Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    H.P Avatarı

Gerçek Adı
    Fatih
    Son Giriş
    17.05-2014
    Saat
    21:02
    Yaşadığı Yer
    Malatya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    7

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Yeterince başvuru oldu. Yeni başvuruya gerek kalmadı

------------------
    Merhaba,

Ben bir haber sitesinde 08:00-17:00 arası çalışıyorum. Aynı haber sitesinde 17:00-01:00 arası çalışacak bir ekip arkadaşı arıyorum.

Alacağı ücret aylık 500 TL olacak. Sigorta şu an yok. Haftada bir gün izin.

Yapacağı iş: Televizyon ve internetten temin edeceği videoları siteye yüklemek. Detaylandırmak gerekirse...

1- Televizyonda yayımlanan haber, tartışma, yarışma, spor, magazin programlarını takip edip ilgi çekici, haber nitelikli, rağbet görebilecek konuları kaydederek siteye ekleyecek.
    2- Mesai saatleri içinde internette yayımlanan maç özetlerini, fragmanları ve diğer önemli videoları siteye eklenecek.
    3- Haber elemanlarının istediği videoları ekleyecek.

Bunları nasıl yaparım diye düşünmeyin. İşin teknik boyutunu ben size öğreteceğim. İşi kabul
    edecek kişinin şu 3 şeye sahip olması gerek:

1- Video işi grafik içerdiği için iyi bir bilgisayar hızlı olmanızı sağlayacaktır. Tavsiyem en azından i3 işlemcili bir bilgisayar kullanmanız.
    2- Sınırsız internet. Kota sorunu yaşamak istemiyorsanız mutlaka buna uymalisiniz.
    3- Haber yakalama potansiyeline sahip olmalısınız. Aksi halde izlediğiniz programlardan hiç bir şey çıkaramazsınız. Mesela, Başbakanı dinlediğinizde, konuşmanın önemli kısımlarını, işte burası diyebileceğiniz yerleri bilmelisiniz.

Şu da var, gözünüz korkmasın. Zamanla hangi programın, ne zaman malzeme vereceğini kestirebiliyorsunuz. Ayrıca sizin gibi çalışan başka sitelerin elemanları da, haber yapıp internete atacaktır. Onları da kullanabilirsiniz.

Çalışmak isteyen arkadaşlar özel mesajla bana ulaşabilirler. Ben pek yazamıyorum. Bu yüzden her gelen mesaja hemen cevap vermeyebilirim . Mesajinizda TV ve internette neler yaptığınızı, neler izlediginizi ya da işle ilgili hakkinizda bilgiler verirseniz, memnun olurum.

Üye
    alperen222 Avatarı

Son Giriş
    20.11-2017
    Saat
    14:14
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

ben talibim özel mesaj attım

Üye
    malüliye Avatarı

Gerçek Adı
    sümbül
    Son Giriş
    09.11-2013
    Saat
    00:54
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Fatih B ey pm attim.

Üye
    tılafsınlı Avatarı

Gerçek Adı
    Katip
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Yaşamak istemediğim bir yer.
    Alınan Beğeniler
    30
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    daha önce bende internet haber sitesinde bu işi yaptım tecrüben var iletişime geçelim katip_xx@hotmail.com 0542 772 32 29 cuma