Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    tcfatmayuregir09 Avatarı

Son Giriş
    17.10-2016
    Saat
    19:35
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar Ankara da yaşıyorum evde yapabileceğim bir iş arıyorum terbiyem ama yapamıyorum elimden her iş gelir sıkıntılarımı gidermek için işe ihtiyacım var malum bu devirde kimseden kimseye fayda yok

tcfatmayuregir09 Avatarı

Son Giriş
    17.10-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba hayırlı bayramlar ise ihtiyacim var evde oturdugum yerde yapabilecegim ne is olursa olsun mesela ben terzi ve gelinlikciyim artik gelinlik dikemem fakat beden islemelerini gupure tas boncuk islemelerini yapabilirimayrica taki tasaim işleriyle ugrastim kisacasi oturdugum yerden yapabilecegim her isi yaparim yardimci olacak arkadaslara simdiden cok teşekkür ederim

tcfatmayuregir09 Avatarı

Son Giriş
    17.10-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

mkn06 kardeşim yukarıda dayazdığım gibi her iş yaparım siz bana nasıl bi iş temin edebilirsiniz ben size telf vereyim 05346437140 iki gün sonra arayabilirseniz memnun olurum çünkü telefonum tamirde 2gün sonra gelecek ilginize teşekkürederim

tcfatmayuregir09 Avatarı

Son Giriş
    17.10-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    S.Aleykum terziydim ama bir duzine kalça protez ameliyatından sonra düşük ayak oldum yani ayak felci işe ihtiyacim var gelinlik abiye elbise v VB beden işlemesi suslemesi gupure boncuk isleme gibi yada oturduğum yerden yapabileceğim her işi yaparim ilgilenen olursa sevinirim