Toplam 5 mesajın 1-5 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Forum Moderatörü
    Jem Avatarı

Gerçek Adı
    Cem
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:38
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    49
    Verilen Beğeniler
    141

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar, benim internet üzerinden oyun premiumları ve parça kontör satışı yaptığım bir firma var.
    Yeni alanlarda faaliyete başladılar.
    İkna kabiliyeti olan,Almancası iyi şivesiz ve akıcı konuşacak arkadaşlara ihtiyaçları var.
    Ayriyetten Türkçesi düzgün, ikna kabiliyeti yüksek arkadaşlarda başvurabilir. (Almanca bilenlerin haricinde)
    Şimdilik sadece İzmir ve Ankara'da oturan arkadaşlar için imkan var.
    Merkezi İzmir olan firma, geçtiğimiz hafta Ankara'da ofis açtı.
    Firma sahibini bizzat tanıyorum, herhangi bir hak yenme yada aklınıza gelecek negatif durumları yaratacak bir durumla karşılaşmazsınız.

İletişim için gereken firma bilgileri:
    MERKEZ- İZMİR
    Firma Sahibi: Nevzat Secerli
    E-Posta: n.secerli@hotmail.com
    Telefon: 0232 262 24 70

ANKARA:
    Yetkili Kişi Müdür: Ahmet SEYHAN
    İrtibat Tel: 0312 251 00 12 Batıkent

Türkçe Web Site:
    Ideal tatil
    Ek Dosya İndirme Linki Türkçe:
    Dosya Paylaş - ne varsa paylaş
    Ek Dosya Alternatif İndirme Linki:
    Dosya Paylaş - ne varsa paylaş

Almanca Web Site:
    www.idealtravel.de

Ek Dosya İndirme Linki Almanca:
    http://s1.dosya.tc/jjj.pdf.html
    Dosya Alternatif İndirme Linki:
    http://www.dosyapaylas.gen.tr/download.php?file=115jjj.pdf

Üye
    secerlicc Avatarı

Son Giriş
    20.04-2009
    Saat
    12:57
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

değerli arkadaşlar
    ben firma sahibi nevzat secerli
    sizlerle burada bulunmaktan dolayı çok mutluyum. jem arkadaşımızın tavsiyesi ile burada sizlere bir işbirliğine girebilirsem ve size bir kazanç kapısı olabilirsem kendimi ayrıca mutlu addedeceğim.
    sorularınıza gelince ;
    müşteri hesap numarası vermek isterse alırız vermek istemezse havale yapabilir. burda istemekteki maksadımız müşteriden alınan onayın hemen hesabımıza geçmesi içindir. kendisi havale yapacağı zaman ucu açık ne zaman para yatıracağı belli olmayan o müşteriden ne zaman para kazanacağımızı bilmediğimizdendir. ayrıca ödemesini isterse 2 taksitte de ödeyebilir. yurt dışındaki acentelerin 8 liraya sadece yatak veren ülkemizde bizim fiyatlarımızın inandırıcı olması niye mümkün olmasın. gazeteleri takip etmenizi öneririm.
    diğer soru olan ek ücretler için de cevabım şudur; zaten müşteriye vereceğimiz tatil sitesinden kendisi herşeyi görecektir. ayrıca onayladığı zaman almanya leverkussen ofisinden adresine seyahat çeki ile beraber broşürler gidecektir. burda da herşeyi görecektir. saklımız gizlimiz yoktur.ayrıca eğer müşteri sorarsa söyleyebilirsinizde. sanırım bu kadar cazip bir paket için onları seve seve vereceklerdir. diğer yolla geldikleri zaman verdikleri gibi. düşünün sizce hangisi daha mantıklı ? üstelik alman kanunlarına göre 14 gün içinde vazgeçme hakkına da sahiptir. diğer sorularınızı da cevaplamak için bekliyorum. saygılarımla

Üye
    secerlicc Avatarı

Son Giriş
    20.04-2009
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sayın oezix
    konulara biraz da olumlu yönlerinden yaklaşmanızı rica edeceğim sizden. zira konu dediğiniz gibi ikna yöntemi açısından değil iki ayrı halka satış yapılacağından ve almanca ve türkçe satış yapmak isteyecek olan elemanlar için hazırlanmıştır. içerik aynıdır. birine başka birine başka değildir. biz birilerini kandırmak için değil birilerine ucuz tatil satabilmek ve birilerinin para kazanabilmesi için bu yola çıktık ve bunun için buradayız.

Forum Moderatörü
    Jem Avatarı

Gerçek Adı
    Cem
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:38
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    49
    Verilen Beğeniler
    141

Birisi ciddi ciddi birşeyler yapmak için sitemize geliyor, hem kendisi hem çalışan için para kazanmak adına atılımlarda bulunuyor. İş ilanı ile zerre alakan olmadığı halde pişik pişik sırıtan gülme gifleri ile olaya muhalefet olarak bodoslama dalıyorsun.
    İşi yapabileceğini düşünen arkadaşlar görüşür anlaşır. Çalışan kişi yapabilirse yapar, parasını alır. Burada bir dolandırıcılık ve sahtekarlık olmadığı halde olayı negatif yönde uzatmaya amma meraklısın?
    Ortada hayali bir şey satılmıyor, bu işi kuranlar ve çalışanlar, artı müşteriler birbirinden nefret etmiyor, şikayet etmiyor, al gülüm ver gülüm alışverişini yapıyor.
    Merak ettiğin konulara insanca cevaplar veriliyor, sen pişmiş kelle gibi cıvıyosun hala...
    Yapmayacaksan yapma, yapanada taş koyma.
    Burada kimse, çalışacak arkadaşın hakkını yemeyecek.
    Kapı duvar, muhattab olunacak bir mercii yok gibi üçkağıtlar bizim işimiz değil.
    Elma ile armudu karıştırmayalım yazılımcı arkadaş.
    Ya sorularını sorduğunda aldığın cevaplara sırıtma, yada sorma.
    Ben butür olaylara güvenmiyorum, dikkat edin bu firma sizin hakkınızı vermez, alamassınız paranızı gibi fikrin varsa beyan et, senin paşa gönlün bilir. Ama ortada somut bir alışveriş sistemi varken, durumu alaya alır yazılar yazmana artık bir son ver.
    Ha, birde ilgin olsa gam yemicem, dostlar alışverişte görsün, laf ola beri gele sisteminde rol alıyorsun...
    Hayırlıişler.

Üye
    secerlicc Avatarı

Son Giriş
    20.04-2009
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    sayın oezix bilmem ne ?
    biz 3 hafta uzatmalı tatil satmıyoruz. 1 hafta tatil satıyoruz. parası olan 3 değil 13 hafta da uzatabilir. ama 1 hafta için bile yazdıkların yalan yanlış. üstelik satacak olan elemanın bunlardan haberi yok demişsin. bütün belge ve dökümanları gizlisi saklısı olmadan verdim. aradın yada aradılarda söylemedim mi? yada müşteri sordu da söylemedik mi, ya da aman ha söylemeyin de kandıralım mı dedik ?

4 yetişkin kişi veya tüm aile için geçerli 1 hafta konaklamalı sabah kahvaltısı dahil fiyatlar aşağıdaki gibidir.

1 x 159,- Euro sabit ücret
    4 x 40,- Euro servis ücreti
    4 x 45,- Euro Türkiye havaalanı ücreti
    ERFURT HAVAALANINDAN UÇSUN VERGİ VERMESİN
    YAKIT ÜCRETİ BÜYÜK İHTİMAL ALINMAYACAKTIR.

EXTRA ÜCRETLER ZATEN BİZİMLE GELSE DE GELMESE DE ÖDEYECEĞİ MECBUR ÜCRETLERDİR.
    BİZİM ASLİ SATIŞIMIZ TUR FİYATI OLAN 159 EURO DUR. BUNU DA ANLAYAN ANLAR ZATEN ANLAMAYAN DA ÖĞRENİR.

TOPLAM 499 EURO

buna eğer çok diyorsa özgürdür almayabilir. normal yollardan gittiği zaman kaça gideceği de aşağı yukarı bellidir. ÜSTELİK BİZDE ÖLÜ SEZON CANLI SEZON FİYAT AYIRIMI DA YOKTUR. BU DA ÇOK ÖNEMLİ BİR NOKTADIR.

KISACA

BEN BURAYA JEM ARKADAŞIMIZIN TAVSİYESİ İLE GELDİM BELKİ BİR ARKADAŞIMIZ EKMEK YER DİYE DÜŞÜNDÜK. AMA HER YERDE MUTLAKA OLDUĞU GİBİ BURDA DA BİR ÖZÜRLÜ ÇIKTI. AYRICA BAŞKA KİMSE DE YOKMU BU SİTEDE Kİ BAŞKA OLUMLU YADA OLUMSUZ FİKRİNİ BEYAN EDECEK ?

AMA BİR KERE BENİM İLGİM VE ŞEVKİM KIRILDI.

BU YÜZDEN TEKLİFİMİ GERİ ÇEKİYORUM.
    KONU TARAFIMDAN KAPANMIŞTIR