TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Bursa ve İzmir'de
Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 22 mesajın 16-22 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    fasfor Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    22
    Verilen Beğeniler
    47

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    @kadirgursoy

özel mesaj atacagım cok tesekkur ederım bankaların bu sekılde arkadasını oner gıbı durumları olan arkadaslar ıcın yardımcı olursanız cok sevınırım sonucda onerı de bulunacagınız ıcın ıstersenız cv mı de atabılrım tesekkur ederım

Üye
    Alman Avatarı

Gerçek Adı
    Selçuk
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    10:56
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    206
    Verilen Beğeniler
    126

@hanifeaydin

Muhtemelen yapı kredidir çünkü bende halen idari izindeyim. İşlerimiz evraklar ile arşiv ile ilgili olduğu için pek zorluğu yok. Maaş ,sigorta ve sosyal haklar halen geçerli. Tek dezavantajı yemek kartı yatmıyor o da zaten bulunduğumuz ortamda devede kulak kalıyor. Hedef, satış vs gibi dayatmalar yok hali ile ama yükselme terfide yok. Teftiş zamanı yoğunluk olur. Kamuda engelliler eylülde iş başı yaptı. Bankaları da muhtemelen öyledir diye tahmin ediyorum. Denizbankta ark. 23 ağustosta iş başı yaptırmaya başlamışlar en son konuştuğumuzda öyle söyledi. Benimde bugün tam 7. senem doldu.

Üye
    serdargoodman58 Avatarı

Gerçek Adı
    serdar
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    17:46
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    10
    Verilen Beğeniler
    25

Doğru tahmin @Alman kardeş, ne hedef baskısı ne stres hiç biri yok bende. Sadece verilen işleri takip et kimse karışmaz. Dediğin gibi 18 ay sadece yemek kartı parası yatmadı oda sorun değil.Bankada çalışmak isteyen arkadaşlara Yapıkrediyi tavsiye ederim.

Üye
    fasfor Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    22
    Verilen Beğeniler
    47

Bide ben girebilsem Allahım izni ile

Üye
    karadeniz55 Avatarı

Gerçek Adı
    Savaş
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    23:51
    Yaşadığı Yer
    SAMSUN
    Alınan Beğeniler
    12
    Verilen Beğeniler
    5

@Alman

ben başladım işe 23 ağustosta çalışır raporu alıp bunaldım artık evde yatmaktan

Üye
    fasfor Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    22
    Verilen Beğeniler
    47

@karadeniz55

bi arkadas oner gıbı bı bolumunuz varsa cv de atabılrım sıze onerırmısıınız benıde yapıkredının karıyer bolumune bakıyorum hergun ınslalah bı ıs bulucam bende

Üye
    Alman Avatarı

Gerçek Adı
    Selçuk
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    10:56
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    206
    Verilen Beğeniler
    126

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @fasfor Önceki aylarda ik dan yetkili kişi ile konuştuğumda bana istersen çalışabilir raporu alıp işe başlayabilirsin demişlerdi. Bende yasal olarak izinim devam ediyorsa kullanmaya devam ederim. Çalışırsam maske takarak çalışmak istemiyorum. Son 2-3 haftadır haftanın 2 günü şubeye giderek evrakları yerleştiriyorum. Op. yönetmeni rica etmişti tamam gelirim deyip haftada 2 gün gidiyorum. Bu sene ki yerleşecek tüm evrakları yerleştirdim. Önümüzdeki hafta 2020 evraklarına girişeceğim. Onun süreceği zamanda en çok 2 hafta (4 gün yani) sürede biter. İş başı yapmaya başlarsak yerleşecek evrak konusunda yoğunluk yaşamam. Sürekli evde olmuyorum halletmem gereken işlerim oluyor o işlerimi hallediyorum.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12