Toplam 13 mesajın 1-13 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    empatiugur Avatarı

Son Giriş
    08.12-2014
    Saat
    21:27
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar foruma yeni üye oldum daha önce farklı bir sitede ilan verdim ancak kimse geri dönüş yapmadı bugün bir arkadaşımın tavsiyesi ile burayı deniyorum
    Öncelikle iyi bir şey yapmaya çalışıyorum lütfen kırıcı art niyetli yorumlar yapmamanızı rica ederim, burada yapılacak yorumlar nedeni ile bu işten soğumak istemiyorum.
    Daha önce böyle birşey denemedim ancak olabileceğini düşünüyorum ayrıntılar aşağıda.

Evinden çalışabilecek, iş disiplini olan, yeni projeler oluşturabilecek veya vasat projeleri engelleyebilecek ortak çalışma arkadaşına ihtiyacım var.

Tüm muhasebe ve teklif işleri kendisinde olacağı için, evden çalışarak ortak bir işe ne kadar hakim olabilirim diye endişelenmesine gerek yok.

Aranan Özellikler
    Düzgün ve akıcı bir şekilde konuşabilme (Gelen telefonlar için bu çok önemli)
    Zeki çalışkan işini ciddiye alıp her gün düzenli çalışabilecek azimli bir arkadaş olmalı.
    İş takibi ve organizasyonu yapabilmeli.
    Öğrenmeyi sevmeli kendini geliştirmeye açık olmalı.

Web site tasarımı
    Grafik çalışmaları
    Teklif oluşturma ve takibini yapabilmek için genel güvenlik sistemi bilgisi
    Bilgisayar konusunda müşterileri telefonda yönlendirebilecek kadar teknik bilgi
    Alan adı hosting işlemleri için genel bilgi
    (Bu konularda eğitim verebilirim ancak zeki, öğrenmeye istekli olmak gerekiyor)

Ödemeleri organize edip gerekli yönlendirmeleri yapabilmeli.
    Evinde bilgisayar ve internet mutlaka olmalı.
    Evinde çalışma ortamı yaratabilmeli telefonla konuşurken müşterilere evden konuşuor hissi vermemeli.
    İstanbul Ümreniye'ye yakın ikamet etmeli, çünkü en az haftada 3 gün yüz yüze toplantı yapabilmeliyiz (iş yerimizde, evine yakında bir cafede veya en son ihtimalle evinde olabilir).

Çalışma Şekli;
    Eve kurulacak sistemle ofis telefonlarına internet üzerinden ofisteymiş gibi cevap verebilecek aynı şekilde dahili hatlara bağlayabiliecek.
    Evindeki bilgisayarla ofisteymiş gibi çalışabiliecek tüm ortak dosyalara erişebilip değişiklik yapabilecek.
    Evindeki bilgisayardan gelen taleplere göre teklifler oluşturup gerekli yazışmaları yapıp takip edecek bunlar genelde mail yolu ile yapılıyor nadiren fax ve sms ile çalışmak gerekebilir ancak bunlarda yine bilgisayar ortamında yapılıyor.
    Muhasebe işlerini takip edecek gelen faturaların girişi, kesilen faturaları hazırlama gibi (bilgisayar ortamında)

Sonuç olarak tüm bu işleri evinizden yapabileceksiniz bu alt yapıyı oluşturup gerekli eğitimleri sağlayacağım daha önce ofis içi çalışanlara bu eğitimler verilerek başarılı bir şekilde işi yürütmeleri sağlandı yani tüm bu konulara hakim olmanız şart değil fakat zeki ve öğrenme isteğinizin olması gerekiyor.

İşe genel olarak bakıldığında; süpermiş akşama kadar evde yatarım 3 tane telefona bakar 2 teklif hazırlarım gibi gözüksede öyle değildir sorumluluk gerektiren yorucu ve zor bir iştir.

Neden çalışan değilde bir ortak arıyorum.
    Öncelikle günenebilmek için
    Çalışanlar geçicidir işi öğrenip giderler ortaklık iş yerine daha güçlü bağlar kurar
    Kendi işi olduğu için azimle çalışacağından dolayı
    Yenilikler katabilir, farklı sektörlere sürekliyebilir bir şekilde sürekli faydası olur çalışanlar tutacak projeyi saklar vasat projeye karışmaz vs. vs.

Neden Engelli
    İş evden yürütülebilecek bir iş ofise sürüklenmeye gerek yok ayrıca evden yapılınca porformansında artacağına inanıyorum.
    İş evden yapılacağı için engelli bir arkadaşla ortak olmak istiyorum.
    Ayrıca dilediği zaman ofise gelip ofistede çalışabilir önemli olan performans

Arkadaşlar bu bir şanştır başaramamaktan korkmayın, ayrıca art niyetle yapılan bir teklif değildir iyi değerlendirilmesi gerektiğini düşünüyorum.

Tüm arkadaşlara hayatta başarılar diliyorum umarım herşey istediğiniz gibi olur

Askıda Üyelik
    kuşcu Avatarı

Gerçek Adı
    yılmaz
    Son Giriş
    27.01-2016
    Saat
    20:19
    Yaşadığı Yer
    ist
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

getirisi ne olacak??

Üye
    empatiugur Avatarı

Son Giriş
    08.12-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Yapılan satış, kurulum ve işlerin maliyetini düştükten sonra kalan kardan belirlenecek oran üzerinden %, % kaç olduğu tamamen anlaşmaya bağlı bu oran %50 yi geçmez ancak %50 olması halinde ise kar ortağı değil bu tam ortaklık olur ki bunun için tabiki farklı bir konuşma yapılır.

Benim aklımdaki arkadaşa dükkan kirası masraflar bir ay hiç iş yapamayınca oluşacak maliyet vs. dan sorumluluk almadan yani oluşacak risklere karşı içeri borçlanmadan sürekli kardan pay almasını sağlamak yani %50 lik bir ortaklık değil bu illede rakam isteniyorsa bu 10 tl de olabilir 1.000 tl de olabilir 10.000 tl de olabilir tamamen gelecek işlerin büyüklüğü ve yoğunluğuna bağlı bir durum.

Üye
    empatiugur Avatarı

Son Giriş
    08.12-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar 10 uncu gün ve hala arayışım devam ediyor. Okuyup görenler, tavsiye etmek isteyenler, tanıdıkları olanlar cevap veya mesaj olarak bilgi alabilirsiniz sürekli düzenli olarak kontrol ediyorum en kısa zamanda geri dönüş yaparım

Üye
    ForeverCeo Avatarı

Gerçek Adı
    Cengizhan
    Son Giriş
    19.03-2016
    Saat
    19:54
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bayan arkadaşların web site - hosting gibi işlerle uğraşacağına pek ihtimal vermiyorum. erkek engelli arıyor olsaydınız şimdiye kadar bulurdunuz.

Üye
    empatiugur Avatarı

Son Giriş
    08.12-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba ForeverCeo aslında haklı olabilirsin ancak eğitim vs. verileceği için sorun olmaz diye düşünüyorum ayrıca bayanlar daha sabırlı oluyor ve telefon olayı var.

Fakat olabilir de bilemiyorum bir projesi olan varsa iletişime geçebilir karı koca olabilir telefon için özellikle bayan olmasını tercih ediyorum ancak erkekte olabilir fakat erkek bir proje ile gelmeli yani bayan çalışan alınıp erkek ortak olabilir neden olmasın ancak söyle yaparız böyle yaparız diye bir şeyleri şekillendirip bir proje ile gelirse neden olmasın.

Üye
    empatiugur Avatarı

Son Giriş
    08.12-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Konu yeterli ilgiyi görmedi, sanırım bir çalışan bulup devam edeceğim yinede farklı bir projesi olan herkes özelden mesajla ulaşabilir ancak eskisi kadar sık sık foruma girmiyorum mesaj atarken lütfen mail adresi veye alternatif bir iletişim bilgisi bırakmayı unutmayın.

Herkesin hayallerinin gerçek olması dileğiyle, mutluluklar diliyorum.

Üye
    Limooni Avatarı

Gerçek Adı
    Limooni
    Son Giriş
    01.06-2016
    Saat
    18:32
    Yaşadığı Yer
    Lemoon City
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Arayışınız devam ediyor mu?

Üye
    empatiugur Avatarı

Son Giriş
    08.12-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Forumdan bir arkadaşla başladık, şimdilik her şey çok güzel gidiyor. İlginiz için teşekkürler ancak farklı projeleri destekleyebiliriz yeterki birşeyler yapmak isteyen arkadaşlar iletişime geçsinler.

Üye
    mrvinl_ Avatarı

Son Giriş
    02.04-2015
    Saat
    20:14
    Yaşadığı Yer
    las vegas :D
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Telefon kullanmadan yapabilecek birsey olsaydı keşke bilgisayar üzerinden

Üye
    şükrettin Avatarı

Gerçek Adı
    şükreetin
    Son Giriş
    30.03-2016
    Saat
    21:25
    Yaşadığı Yer
    40 sivas
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

siz inanmışsınız inanmak başarmaktır umutsuz olmayın inanan kazanır sabredin sonunda allahın iznıyle zafer sizin.

Üye
    empatiugur Avatarı

Son Giriş
    08.12-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: mrvinl_ Mesajı Gör
    Telefon kullanmadan yapabilecek birsey olsaydı keşke bilgisayar üzerinden
    Forumun asıl başlık konusu için arayışımız zaten sona erdi yani telefon ve diğer işleri için yardımcı olacak bir ortağım var artık fakat bilgisayardan bir şeyler yapıp para kazanabileceğinize inanıyorsanız ve bunu denemek istiyorsanız projeleriniz için size destek olabiliriz.

Örneğin geçmişte freelance çalışan arkadaşlarımız oldu genelde üniversite öğrencileri bulundukları şehirlerde;
    Şirketlere web tasarım hizmeti sunanlar oldu,
    Bilgisayar ve bilgisayar sistemleri satanlar oldu,
    Çeşitli bağlantılar sayesinde bir ürünü üreticiden az miktarda yüksek iskonto ile alabilme şansı olduğu halde internet üzerinden satış yapmak için gereken donanıma ve bilgiye sahip olmadığı için proje geliştiremeyen bir arkadaşımıza sanal pos e-ticaret sistemi reklam ve tanıtım çözümleri sunarak projesini hayata geçirdik.
    Bunun dışında konser parti gibi organizasyon yapanlar bile oldu.

Yanı bir projeniz varsa veya hayal gücünüze güveniyorsanız bizimle sohbet etmeniz faydalı olacaktır, kapımız size her zaman acık.

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: şükrettin Mesajı Gör
    siz inanmışsınız inanmak başarmaktır umutsuz olmayın inanan kazanır sabredin sonunda allahın iznıyle zafer sizin.
    Çok teşekkür ederim aynen dediğiniz gibi oldu, yeni çalışma arkadaşım sayesinde farklı fikir ve çözümler ürettik, üzerimdeki yükü paylaştı benimle, şuan her şey çok daha kolay ve güzel ikimizin ortak kararı ile yeni arkadaşları da ortak şeklinde değilde poroje bazında destekleme kararı aldık bakalım buda hayırlı olur inşallah.

Üye
    Landish Avatarı

Son Giriş
    06.11-2017
    Saat
    11:10
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    11

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Çok güzel düşünmüşsünüz bence, sizi tebrik ediyorum. Şu anda çalışıyorum ama emekli olduktan sonra kesinlikle bu tarzda bir işte çalışmak isterdim.