Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    emreylcn Avatarı

Gerçek Adı
    emre yalçın
    Son Giriş
    02.12-2017
    Saat
    21:36
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1
    Blog Mesajları
    5

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Çankaya’dan Engellilere İstihdam Projesi
    23 Şubat 2016 Salı 11:40:20

Çankaya Belediyesi, Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) ve Engelimiz Engel Değildir Derneği işbirliği ile engelli bireylere istihdam sağlayacak.

İlk etapta 100 engelli bireyin istihdam edileceği programın eğitimlerine başvurular başladı.

Çankaya Belediyesi’nden yeni bir istihdam projesi daha. Engelli bireylerin istihdamını sağlayacak projeden yararlanmak isteyenler için 3 ay sürecek eğitimlerin başvuruları başladı. Başvurular, Çankaya Belediyesi İş ve İstihdam Merkezi’ne yapılacak.

Çankaya Belediyesi, Engelimiz Engel Değildir Derneği ve İŞKUR işbirliği çerçevesinde, engellilere istihdam garantili, sertifikalı “Temizlik ve Hijyen”, “Bilgi Belge Yönetimi” ve “Muhasebe” eğitimi verecek. 3 ay sürecek eğitim sonunda başarı gösteren ve sertifika almaya hak kazanan kursiyerlerin, nitelikli işgücü olarak çalışma hayatına kazandırılmasını amaçlayan projede, kursiyerlere kurum ve kuruluşlarda istihdam olanağı da sağlanacak.

BAŞVURU ÇANKAYA BELEDİYESİ’NE

Başvuruda bulunarak eğitim programına kabul edilen engelli bireyler, eğitim boyunca İŞKUR’un günlük 20 TL yol ve yemek desteğinden de yararlanacak. Başvurular ise Çankaya Belediye Başkanlığı İş ve İstihdam Merkezi A2 Blok Kat 11’de yapılabilecek. Bilgi almak isteyen vatandaşlar, İş ve İstihdam Merkezi’nin 458 89 00’dan 1070-1071-1072 dahili numaralardan iletişime geçebilirler.

Çankaya?dan Engellilere İstihdam Projesi
    (alıntıdır)

Ben başvurumu yaptım ankara olan arkadaşlar abilerim ablalarim varsa iş arayan yardımcı olması dilegiyle

Üye
    dostempati Avatarı

Gerçek Adı
    Kalperen C* Türkoğlu
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kalpOder Turan * Krt
    Alınan Beğeniler
    34
    Verilen Beğeniler
    0

güzel proje, teşekkürler arkadaşım...

Üye
    emreylcn Avatarı

Gerçek Adı
    emre yalçın
    Son Giriş
    02.12-2017
    Saat
    21:36
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1
    Blog Mesajları
    5

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    rica ederim yardımcı olduysa ne mutlu