Toplam 8 mesajın 1-8 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    murat3734 Avatarı

Gerçek Adı
    murat
    Son Giriş
    15.02-2012
    Saat
    17:03
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL/Bahçelievler
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar İstanbul Avrupa yakasında faaliyet gösteren çok büyük kurumsal bir firmaya engelli personel alınacaktır.

Adaylarda aranan şartlar;
    1-En az 2 yıllık MYO mezunu,
    2-En az %40 özür oranını gösterir sağlık kurulu raporu olan ve işkura kayıtlı,
    3-İstanbulda İkamet eden olmasıdır.

Ofislerde memur pozisyonunda işe alınacaklardır, maaş ve sosyal hakları tatminkardır. ( yılda 12+3 maaş,yemek,yol)

Adayların Engellerini açık olarak CV lerinde belirtmeleri rica olunur.Cv lerinizi en kısa zamanda murat3734@mynet.com a göndermenizi rica ederim..

Üye
    Pozitif+ Avatarı

Son Giriş
    07.05-2016
    Saat
    11:14
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

İş tanımı konusunda bilgi verir misiniz?

Teşekkürler

Üye
    m_koc09 Avatarı

Son Giriş
    19.09-2016
    Saat
    13:56
    Yaşadığı Yer
    İ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Teşekkürler... ama aklıma takılan bir soru var ,bu çok büyük kurumsal firmanın ismini ve adresini verebilir misiniz? Bir de cv lerimizi sizin mail adresinize göndermemizi neden istiyorsunuz? Bunları merak ettim .İyi günler..

Üye
    murat3734 Avatarı

Gerçek Adı
    murat
    Son Giriş
    15.02-2012
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL/Bahçelievler
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

İş memurluk, ofislerde çalışılacak..Ben Cvleri şirketteki insan kaynaklarında çalışan arkadaşlarıma yönlendiriyorum..o yüzden kendi mail adresime istedim.o arkadaşın iş mailini veremiyorum... içiniz rahat olsun türkiyenin en büyük firmalarından biridir. çalışma koşulları memnun edici, ücreti de piyasaya göre tatmin edicidir...Şuan da çalışan arkadaşlarda cv lerini gönderebilirler, hiçbirşey kaybetmezsiniz.

mailime gönderilen Cvleri ulaştırdım..İnşallah arkadaşlar hayırlısı olur..Görüşmeye çağırma zamanı ile ilgili şuan için net bir tarih belli değil, ama arkadaşım bana beğenilen adayları en kısa zamanda görüşmeye çağırmayı düşünüyoruz dedi..

yalnız iş tanımı ile ilgili detaylı bilgi görüşmede verilir , çünkü şirketin çeşitli departmanlarına alınacak diye biliyorum..Ama kısaca şöyle söyleyebilirim, masa başında pc kullanımı aktif olan bir iş. İşin içeriği departmanlara göre değişiklik gösterebiliriyor.

Yasaklı Üye
    Münir Avatarı

Gerçek Adı
    Münir
    Son Giriş
    24.05-2010
    Saat
    18:35
    Yaşadığı Yer
    ANTALYA / ALANYA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Siz firmanın adını yazsanızda arkadaşlar arayıp kendi başvursa olmuyor mu?

Hangi amaç uğruna olursa olsun kişisel bilgilerin paylaşımını doğru bulmuyorum.

Üye
    murat3734 Avatarı

Gerçek Adı
    murat
    Son Giriş
    15.02-2012
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL/Bahçelievler
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar şu konuya açıklık getireyim, benim cv leri göndericeğim arkadaşımın benden ricası bu. Kurumsal bir firma olduğu için bu şekilde dışarıya bilgi verildiğinin duyulması arkadaşın konumu açısından çok büyük sıkıntı doğurur...Zaten isim vermemin sorun yaratmadığı zaman, vakit kaybetmeden burdan belirtirim.

Benim burdan duyurma amacım daha çok engelliye ulaşabilmek içindi.Eğer bu konuda çekincesi olan arakadaşlar varsa anlayışla karşılarım..Ama dediğim gibi isteyen arkadaşlar cv lerini gönderebilir, bu arada son bişey hatırlatmak isterim özellikle belirtmek gerekirse minumum 2 yıllık üniversite mezunu olmak şartı aranıyor, bazı lise mezunu arkadaşların da cv gönderdiği oluyor. Üzülerek söylemek gerekirse lise mezunu arkadaşların cv lerini göndermemeleri gerekiyor.Firmanın böyle bir politikası var.Yönetim Kurulundan lise mezunu alımına onay çıkmıyormuş. Tekrar hatırlatmak istedim..Herkese iyi günler.

Üye
    iLhan Avatarı

Gerçek Adı
    İLHAN ÖCAL
    Son Giriş
    12.10-2017
    Saat
    13:40
    Yaşadığı Yer
    Adana/Ceyhan/izmit/gebze
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Orta okul mezunu başbvurabilirmi aceba?

Üye
    celik Avatarı

Gerçek Adı
    Mehmet KAVCU
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul / Beyoğlu
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    murat3734;

murat abi ilan için teşekkürler..
    ama bu şirketin sosyal güvencesi (sgk) ve özel sağlık sigortası yok mu?
    eklmeyi herhalde unutmuşsun. onu da ben sana hatırlatıyım. başvuru yapacak bütün arkadaşlara hayırlı olsun.

kurumsal bir şirket diyorsun. bence hiç yoktan isim versen yeterli olur. internet üzerinden arkadaşlar araştırmalarını yaparlar..