cemaatçiler yüzünden atanamıyoruz işte.

Güya 2010 yılı engelliler yılı olacaktı, tüm boş kadrolar dolacaktı vs.vs ama gördük ki hepimiz hepsi hikaye, MEB alımı dışında doğru düzgün bir alım yapılmadı ve seçime kadarda yapılmaycak, aldıklarıda zaten hep kendi adamları.

Hakkıyla giren sayısı devede kulak...

Üye
    gökay46 Avatarı

Gerçek Adı
    G-ALAEDDİN KUYURCAK
    Son Giriş
    17.04-2015
    Saat
    23:47
    Yaşadığı Yer
    K.MARAŞ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

alanyalı kardeşimm.öncelikle seni tenzih ederim.lütfen konulara dar çerçeveden bakme gözüne bir at gözlüğü tak ve gerçekleri gör.ben tüccar degilim .siyasetçi de değilim .ben 21 yılınıbu ugurda geçirmiş ; engellilerin sorunlarını yakından takip eden bir dernek başkanı yöneticisiyim.hem de gönülü olarak bu görevi yürütüyorum.öyle taşronluğa falanda ihtiyacım yok sözlerine lütfen dikkat et !!! Sana şu kadarlığını sölüyeyim.bundan 10 yıl önce ne bir sınav vardı nede bu kadar,nede bir kamu kurumlarına engelli memur alımları .çok şükür yasalarımız eskiye oranla tıkır tıkır çalışıyor.engelliler şu an bana göre altın çagını yaşıyor.ben bu günü degil, dünü görerek,yarınlarımıza ışık tutuyorum .tüm engelli birey kardeşlerime sevi ve saygılarımla selamlar...

Üye
    bulutus Avatarı

Gerçek Adı
    aşkın
    Son Giriş
    12.12-2011
    Saat
    21:30
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba,
    Kadrolar açıklandı evet ama keşke açıklanmaz olsaydıda, içimde bir ümit kalsaydı...
    adamlar bizleri almamak için ne yapacaklarını bilmiyolar...
    Ön lisans İşletme mezunuyum ancak başvuracak yer bulamadım mevcut olan Gnel Kurmay Başkanlığı başvurusu ise Ankarada imiş ,ben nasıl olurda burdan Ankara hem başvuru için hemde sınav için gidip gelebilirim...oysaki bu sınava girmeyi çok istiyorum ama bu gidişle başvuramıycam...
    Saygılarımla.

Üye
    bulutus Avatarı

Gerçek Adı
    aşkın
    Son Giriş
    12.12-2011
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba
    Personel alımları başladı evet ama keşke bu kadar saçma olmasaydı,
    Ön Lisans İşletme mezunuyum ancak başvurabilecek yer bulamadım,İst için Genel Kurmay Başkanlığı vardı,onun içinde Ankara başvuru yapmam gerekmiş İstanbul'dan Ankaraya başvuru için nasıl giderim....adı üstünde engelli sınavı !!!ama bunlar engelliler bu sınavı nasıl başvurabilirler gibi olmuş..
    kimse bu konuda bir şey yapmıyormu???
    Saygılarımla.

Üye
    bulutus Avatarı

Gerçek Adı
    aşkın
    Son Giriş
    12.12-2011
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba,
    alımlar açıklandı evet ama istanbulda Ön Lisans işletme muzunları için fazla seçenek bulamadım bulduğum 2 seçeneğin yeri ise Genel Kurmay Başkanlığı Ankara ...
    İstanbulda İkamet eden birisi olarak Ankaraya gitme olanğım yok,zaten şartlar olarak bir yer buldum,onada başvuru yüzünden katılamıycam,ve kimsenin bunu düşündüğü yok,engelli sınavı değil,engelliler bu sınavı nasıl yapara döndü bence olay..
    Syg

Üye
    gökay46 Avatarı

Gerçek Adı
    G-ALAEDDİN KUYURCAK
    Son Giriş
    17.04-2015
    Saat
    23:47
    Yaşadığı Yer
    K.MARAŞ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

selam aşkın kardeşimm...öncelikle sabırla sınavların açılmasını beklemeni istirham ediyorum...ön lisan işletme mezunuymuşsun azminle bak okumuşsun seni yürekten kutluyorumm...sınav larda en çok kadro ön lisans mezunlarına verilecek şansın çok yüksek bundan emin olabilirsin...5 yıl içinde devlet memurluguna on bin kadro açılacak.

Üye
    bulutus Avatarı

Gerçek Adı
    aşkın
    Son Giriş
    12.12-2011
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba
    Gökay 46 ayrıca sana bu güzel düşüncelerin için teşekkür ederim..
    inşallah herşey dediğin gibi olur,ama şöylede bir durum var Genel Kurmay Başkanlığına Ankarada başvuru yapılabiliyomuş,İstanbuldan Ankaraya gitmek çok zor...keşke buna bir çözüm getirebilselerdi,hiç olmaz ise şansımı denerdim,keşke girebilseydim diye düşünmezdim.
    Syg

Üye
    alanya Avatarı

Son Giriş
    12.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Antalya - Alanya
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    5
    Blog Mesajları
    1

gökay46;

Beni tenzih etmenizin hiç bir anlamı ve önemi yok beyfendi, bilgi dağarcığınız zaten kurduğunuz cümlelerden belli '' at gözlüğü'' dar bir çerçeveden bakanlar için kullanılan bir değimdir ki sen bana hem dar bir çerçeveden bakma diyorsun hemde at gözlüğü tak diyorsun, bu zaten senin zekanı ve mantığını açıklıyor. Belliki bu at gözlüğü senin kafana o kadar cuk diye oturmuşki çıkarmak dahi istemediğinden yandaşlığını yaptığın adamları iki yüzlülüğünü görmemek için elinden geleni yapıyorsun.

Sen kaç yıldır dernek başkanısın bilmiyorum ama ben hem dernek başkanlığı görevimi 6 yıldır hemde Eng. Meclisi Genel Sekreterliği görevimide 2 yıldır yürütüyorum, yani senin bildiğini sandığın şeyleri zaten yazanlaradan biriyim.

Bilgisizliğine bir örnek daha vereyim, 10 öncesinde kadar alım yok gibi saçma sapan bir cümle kurmuşsun. Hani senin o beğenmediğin birbirine anayasa fırlatan DSP-MHP hükümetinin 2 yılda istihdam ettiği özürlü sayısı senin propagandasını yaptığın cemaatçilerin 8 yılda yaptığından fazladır.

Al bu da ispatı olan DPB raporu: http://www.dpb.gov.tr/dosyalar/sunum...moz50_2010.pdf

Artık kendine kapak mı yaparsın, yoksa at gözlüğünü çıkarıp hemen cematine koşup ''rezil oldum internette sizin yüzünüzden'' mi dersin orası sana kalmış.

Anlayın artık bu adamların iki yüzlü olduğunu ANLAYIN.

Üye
    designer__07 Avatarı

Son Giriş
    02.12-2017
    Saat
    13:13
    Yaşadığı Yer
    TÜRKİYE/ANTALYA
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    1

fazla söze gerek yok veriler ortada alanya nickli arkadaşımın dedikleri doğru verdiği linktenn inçelediğim kadarıyla.Olay ikiyüzlülükten başka bişey değil.özel sektöre özürlü çalıştırmasann cezayıı yersin diyo.kendine gelince yaptığı bişey yok traji komik aşk hikayesiii.YAZİK.

Üye
    karakeçili Avatarı

Gerçek Adı
    HALİL
    Son Giriş
    03.01-2013
    Saat
    16:09
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

alanya
    bu bilgilerden sonra ben şahsen pes diyorum. hükumet ne de özürlüsünü düşünürmüş vay be pes vallahi. şu andan itibaren oy verme değişikliği yapıyorum.

Üye
    bulutus Avatarı

Gerçek Adı
    aşkın
    Son Giriş
    12.12-2011
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Merhaba Arkadaşlar...
    Günlerdir bu sitede bu konu ile ilgili çok şey yazdım ama kimseden yorum gelmedi...
    Merkez Bankası Engelli çalıştırmıyor,nedenideşu şekilde belirtilmiş ve bu konuda daha fazla yorum yapmamak gerek...

Bankamız, Özürlülerin Devlet Memurluğuna alınma şartları ile yapılacak yarışma sınavları hakkındaki yönetmeliğin kapsam başlığı altındaki 2. maddesinde belirtilen kurumlardan olmadığı gibi çalışanları da 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu kapsamında bulunmamaktadır.
    Diğer taraftan Bankamıza, sınavla eleman alınmakta ve açılan sınavlarla sınav yeri, tarihi ve adaylarda aranacak koşullar Türkiye genelinde yayımlanan yüksek tirajlı en az bir gazete ile Bankamız internet sitesinde (www.tcmb.gov.tr.) ilan olunmaktadır.
    Bilginizi rica ederiz.

Merhaba
    Sn, Gökay46 söylediğiniz bazı şeylerde size katılıyorum ancak ,bazı kurumlardan aldığım cevaplar beni hayal kırıklığına uğratıyor...
    Merkez Bankası Engelli eleman alımı konusunda bana bir cvp geldi,aşağıdaki mailli bilginize sunar, yorumu takdirinize bırakırım...ayrıca bir şey daha sormak istiyorum sizlere Genel Kurmay Başkanlığının şahsen başvurulması gerek dediği sınavla için yer değişikliği ile ilgili gelişme yokmudur.Çünkü Herkes başvuru için Ankaraya gidememektedir.ne yapıcaz şimdi...
    Syg.
    Bankamız, Özürlülerin Devlet Memurluğuna alınma şartları ile yapılacak yarışma sınavları hakkındaki yönetmeliğin kapsam başlığı altındaki 2. maddesinde belirtilen kurumlardan olmadığı gibi çalışanları da 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu kapsamında bulunmamaktadır.
    Diğer taraftan Bankamıza, sınavla eleman alınmakta ve açılan sınavlarla sınav yeri, tarihi ve adaylarda aranacak koşullar Türkiye genelinde yayımlanan yüksek tirajlı en az bir gazete ile Bankamız internet sitesinde (www.tcmb.gov.tr.) ilan olunmaktadır.
    Bilginizi rica ederiz.

Sayfa 7 / 9 İlkİlk ... 3456789 SonSon