Arkadaşlar İzmir İlinde çalışmakta olduğum Köklü bir yapımarketten emekli olacağım için ayrılıyorum.Mağazanın çalıştırma zorunluluğu olmasından dolayı yerime engelli personel alınacaktır..Gerek arkadaş ve çalışan ortamı gerekse çalışma şartları günümüz koşullarına göre iyidir.Sıkıcı değildir.aksine zevklidir.maaşlar asgarinin üzerinde dir aynı zamanda sahip olduğu köklü holding kuruluşunun vakfı da bulunmaktadır.bu vakıfta Çalışanlara her ay belli oranda birikim yatmaktadır.Sigorta ise asgarinin üzerinde yatmaktadır..Ben çıkmak zorundayım çünkü mağaza prosedür gereği emekli engelli personel çalıştıramıyor..

Bildiğiniz üzere mağazalarda ürünlerin üzerlerinde veya raflarda Barkod dediğimiz ürüne ait ID yani kimlik ve fiyat bilgisi yer almaktadır ve Bilgisayar ile basılmaktadır.Bunun yanısıra toplu olarak sergilenen ürünlerin yanında sağında solunda kartonlara yazılı ürüne ait açıklama ve fiyat afişleri bulunmaktadır.Bu afişleri bazı mağazalar printerlar ile çıkartırken bazı mağazalar el becerisi ile manuel olarak yazan biri vasıtasıyla çıkartmaktadırlar.Çalışmakta olduğum Mağaza bu afişleri manuel yani el becerisi ile yazdırarak ürünlerini sergilemektedir. Bu işlemleri ben yapıyordum.

Çoğunlukla oturarak çalışıldığı için fazla yorucu olmamakla birlikte yoğun tempoda geçen günlerde olabilmektedir çünkü hergün belirli ürünlerde merkez vasıtası ile fiyat değişimleri olmakta ve afişleri yenilenmektedir...

Öncelikle bu iş için üzülerek söylemek zorundayım ki el parmak ve kol kısımlarında engeli olmayan arkadaşların müraacat etmesi gerekmektedir çünkü afişler özel yazı fırçaları yardımıyla el ile yazılmaktadır.Ayrıca Bilgisayar kullanımına hakim ve Ofis proğramlarını (word,Excel) en az orta seviyede kullanabilmesi gerekmektedir.Ayrıca maalesef Lise veya dengi okuldan mezun olma şartıda bulunmaktadır.

Yukarıda yazdığım kriterleri yerine getirebilecek kendine güvenen ve İZMİR ilinde ikamet eden iş arayan Bay veya Bayan arkadaşlar bana özelden mesaj atarsanız detayları paylaşabilir,iletişime geçebiliriz..Arkadaşlar Lütfen ciddi olanlar bana mesaj atsın genel soru veya merak gidermek isteyenler bu başlık altında sorularınızı cevaplarım.Firma ismini bu başlık altında vermem doğru olmaz..

NOT : Tek personel alınacaktır.