Sayfa 1 / 2 12 SonSon
Toplam 16 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    12:08
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    963
    Verilen Beğeniler
    1.253

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    http://www.engelliler.biz/forum/kamu...ar-burada.html

Aşağıda adı yazılı kamu kurumlarının münhal memur kadrolarına, 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun değişik 53 üncü maddesi ile bu maddeye dayanılarak çıkarılan Yönetmeliğe göre, sınavla özürlü personel alınacaktır.

I-EĞİTİM DURUMLARI İTİBARİYLE

II-BAŞVURU VE SINAV YERLERİ
    Başvuru ve Sınav Yerlerini Görmek için tıklayınız.

III- KAMU KURUMLARINCA ÖZÜRLÜ MEMUR ALIM SÜRECİNDE ESAS ALINACAK ORTAK GENEL VE ÖZEL ŞARTLAR İLE BAŞVURULARDA İSTENİLECEK BELGELER

1) Genel Şartlar: 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun değişik 48 inci maddesinin (A) bendinin 7 nci fıkrası hariç bu maddede belirtilen şartları taşımak.
    2) Özel Şartlar: Eğitim durumu İlköğretim (Ortaokul) olan kadrolar için bu eğitim düzeyinde yazılı sınava başvuran aday bulunmazsa İlkokul mezunlarından da başarı sırasına göre atama yapılacaktır.

3) Başvurularda İstenilecek Belgeler:
    1- İş Talep Formu (başvuru yerinden veya www.dpb.gov.tr internet adresinden temin edilebilecektir.),
    2- (1) Adet Vesikalık Fotoğraf,
    3- Sağlık Kurulu Raporu Fotokopisi (Özürlülük Ölçütü, Sınıflandırması ve Özürlülere Verilecek Sağlık Kurulu Raporları Hakkında Yönetmelikle belirlenen sağlık kuruluşlarından alınacak.).

IV- DİKKAT EDİLECEK DİĞER HUSUSLAR
    1) Kamu kurum ve kuruluşları, son başvuru tarihi mesai saati bitimine kadar posta ile yapılacak başvuruları da kabul edecektir.
    2) Adaylar, özürlü memur alımına ilişkin olarak merak ettikleri diğer hususlarda, bu duyuruda adı geçen ilgili kamu kurum ve kuruluşlarına başvuracaktır.

İlkokul:

ilkokul - 2010 yılı 2. Dönem (Temmuz-Ağustos) Özürlü Memur Alım İlanı: 2378 kişi

Ortaokul:
    ortaokul - 2010 yılı 2. Dönem (Temmuz-Ağustos) Özürlü Memur Alım İlanı: 2378 kişi
    ortaokul2 - 2010 yılı 2. Dönem (Temmuz-Ağustos) Özürlü Memur Alım İlanı: 2378 kişi
    ortaokul3 - 2010 yılı 2. Dönem (Temmuz-Ağustos) Özürlü Memur Alım İlanı: 2378 kişi
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    12:08
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    963
    Verilen Beğeniler
    1.253

Önlisans:

onlisans - 2010 yılı 2. Dönem (Temmuz-Ağustos) Özürlü Memur Alım İlanı: 2378 kişi
    onlisans2 - 2010 yılı 2. Dönem (Temmuz-Ağustos) Özürlü Memur Alım İlanı: 2378 kişi
    onlisans3 - 2010 yılı 2. Dönem (Temmuz-Ağustos) Özürlü Memur Alım İlanı: 2378 kişi

Lisan:
    lisansustu - 2010 yılı 2. Dönem (Temmuz-Ağustos) Özürlü Memur Alım İlanı: 2378 kişi
    lisansustu2 - 2010 yılı 2. Dönem (Temmuz-Ağustos) Özürlü Memur Alım İlanı: 2378 kişi
    lisansustu3 - 2010 yılı 2. Dönem (Temmuz-Ağustos) Özürlü Memur Alım İlanı: 2378 kişi
    lisansustu4 - 2010 yılı 2. Dönem (Temmuz-Ağustos) Özürlü Memur Alım İlanı: 2378 kişi

Üye
    Mr. Aykut Avatarı

Gerçek Adı
    Aykut
    Son Giriş
    06.12-2017
    Saat
    10:22
    Yaşadığı Yer
    -
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

yani bu demek oluo ki memur kadrosunda memurluğa başvurabilecek lise ve dengi okul mezunları çok güzell..

Üye
    Asmina81 Avatarı

Gerçek Adı
    Asmina
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir-Buca
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Hepimiz için hayırlı olsun arkadaşlar, MEB 21 inde açıklayacakmış sonuçları inşallah kazanırız, kazanamayanlar içinde bu alımlar 2. bir sanş olacaktır... Gerçi Bölüm mezunu alımı çok fazla ve onların şansı daha yüksek yinede sıkı çalışıp kazanmak lazım...
    Bu arada Son 7-8 yılın alımlarına baktım bu seneki alım Türkiye tarihinde görülmemiş bir alımdır. Dilerim devamı gelir ve tüm kontenjanlar dolar, Emniyet müdürlüğünüde bekliyorduk ama o herhangi bir alım ilanı vermemiş... bu konuda Eminyet müd. ve ilgili birimlere mail atmaya devam edelim lütfen bu kadar bir alımda o yaparsa Eylül dönemide bir çoğumuz iş sahibi olacağız...
    Hepinize tekrar başarılar dilerim...

Üye
    körbıçak Avatarı

Gerçek Adı
    Murat
    Son Giriş
    27.05-2016
    Saat
    15:20
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar kadroların illere dağılımı var mı bülent ayrmış bişeyleri ama ben de gözükmüyor

Üye
    gtrcgokhan Avatarı

Gerçek Adı
    Gökhan Öz
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    MERSİN
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

var evet illere göre dağılım

Üye
    Asmina81 Avatarı

Gerçek Adı
    Asmina
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir-Buca
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

körbıcak Sağlık bak. henüz açıklanmamış belki başvuru aşamasında açıklanır heralde

Üye
    akıllı_poyraz_ Avatarı

Son Giriş
    26.04-2012
    Saat
    14:14
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

lisans mezunları için 150 kişi mi ayrılmış. bu ne yahu ayıp gerçekten.

Üye
    GuLeNKIZ Avatarı

Son Giriş
    17.03-2013
    Saat
    17:13
    Yaşadığı Yer
    uzaklar
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

evett sadece 150 kişilik olan sınava girebiliyorum branş olarak maliye mezunuda almıyorlar gerekli değil heralde hesaplar sağlam)))

Üye
    akıllı_poyraz_ Avatarı

Son Giriş
    26.04-2012
    Saat
    14:14
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

yahu bıraksınlar yine bizi yarıştıracaklar. 150 kişilik kadroya kaç katı başvuru olacak. hele aralık ayına kadar bekleyeceğim. ben inanmıştım bu 38000 kadronun iki yıl içinde dolacağına hemde büyük bir kısmının bu yıl alınacağına.eğer temmuz ağustos ayı için açılan kadroların tamamı buysa zor gibi görünüyor. nerde sağlık bakanlığı nerde milli eğitim nerde emniyet nerde diyanet kadro açıkları vardı öyle yazılıyordu. hatta ziraat bankasına ceza gelmişti hatırladığım kadarıyla niye alımlar yok.alınan sayılar küçümsenecek sayılar değil ama diğer kurumlarda açsalar daha iyi olurdu.

internetten aradım bu sayılar çıktı.:16.256 Milli Eğitim Bakanlığı 8051 Sağlık Bakanlığı, 6.229 Emniyet Genel Müdürlüğü, 1.813 Adalet Bakanlığı ve 1.636 Diyanet İşleri Başkanlığı.

Üye
    45manisa Avatarı

Son Giriş
    25.06-2012
    Saat
    00:49
    Yaşadığı Yer
    manisa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

inş. arkadaşlar verdikleri sözü tutarlar 2010 yılında kaç kişi alıcağız dediklerini hepimiz biliyoruz..

Üye
    cicikıs Avatarı

Son Giriş
    15.12-2017
    Saat
    10:25
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    42
    Verilen Beğeniler
    31

Memurlar.Net - İlan (Özürlü Personel Alım İlanı (2378 kişi))

Sızlanmayalım, koşturmaya tam gaz devam...

Üye
    45manisa Avatarı

Son Giriş
    25.06-2012
    Saat
    00:49
    Yaşadığı Yer
    manisa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

aynen öleeeeeeeeeeeeeeeeeee

Üye
    UMUDUN Avatarı

Gerçek Adı
    Ümit..Timü
    Son Giriş
    12.12-2017
    Saat
    13:33
    Yaşadığı Yer
    Elazığ-Gaziantep
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    3

2) Özel Şartlar: Eğitim durumu İlköğretim (Ortaokul) olan kadrolar için bu eğitim düzeyinde yazılı sınava başvuran aday bulunmazsa İlkokul mezunlarından da başarı sırasına göre atama yapılacaktır.

Arkadaşlar iş ilanında üsteki yazı var .

Ama bazı arkadşlar ilköğretim mezunları kura ile alınacakmış diyor.. nasıl olucak anlamadım doğrusu..

Üye
    gursa Avatarı

Son Giriş
    22.05-2017
    Saat
    16:41
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    arkadaslar ben saglık bakanlıgı teknıker kadrosuna basvurmak ıstıyorum basvuruyu bulundugumuz ilin il saglık mudurlüğüne mi yapacagız.ve ataması olanlar hangı ıllerde gorevlendırılecek bılgısı olan varmı

Sayfa 1 / 2 12 SonSon