Arkadaşlar. Eğer dışarı çıkamayacak kadar engelli iseniz ve yazı yazmayı seviyorsanız şöyle bir teklifim var size. Benim MODA, SEYAHAT, YAŞAM, TARİH, TEKNOLOJİ, BAKIM, EV DEKOR gibi bazı konularda yazılar yayınladığım bir internet sitem var. Bu siteden ufak da olsa bir gelir elde ediyorum. Google'dan elde ettiğim bu gelirin artması için siteme daha çok ve daha özgün olan yazılar yazmak zorundayım. Siteye ziyaretçi akışı ne kadar çok olursa gelir o kadar çok oluyor.

Eğer bu konular ile alakalı veya uzmanı olduğunuz bir konu varsa onunla alakalı yazılar yazın. Ben de yayınlayayım. Yayınlanan bu sayfalardan elde edilen gelirin %50 sini sizinle paylaşmak istiyorum. Yani gelire sizi ortak etmek istiyorum.

Şimdi şu soru aklınıza gelecek. Ya benim yazdıklarımdan elde edilen geliri vermezse? Bunun için her ay sonu raporları sizinle paylaşacağım. Sizde ne kadar gelir elde edildiğini göreceksiniz. Tabi bu iş çok kazançlı gelmeyebilir ilk önce. Ancak ne kadar orjinal ve halkın ilgisini çekecek yazılar yazarsak o kadar çok ziyaretçi gelecektir.

İlgilenirseniz bana mail atın. baki.cetin@hotmail.com