Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 17 mesajın 16-17 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    murat01_80 Avatarı

Gerçek Adı
    murat
    Son Giriş
    24.03-2017
    Saat
    16:47
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    bu nasıl sınavmıs hersey serbest..

Üye
    osmanlı_1453 Avatarı

Son Giriş
    11.10-2011
    Saat
    01:03
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    DİCLE ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ' NE
    DİYARBAKIR

KONU :Üniversitenizce 26.05.2010 tarihinde özürlü personel alımı ile ilgili olarak yapılan sınav ve sınav sonucu hk.

26.05.2010 tarihinde , Dicle Üniversitesine Özürlü Personel alımına ilişkin olarak yapılan sınava girmiş bulunmaktayım.İnternette Resmi wep adresinizden, başarılı olan 18 kişinin ismi açıklanmıştır. Sınav sonucunda alımların neye göre yapıldığı, başarılı ve başarısız olanların neye göre belirlendiği açıklanmamıştır. Özürlü personel alımına ilişkin olarak yapılan bir sınav sözkonusu olduğuna ve sınav sonucunda adaylar alacakları puanlama ile seçileceğine göre, wep sitenizde sınav sonucunda bu bilgilerin yer alması gerekmektedir.

Yukarıda belirtmiş olduğum nedenlerden ötürü sınava girmiş adayların almış oldukları puanlar ve başarılı adayların almış oldukları puanlar belirlenmeden , yapılan personel alımı usulsüz olduğundan, yapılan sınava ve bu anlamda sınav sonuçlarına itiraz eder, tüm adayların sınav sonuçlarının gözden geçirilerek açıklanmasını itirazen talep ederim 07/06/2010

Baldızım avkatta o yazdı bu p.tesi içeri verdim elinizi çabuk tutun

Sınavdan sonra dicle üniversitesi personel daire başkanlığından biriyle görüştüm dediki kardeşim listedeki isimler üzerinde ne zaman anlaşırlarsa o zaman sonuç açıklanacak sizin veya benim sınavdan 100 bile alsaydık sonuç aynıydı çünkü arkadaşlarımızdan bazıları soruları telefonun ucundakinde cavapları alıyorlardı ben onların isminide aldım dedimki siz bu listede isminiz çıııııııııııııııkmaz hakkatende de çıkmadı

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12