TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Bursa ve İzmir'de
Sayfa 1 / 2 12 SonSon
Toplam 22 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    fasfor Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    22
    Verilen Beğeniler
    47

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Öncelikle forum'daki herkese merhaba
    Bankaların engelli kadrosunda iş arıyorum 4 yıllık bir bankacılık geçmişim var özel kamu katılım hiç fark etmez bilgi sahibi olan ya da yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa mesaj atabilir misiniz

teşekkür ederim

Üye
    hanifeaydin Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    50
    Verilen Beğeniler
    0

merhaba neden banka ? mobbing i nomral sağlıklı çalışanlarqada yapıyorlar engellilere ne terfi ne başka hak ne zam haketsen bile vermiyorlaren iyi diye bilinen de en kötüsü de lütfen banka düşünme .işkur sitesinden engelli ilanları var orda ik elemanları direk mail adresi veriyor genelde onlara cv ini attach edip yolla banka dışı finans vs operasyon ne varsa eğitim alınca masa başı her işi de yaparsın pc başında.eğer ingilizcen varsa bunu mail içinde belirt.ben bankada geçen terfiiçin kaybettiğim sağlığıma yanıyorum.5 sene bitti gitti elde var sıfır. büyük kuurmların holdinglerin genelde merkezleri kocaeli istanbul oluyor hepsinin info mailleri var bize ulaşın kısmında ya da ik mail adresleri hepsine engelli kadrosu için başvuurdur diye subject koyup cv mailini yolla.dediğim gibi normal çalışana bile düzgün vermeyen bankada ne maaş alacaksın bu senin emekli maaşını da etkiliyor.

Üye
    tsunami_ Avatarı

Gerçek Adı
    Amando
    Son Giriş
    19.10-2021
    Saat
    15:59
    Yaşadığı Yer
    Uganda
    Alınan Beğeniler
    98
    Verilen Beğeniler
    48

işkur kayıtlarından gerekli güncellemeleri yapın ve kariyer.net sitesi üzerinden üye olup kayıt oluşturun

Üye
    serdargoodman58 Avatarı

Gerçek Adı
    serdar
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    17:46
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    10
    Verilen Beğeniler
    25

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    @hanifeaydın belliki @fasfor arkadaşımızın işe ihtiyacı var. Siz bankacılığı kötüleyerek arkadaşın moralini bozmuşsunuz.Tabiki her işte olduğu gibi bankacılığında zor tarafları var.Ben 5 yıldır özel bir bankanın engelli kadrosundayım ve son derece memnunum.Pandemi döneminde engelimden dolayı18 ay idari izindeydim ve normal çalışıyormuş gibi maaşımı aldım.Bunu her özel şirket kolayla yapmaz @fasfor arkadaşım kariyer net gibi eleman arayan sitelere cv'ni bırak yada işkur üzerinden başvuruda bulun.4 yıllıkta tecrüben varmış illa bankaların dikkatini çekersiniz.Bol şanslar dilerim...

Üye
    tsunami_ Avatarı

Gerçek Adı
    Amando
    Son Giriş
    19.10-2021
    Saat
    15:59
    Yaşadığı Yer
    Uganda
    Alınan Beğeniler
    98
    Verilen Beğeniler
    48

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    işsizlik, işin her türlü kötüsünden çok daha kötüdür arkadaşlar. Moral bozmayın arkadaşa yardımcı olalım.

Üye
    fasfor Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    22
    Verilen Beğeniler
    47

@serdargoodman58
    Öncelikle yorumlarınız için teşekkür ederim emekliliğe 5 senesi kalan biri olarak kariyer net ve İŞKUR'dan diğer iş ilanlarını da değerlendiriyorum neden banka derseniz bankadan emekli olmak için uğraştım aslında dediğiniz gibi bankalar rezilliğin de rezilliği ama bir hedefim vardı onu yerine getirmek için uğraşacağım siz sanırım Yapı Kredi de sinisiz keşke Yapı Kredi de çalışmış olsaydım Sabancı'nın hiçbir bünyesinde artık çalışacağımı düşünmüyorum zaten çok rezil bir kurum oldu rahmetli kemikleri sızlattilar bu arada ismek'ten aradılar bugün ismek'te öğretmen olarak çalışmak nasıl olur sizce

@hanifeaydin
    Hanife hanım dediklerinizin hepsine katılıyorum engelli tüm arkadaşlarıma söylüyorum kesinlikle Sabancı bünyesinde çalışmayın sizi çok hor kullanırlar tecrübe ile sabit biliyorum emeklilik için 5 yıl bir sürem var bekleyeceğim o 5 yılın içerisinde de 1050 günü doldurmam gerekiyor bu yüzden bakalım yine bankalar en azından genel müdürlükleri bir yandan da devlet bünyesinde bir yerler aramaya çalışıyorum lisans mezunuyum satış hizmet ve bankacılık üzerine deneyimlerim oldu bakalım zaman bize ne getirecek

Üye
    eceyazan Avatarı

Son Giriş
    20.10-2021
    Saat
    15:55
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

@fasfor
    Merhaba;

Daha önce Akbank ta mı çalışmıştınız? Doğru mu hatırlıyorum?

Üye
    fasfor Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    22
    Verilen Beğeniler
    47

@eceyazan

Evet 4 yıl çalıştım

Üye
    eceyazan Avatarı

Son Giriş
    20.10-2021
    Saat
    15:55
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

Anlıyorum, ben de orada çalışıyorum, bu sabah itibariyle bir iş arayışımız olacak engelli kadrosundan, zamanlama uygun olsaydı sizinle görüşmek isterdik ekibimiz için.

kolaylıklar diliyorum

Üye
    fasfor Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    22
    Verilen Beğeniler
    47

@eceyazan
    Teşekkür ederim zaman olarak benim boşluğun çok

Üye
    hanifeaydin Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    50
    Verilen Beğeniler
    0

hangi banka şok geçirdim.devlet mi? @serdargoodman58

arkadaşlar kardeşim gelse ablam gelse akraba kuzenim gelse aynen onlara vereceğim tavsiyeyi yazdım buraya neden olumsuz anlıyorsunuz inanın engelliyim diye terfi vermediler bana , maaş zammımı hakettiğim halde vermediler.bankalar böyle.gördüm yaşadım hiçbir sevdiğim insanın da bu çileyi çekmesini istemem .
    18 ay maaş veren banka kamu mu özel mi?özeller engelli kovmak için yer arıyor.belki banka dışında finans operasyon lojistik planlama bir iş bulur ve çok mutlu 5 yıl değil de 15 yıl daha keyifle çalışır.
    ben alıyordum o zaman 3 birim maaş aynı işi yapan 7 biirm maaş neden çünkü ben engelliyim.kimseyi bu iğrenç düzene girmesini tavsiye etmem.zorunlu kalmak apayrı .ona da yorum yapamam.

Üye
    fasfor Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    22
    Verilen Beğeniler
    47

@hanifeaydin hanım çok teşekkür ederim biliyorum hep buradakilerin iyiliklerini istiyorsunuz kendinizin de tecrübe ile sabit yaşadığınız durumları tanıdıklarımızı yaşamamışsın istiyorsunuz ama maalesef Türkiye'de fazla da bir imkanım yok benim tabii ki diğer firmalara diğer sektörlere de başvuru atıyorum ama yine bankacılığı en azından gireyim hedefimi gerçekleştireceğim istiyorum tekrar tekrar diyorum söylediklerinin hepsini katılıyorum kesinlikle doğru ama maalesef görüntü şartlarında mecburen bu şekilde karar almak zorunda kalıyorum keşke devlet daha etkin rol oynasa engelliler üzerinde daha çok imkan verse zaten -1 başladığımız hayatta sığınacak bir golge olsalardi bize

Üye
    karadeniz55 Avatarı

Gerçek Adı
    Savaş
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    23:51
    Yaşadığı Yer
    SAMSUN
    Alınan Beğeniler
    12
    Verilen Beğeniler
    5

@hanifeaydin

ben yapı kredi bankasındayım ben de 17 ay evdeydim ofis destek yetkilisi olarak çalışıyorum 23 ağustosta çalışır raporu aldım kendi isteğimle döndüm yoksa idari izin devam ediyor hala

Üye
    fasfor Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    22
    Verilen Beğeniler
    47

@karadeniz55

kesınlıkle evet yapı kredı bankası buyuk bır banka keske orda calıssaydım oraya emek verseydım kırmızı bankada çektıgım çıle ye degmedı cok hakkıma gırdıler cok ahımı aldılar

Üye
    kadirgursoy Avatarı

Gerçek Adı
    Kadir
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    10:06
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    8
    Verilen Beğeniler
    1

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Bende bankadayım. 4 yıl bitti ve ne uzun ne kısa her geçen gün canından bezdiriyorlar adamı. Çıkarın beni hakkımı verin dedim ama hayırlısı. Şahsi görüşümdür tabi herkesin dünyası farklı ama bankalar engelli işçiler için çokta uygun bir zemin değil. Bankalarda g.m olsun şubeler olsun hep bir hiyerarşi ve stotükoyla devamlı mobbing havası estiriyor bir süre sonra bünyede.

Düşünürseniz bizim bankanın arkadaşını öner gibi bir uygulaması var. Madem çok istiyorsunuz size destek olabilirim.

Sayfa 1 / 2 12 SonSon