Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    civitas-hr Avatarı

Son Giriş
    18.04-2013
    Saat
    09:58
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Civitas İnsan Kaynakları Danışmanlık Firması olarak hedefimiz; doğru kişiyi doğru zamanda, en uygun pozisyona yerleştirirken, hizmet verdiğimiz firmaları nitelikli insan kaynakları ile buluşturmaktır. Farklı sektörden birçok firma ile birlikte çalışıyoruz ve işe alım süreçlerine ortak oluyoruz.

Çeşitli pozisyonlarda ve bölümlerde, özellikle “Ofis Destek Elemanı” pozisyonlarında değerlendirilmek üzere aşağıdaki kriterleri sağlayan kişilerin başvurularını beklemekteyiz.

• En az ilköğretim tercihen lise düzeyinde eğitim almış, (Eğitim düzeyleri pozisyonlara göre değerlendirilecektir.)
    • Tercihen daha önce iş deneyimi edinmiş olan ve dosyalama, arşivleme vb konularda deneyimli olan,
    • Bilgisayar ve MS Office programlarını kullanabilen,
    • İnsan ilişkileri kuvvetli, güler yüzlü,
    • Yazılı-sözlü iletişim becerisi gelişmiş, iş takibinde başarılı, kişisel motivasyonu yüksek, gelişime açık
    • Anadolu Yakasında ikamet eden,
    • Türkiye İş Kurumu’na kayıtlı olan ve engelli personel kadrosunda istihdam edilmeye uygun olan.

Üye
    Aziz Özdemir Avatarı

Gerçek Adı
    Aziz
    Son Giriş
    07.03-2014
    Saat
    14:59
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben isterim nasıl başvurabilirim ?

Üye
    civitas-hr Avatarı

Son Giriş
    18.04-2013
    Saat
    09:58
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Detaylı öz geçmişinizi danisman@civitas-hr.com mail adresine gönderebilirsiniz. İyi günler.